bugün

kafamda hep bu video ile kalacak;

http://www.youtube.com/watch?v=vacvSc3Xr78
Ergenlerin uğrak noktası .
mesaj atana bedava birinci nesil vereyim lan. o bok yuvasında ne işiniz varsa.. alın takılın bari.
ergenlerin sözlüğü artık. bende takılırdım zamanında ama artık yeter.
her ne kadar kalitesiz bir yer de olsa gerçekten efsane hikayeleri olan sözlük*
en efsanesi 1600 sayfalık bir hikaye idi ve hepsini okumuştum. pdf mevcuttur isteyene yollanır*
çapulcuların zoruna giden sözlük. burayı takip etmem, pek de sevemedim başından beri ama yine de kendileri taraf olunca havalı cümleler kurup kendilerince "muhaliflik" yapan, gezi parkı ve pkk'lılarla arasına mesafe koyamayanlar burayı arka bahçesi yapamayınca kudurmuşa benziyor tabi.
ister kabul eDin, ister etmeyin, ama akp de akp gençliği de en az sizin kadar bir türkiye gerçeğidir ve kabullenmek zorundasınız. ya da sözlük köşelerinden veya 15 takipçili gizli twitter account'larınızdan nefretinizi kusup birbirinizi tatmin edersiniz, ama kazanan hep iyiler olacaktır.
çünkü kötülük ve nefret sizin içinize yerleşmiş.
Zamanında co-modluk yaptığım. Çok emeğim olan sözlük.
Bir kaç sene evvel popüler altincilerde co-modluk yaptığım, emeğimin çok olduğu sözlük. Bir zamanlar harbiden sağlamdı bu sözlük. Trende çıkan başlıklar diğer sözlüklere, sayfalara, sosyal medyalara taşınıyordu, paylaşılıyordu. Sikertmeler falan efsaneydi. Ama artık bitti. Şu an yazılacak bir ortam kalmadı. Yaş ortalaması 13-16 olan "imcici uyur mu len mq" diyen ergenlerle dolu.

Hatta bir gün saldırı olduğunda co-mod olduğum kategorileri pasifleyip saldırıdan etkilenmesini engellemiştim. Diğer kategoriler bok olmuşken benim ilgilendiğiğim kategoriler zarar görmemişti.

Daha sonradan gece sözlüğe girdik daşşaklı yazarlar olarak. Nicklerimiz aynıydı silindik hepimiz. inciye 2-3 ayda bir giriyorum başka bir hesapla. Ziyaret edip çıkıyorum. Hikayeler, @2 ler falan kalmamış. Üzüyor.
yazar olmanın algoritması 2 haneli toplama işlemiydi varın siz düşünün halini.
son yıllarda yaş ortalaması 18-25 den 10-18 arasına düşen sözlük. yakın zamanda tamamen bırakmayı düşünüyorum.
Her cümlenin içinde mutlaka "bin, gibmek, züt,huur çocuğu" gibi ilk bakışta anlamını çözemediğim acayip küfürler kullanan insan topluluğu. Çoğunluğu Abaza ve ergendir. Bir bilgi paylaşma platformu kesinlikle değildir, iğrençtir.
bir türlü üye olamadım ameke.
az evvel yasaksız falan girildiğini gördüm.

buranın sahibi en son reisçi olmuştu.

e yasaklar da kalkar elbette. sonuçta bir troll ordusu kolay yetişmiyor.
Gerekli gereksiz her basligin altinda kufur eden, ciddiyetsiz, yaslarini bilmesem de dusunce yaslari oldukca ufak topluluk.
Alayı çoluk çocuk olan sözlük. Bir inci sözlük bir de donanım haber. Ergen yuvası. Birinin sahibi serkan inci denen zat ki hepinizin malumu,
diğerinin de tepedeki zatı mesut çevik denen tatlı su kurnazı. O beğenmedikleri ekşi sözlük moderasyonu ve takipçileri bunlardan kat be kat kaliteli insanlar. Geçmişte de böyleydi şimdi de böyle.
herşey ile dalga geçme potansiyeli olan ergen yuvası genelde kendilerine "inçiçi" der ve ekşi sözlük ile kafayı bozmuşlardır

özet :Serkan inci isimli merzifon eşeğin kurduğu boktan sözlük.
Gibmekten başka bişey konuşmayan gereksiz insanların gereksiz sözlüğü.
serkan inci'nin kurucusu olduğu büyük bir ergen ordusu. bir donanımhaber bir de bunlar hakikaten. ben de buralara yaşım tutmadığı zamanlar inci'deydim ama o trollerden hiç haberim yoktu. sonra anladım.
uludağ sözlük'ün biraz daha yaş ve zeka seviyesi düşük olan versiyonu.
içinde bir sürü kız olan sözlük. *
aptal, iğrenç erkeklerin ve 3-5 prim peşinde koşan tiksindirici kızların bulunduğu, uludağ ile asla kıyaslanmaması gereken, anancı, muhabbetin %90 oranıyla bel altı olduğu ve kimsenin kimseye saygısı olmadığı bir sözlüktür.

bu arada boş atmıyorum, biliyorum ki söylüyorum çünkü uzun bir süre incide başlıkları takip ettim ve okudum. en son ise tecavüz başlığına bakmıştım. sonrasında midem kaldırmadı, bir daha ziyaret edemedim.

not: kızlar tanıştığınız erkek "imçiçi" ise direkt engelleyin. en doğrusu.
görsel
ss hâlâ galerimin kirli köşesinde yer alır.

imçiçilere; 'ananızı da alın ve gibtirin gidin bu dünyadan dıbınakoyduğum huur çocukları'
görsel
An itibariyle çıkışımı vermiş bulunmaktayım.Bu yılı saymazsak 5 yılımı verdim.Zaten son 1,5 yılda başlık bile açmadım sadece arada girdim izledim.Bu kadar rezaleti kaldıramadım en son açtığım başlık bu oldu... O kadar like gelmesine rağmen trende bile sokmadılar sansürlediler.Zaten 3-4 saatten beri sözlükte eski yazar arıyorum ama açılan üyeliklerin hepsi en fazla 2015-2016 yılına ait.Bu kadar yazar nereye gitti sorusunu nasıl bu yönetim sormuyor aklım duruyor.

Yazar alımlarını bu kadar israf bir şekilde kullanıp inci Sözlük markasını bu kadar batıran başka mod kadrosu tanımıyorum."Eyyy ismail Alpen senin nasıl sesin çıkmıyor bu duruma " diyorum içimde hafif buruk bir sesle... Zaten şimdi yazar alımlarını kapatsa sözlük ancak kendini 2-3 yılda update eder velhasıl yine kaybolan bir başlık olacak.inci Sözlük yazar alımını açarak para kazanmak istedi kazandı da ben isterim daha fazla kazansınlar ama bu gidişat hayrı alamet değil uyarıyorum sadece iyi geceler.
Orada 2. Nesilim ama sifremi unuttum. O kadar bozdu ki mailime girip sifremi guncellemiyorum bile...
Sol framenin aşırı hızlı aktığı bir sözlük. Açılan başlığa entry giren olmazsa eğer, 30 sn gibi bir sürede başlık kayboluyor. Evet.