bugün

Kendini beğendirmek yada teşhir etmek istemeyen, tarafımca iki adım önde olan kızdır. Yanlış anlaşılmasın her instagram kullanan kızın böyle amacı yoktur ama kullanmayanı kendini gerçek hayatta like almaya motive etmiştir.
telefonu yoktur.
kullanmak istemiyordur.
Zamanla kullanacaktır.

ilgi kızları orada yemek paylaşmaya mahkumdur.
Artık bardak ayakkabı paylaşan salaklar da türedi.
Ulan en ücra hücrelerinizi sikiyim lan.
(bkz: kullanmadığımı söyleyeyim marjinal sansınlar beni)
Var öyle bir kız.
Kız değildir kiz dir.
bazı büllüklere dert olmuş kızdır.
utangaç kız.
hala var olan kızdır. ihtiyaç duymuyordur. Gerekli gereksiz her fotoğrafını paylaşmak zorunda hissetmiyordur kendini.özellikle de yediği yemeğin.
(bkz: annem)
Yoktur. En azından Türkiye de. Ben erkek olarak kullanmıyorum ama bir kızın kullanmaması imkansız. Eğer kullanmıyorsa über çirkindir beyler fotoşop bile düzeltemez. Ama birazcık tatlıysa ve kullanmıyorsa başımın üstünde yeri vardır.
Şu zamanda, baya değerli ve nadir kız türü. Nüfusları çok az ne yazıkki.
Normal kızdır.

Ne Taktınız şu kızlara oğlum herkes sizin sandığınız gibi ilgi budalası değil şu dünyada.
türünün son örneklerindendir. sahi kaldı mı bunlardan dedirtir?
Saçma geldiği için kullanmıyordur. Anonim olmak çok daha gizemli öneririm. (bkz: slyvia)'dır.
O benim. Akilli telefonum da var. Haya duygularım el vermiyor. Naparsın?
Büyük olasılıkla sevgilisi de yoktur ve ona tüm okulun önünde ilan-ı aşk eden bir çocuğu da reddetmiştir ( Ben değilim bi'arkadaş bu reddedilen ) Ders manyağıdır, ders, ders, ders... Dersler biter ama yine dersler vardır kafasıyla yaşar, anne babası da manik bozukluk sahibidir kesin
Gerek duymuyordur ve zamanını daha değerli konularla harcıyordur. Saygı duyarım.
(Bkz: yok )
Asosyaldir belki.
Benim o ben. Artı cinsiyet ayrımı neden yaptın bi söyle bakıyım.
(bkz: savan avı)
Benden başkaları da varmış dedirtti ilk defa.
Benimdir.
hadi kızlarda paylaşmak istese malzeme bol. dudak büzerek, büzmeden, selfie, toplu çekim, yaptığı yemek, içtigi kahve, okudugu kitap ... sonsuzluk işareti.

ama bi erkek niye instagram kullanır merak ettim doğrusu.

bugün ne çekip paylaşsam kafası yaşamak istemeyen kızdır.