bugün

Ben kesinlikle. Ne gerek var ki diye düşünüp o kadar ısrar etmelerine rağmen açmadım ve açmamakta kararlıyım.
Yazık la kimin bebesi ise.
Gereksiz bulup kullanmıyorum. vakit harcıycak çok daha güzel şeyler var.
vurduruyordur.
onu yalarım bide ıstırırım.
Kadın gibi kadındır. Instagram kullananlar şımarık , kaşar oluyor genelde.
içinde bulunmadığım gruptur. Benim içinde bulunmadığımdan hayır gelmez. Boşverin.
Bir şey kaybetmediğini düşündüğüm kızdır.
Çok iyi yapan kızdır saçma salak işlerle ego tatmin etmez.

(bkz: Bi arkadaş)
Yapacak daha önemli işleri olabilir. Benim yok.
iyi yapıyordur. Başka uğraşı yoksa bile olan uğraşmasından iyidir. Abazaların yorumlarından bi tarafı kalkıp gelmesinlerde.
fotolarini herkesin girebilecegi bir ortama atmakta bir anlam bulamamaktadir.

bazi guzellikler gizli kalmayi hak eder.
Pek kalmamıştır. Kalanları da müzeye kaldırabilirsiniz.
uludağ sözlük kullanıyordur. paniğe gerek yok.
Iq seviyesi instagram kullanıp tatmin olmaya çalışan diğer dişilerden daha yüksektir.
mümkün değildir. Fake hesabı vardır. Stalkerın tillahıdır. Biri sizi gözetliyor.
Kendini göstermeye meraklı değildir.
instagram kullanmayan fotograflarini paylasmayan kiz super harika ama birine iki mesaj yazip konustuktan sonra eee foto atsana diyonuz hemen? ne munasebet ben sana niye foto atiyim deyince de kezo'yu yapistiriyonuz hemen. tanimadigim birine atmak yerine sadece arkadaslarimin gorebilcegi bi yere atmayi tercih ederim ben.

instagram kullanmayan kiiz, sevmiyodur insto falam. ama stalk icin bari kullansindir.
ben. ama zor geldiğinden aman sürüden ayrılayım kafası değil
Çok şey kaybetmeyen kızdır.

Bi gün merak ettim takip ettiklerim neler beğeniyor napıyor, abaza ve özenti turnusolü. Biri nerde topçu ünlü var onu takip ediyor bi bakıyorsun diğeri komple karı kıza yıkılmış bi tane düzgün fotoğraf beğenmemiş.

Sosyal medya düşmanı değilim instagramım da var ama yokken daha iyiydi. O kadar boş beleş hayatlar ki diyorsun bana ne katacak.
çirkindir.

net oğlu net çirkindir.

niye kimse yazmamış bunu. hayırdır instagram kullanmayan kız mı övüyoruz nedir?
evlenilecek kızdır, net.
elinde efesiyle çektiği fotoğrafları paylaşma zevkinden yoksun kalmış kızdır. yazık.
O kız benimdir, bi boka yaramadığı için kullanma gereksinimi duymuyorum.
instagramda sadece yeğen fotoğrafları paylaşır ya da profilini gizlerse dm almaktan kurtulacak, korkmaması gereken kızdır.