bugün

uludağ sözlüğe nazaran çok daha fazla cihangir solcusu barındırıyor.
8 online sayisiyla istikrar yakalayan sozlukumsu bi yer.
https://www.uludagsozluk....@roberto-carlos-forvetti/

(bkz: itü sözlük/@roberto carlos forvetti)

zamanında demiştim.
uzun zamandır itü sözlükte yazar olarak takıldıktan sonra instela dedikleri sözlüğümsü şeye bir bakayım dedim. eskiden 60-70 online yazar sayısı, 7-8 lere inmiş olduğunu gördüm. sonra döndüm ve dedim ki; yok yok bir şey demedim ama atladım geldim uludağa. biraz kayak yapt.. tamam tamam demedim onu. sonuç olarak burdayım.

tanım: bitiklere oynayan sözlük.
itü iken de sıkıcıydı hep sıkıcı. enerjisi yok.
giriş yapabilen var mı ki? instela'yı uçurdular mı ki?
3 kişi var. abartmıyorum la 3 kişi. sadece o 3 kişi entry giriyor. hahahha komik bir ortam.
Arayüzü acayip boktan.
Şimdi giriş de yapılamıyor artık.
bugün gene patlamıştır. ne hatalar yaşıyorlar bilmiyorum ama bir tanesi zaman dilimi ile ilgili onu tespit ettim...
Başlardan beri çok itici gelen sözlük. Doğru veya yanlış ne yazarsanız yazın yorum bile yapsanız aninda eksi yemek de mümkün.
beni orda çok çabuk ıçurdular.

burda iyi tahammül ediliyorum. teşşekkürler uludağ sözlük.

edit:2 gün sonra çaylak oldum aq
Bir kaç günde 50 kadar mesaj yazdığım. Kimse ile takışmadan, küfür hakaret içerebilecek tek kelime etmeden efendi efendi zaman geçirirken, bugün "instela hesabınız kapatılmış" mesajı ile karşılaştığım sözlük.

Yazılım hatası mıdır. Yoksa modaratörlerin "şu tipi beğenmedim, uçurayım" keyfiyeti midir, bilmiyorum?
moderatörlerin adamına göre muamele yaptığı
kendi fikirlerine ters düşen yazarları silik veya çaylak
yaptığıı çok tuhaf acayip entrikaların döndüğü boş teneke
sözlük. nereden mi biliyorum tam 7 hesabım silindi de ondan.
gerçi ben bir amaç için oradaydım test ettim bazı işlevsel
sistemlerini görevimi tamamladım. hala e postama haftanın
en iyi giri mesajları gelir davet gelir falan lakin işim olmaz.
içinde pkk'lı olmayan bir sözlük arıyorum ben .
burada 3 ay takıldım ölü yemin ederim ölü. olmaz olsun öyle sözlük. uludağ ne güzel jet hızıyla gidiyor frame katılım yüksek.
Dünyanın en soğuk sözlüğü 5 6 yıldır üyeyim daha nickaltım açılmamıştır.

Aynı nickle burada 200 e yakın nickaltım vardı hesab edin, soğuk insanlar orada yazma amaçları sadece kız ortamı.
Buranin ahalisi kari kiz erkek fark etmeksizin birbiriyle mesajlasmaktan yazi yazamaz vaziyettedir. Yokluk icinde olduklari çok belli.
wondi dahil herkesin kafayı yediği, herkesin kasım kasım kasıldığı bir ortam. ortam diyorum çünkü sözlük değil artık orası.

buradan daha çok özel mesaj olayı dönüyor o ayrı.
not: ablaları güzel.
iyice forum sitesine dönen sözlük. ben bu kadar göz bozan bir yer görmedim.
düzenleme sıfır.
insanlar kasıntılı.
eskiden oralarda takılırdım ama bitti yahu.
öğrenci evi gibi bir yer. 3-4 tane insan var, çay sohbet muhabbet.
evet şuanda yeni bir hesap açtım ve ardından siidim.

siz kim köpeksiniz lan. ahaha
instela çoluk çocuğun takıldığı sözlüktür.
kalitesi çok düşük.
iyi çikolata markası olur .
dayanamadığım yerdir . huzurevi resmen sıkıcı gençlerin doldurduğu bir huzur evi bak içim karardı bunları yazarken bile darlıyor insanı orası .
itü olduğu zamanlarda da pek bir eğlencesi olmayan yerdir.

Arkadaş orada biraz trollük denemeleri yaptım, had safhalarda gezdim onu bile beğenip alkış tutanlar vardı.*

Koduğum sevgi pıtırcıkları.*