bugün

Instagram kullanan erkekten çok bir mekana gidince yediği yemeği, içtiği çayı Instagram'da atanlar erkeklik ten uzaktır bence.
Aynı zamanda sözlükte instagram kullananlara sayıp söven erkektir.

900 küsür fotoğraf ne lan hırbo?
insanda biraz utanma duygusu olur şerefsiz.
Edit: yaşanmıştır. Püh senin sıfatına tüküreyim.
Karı kız sever. Adamdır. Evet.
Artık modası geçmiştir instagramın.
saygılar...

yolludur net!
amacı ya kız tavlamaktır ya da erkek.
Kız düşürmek için değilse karaktersizim.

O kadar da büyük konuşuyorum.
Hadi bakalım.
Amacı ne anlamadığım erkektir.

hele hele şu asker ve polis olan 20'li yaşlardaki tipler.

Giydiği üniformanın bi ağırlı var olmalı o ne öyle şekil şukul pozlar?

Meslek sahibi biri gibi değil de sanki o meslekleri kullanarak instagramda kendi çapında popüler olmak isteyen ergen tipler gibisiniz.
(bkz: instagram kullanan okul müdürü)
boş adamdır. mide bulandırıcı.
çevrem olmadığından fotoğraflarımı en son sadece kuzenler beğeniyordu. bende dayanamadım bıraktım. kullanmıyorum artık.
kullanmayan mı kaldı dedirtendir.
Anın videosunu paylaşıyor
Fotosunda kulak kalp efekti varsa
Kıpslı cartlı curtlu kelimeleri varsa
Arkadaşlarla biz paylaşımları varsa

O adam dövülür babacım. Net.
gay gibi ibne gibi bişidir.
2 ay önce silip huzur bulduğum uygulama.
oğlum gerizekalı mısınız siz?
Kızları gözetliyordur net ha bide kendini yakışıklı zannediyordur.
cinsiyet ayrımı yapmaksızın, instagramı insanların artık kendini pazarlamak için kullandığı bir mecra olarak görüyorum. söz meclisten dışarı olsun da, özellikle son zamanlarda bana hani arkadaşlarla fotoğraf paylaşmadan ziyade tinderın plus versiyonuna dönmüş gibi geliyor. kullanan herkes böyle demek istemem ama büyük çoğunluğun artık kullanım sebebi bu. kendini başkalarına göstermek. başkaları da beni görsün istiyor insanlar. Pazarım artsın istiyorlar. tabii tercih meselesi. Kimine göre ucuzluktur, kimine göre normal. zira çevremdeki neredeyse herkes kullanıyor, ben hariç. hepsi de iyi insanlar. kullanım amaçlarını detaylarına kadar bilemem tabi. fakat artık amacını aştığını da kabullenmemiz gerekiyor kanımca.
Kıstırıyordur.
Anlam veremediğim erkektir.

Hadi kızlar fotoğraf sevdalısı peki ya sen?
Sana mantıklı bir sebep bulamıyorum
KB.
Kız kovalıyor açık ve net.
Bu başlığı görünce içimden bir hayvan çıkıyor adeta. Utanmadan fotoğraf paylaşıyorlar bi de. Adam mısınız amk siz. Kendi tiplerini çok mu iyi bulup paylaşıyorlar anlamadım ki. Habeş maymunları sizi. Şimdi diyen olabilir senin tipin nasıl acaba da sen atmıyorsun fotolarını.kendi fotosunu paylaşanlardan daha iyi tipim var o kesin amına koyduklarım. Kimsiniz ulan kimsiniz. Yamuk burunlarınızı o 3/4 ü kıl kaplı sikik yüzünüzü kime beğendiriyosunuz.
erkek değildir. erkek adam instagram kullanmaz sözlük kullanır. ewed
Gaydır.
Yolludur. Açık ve net.