bugün

insan ırkının yumurta ie çoğalması durumunda olabileceklerdir. kuluçka durumu çok komik olurdu herhalde.
yumurta yiyemezdik.
kuluçka makinesiyle üremek cinayet sayılırdı.
şuanki halimize gelmemizi normalden 2-3 kat daha zorlaştırabilecek anormal olay.
kürtaj kısmı düşünüldüğünde, alınan parça tıbbi atık değil, omlet-menemen hammaddesi olarak sınıflandırılırdı.
tavukların bok yemelerinden yola çıkılmasıyla dünyanın daha boktan olabileceği sonucuna ulaşılabilitesi yüksek olan sorunsaldır.
kuluçka süresince anne kalkamadığı için evi bok götürürdü.
Babamı kuluçka evresinde düşünemiyorum.
(bkz: tarlada çoğalan insan sorunsalı)

http://www.radikal.com.tr...06.2008&CategoryID=79
"Anan seni sıçarken yanlışlıkla doğurmuş" küfürünün daha bir anlamlı olmasına sebebiyet verdirir.
götü büyük kadınların altına çok yumurta sığacağından onların çok çocuğu olurdu.
bugün cenin yiyenler o zaman sahanda yumurta yerlerdi heralde.
rte '' yumurtalarınızı devlet dairelerinde çatlatacaksınız'' derdi.
http://www.facebook.com/p...72&type=1&theater olurdu.
düşüğün ismi kırık olurdu.
kabuğu kalın olan, soyunu devam ettirirdi.*
insanoğlu kabuğunu beğenmezdi.
ortalık üniversiteliden geçilmezdi. o kadar yumurta yiyen kaç farklı gurup var ki? yapacağın espriyi sikiyim la imam.
- ayşe yumurtanı döllemek istiyorum.
+ (ayşe yumurtasını masaya koya balık misali) al dolle
- doğal yollarla deneseydik (deneysel sevişme teklifi)
+ dollersen ekime dollemezsen sikime....
- suç sende değil anan yanlış yende yaptı doğum - diye küfürler çoğalırdı.
(bkz: bakın en az 5 yumurta ona göre)
yumurta gibi oğlan deyimi, deyim olmaktan çıkar gerçek olurdu.
Tavuklar gibi hergün değil, ayda bir yumurtlarlardi. Adet görmezdi kızlar. Hamilelik diye bisey de olmazdı. Dolayısıyla da sezeryan ve kürtaj gibi tartışmalar da olmazdı.

Her ay koca bir yumurta çıkan yerde zar falan kalmayacağından sözlük çok önemli bir konusunu kaybederdi. Sözlükte "yumurtasını orta yerde bırakan kızın asıl amacı" gibisinden başlıklar acilirdi.
kızlık zarından değil yumurta zarından konuşuyor olurduk.
babam beni kesin başka yumurtayla tokuştururdu.

vesselam...