bugün

server ını siktiğimin sözlüğü. kafamı dağıtmak için günde 1-2 saat girerdim artık onu da yapamıyoruz...
sozlukspot'taki genel sıkıntıdan dolayı buna da girilemiyor.
An itibariyle girilemeyen sözlük.
dun sabah yasanan utanc verici olaylar yuzunden kapatilan sozluk. yillarin incisozlugune hic yakismadi bunlar.
o son rezaleti çıkarmayacaklardı.
an itibari ile girilemeyen sitedir.
dun sabah yasanan utanc verici olayların ne olduğunu bilmediğim ve öğrenmek istediğim sözlük.
Dünkü olayın ardından kapanan yer. 26 kişi içeri aldılar bizi. Nezaretten, casio saatimden yaziyorum.
Vazelin bittiğinden dolayı girilemeyen sözlük.
dünkü olaydan sonra kapanması normal sözlüktür. eminim şu an yöneticiler yargı önündedir.
Yazarı olup yazmadığım sozluktur.

Ayrıca dün ne yapmışlar haberim yok mesaj kutumu aydinlatirmisiniz?

Edit: ismini vermek istemeyen bir yazar aydinlatti. Teşekkürler efenim.
dün ki olaydan sonra benim gözümde bitmiştir. hep serkan sözlüğü bu hale getirdi.
bugüne kadar her geyiğe bir şekilde katıldığımız ama dün bardağın son damlalarını taşıran sözlüktür. Kolay kolay açılacağını sanmam...
Bizi metris'e goturuyorlar. ifademizi alan savcının masasından çaldığımız hesap makinesiyle, servere bağlanmaya çalışıyor serkan.
sanırım dünkü olay yüzünden özür yazısı yayınlayacak.
Son olaydan sonra bitmis sözlüktür.
an itibariyle girilemeyen ve kendini özleten sözlük.
herkesin dünkü olaydan sonra kapanması gerek dediği, ama bir kişinin de sebebini yazmadığı sözlük.

dünkü olay ne, yazın çıldırtmayın insanı lan.
dün ki olayları merak ettiren sözlüktür.
insanda biraz utanma biraz namus olur. neyi amaçladınız kardeşim dün yaptıklarınızla. eğlenmekse biz de eğleniyoruz ama böyle değil. hiç yoktan suçsuz insanların da başı yanacak şimdi.
3 temmuz'dan bu yana yaşanan olaylar yetmiyormuş gibi bir de dün olanlar inci sözlükten bizleri iyice koparmıştır.
Ayrıca açılsa bile girmeye göt isteyecek sözlüktür. aynı olayı 16 kasım günü saat 21:20 sıralarında da yapmaya kalkmışlardı ancak direk silinmişti ve dahil olanlar silik yemişti. Dün aynı olay tekrarlandığında bir moderatorden aldığım bilgiye göre serkan inci "kimse karışmasın" demiş. Zaten olaylar ondan sonra patlak verdi. Çeşitli hükümler olduğu söyleniyor. Sözlüğün başka bir isimle açılması ve tüm database'in sıfırlanması da sözkonusu.
ayıptır, günahtır. başta serkan inci olmak üzere; inci sözlük yönetimi, bazı yazarları, toptan ayıp etmişlerdir.
dün yaşananlardan sonra yüzleri tutup da bir daha açacaklarına inanmadığım sözlüktür.
dün olanları sadece gizli bir topluluk biliyormuş. öyle diyolla.
sazan avi adlı sikertmesi ile ünlü olan sözlük. inanmayın beyler burdaki zeki arkadaşlarda devam ettiriyorlar güya. yani bi olay oldugu yok. hehehe cok komikmis
DÜN NE YAŞANDIĞINI MERAK ETTiĞiM SÖZLÜK. BiLGi SAHiBi OLANLAR ÖZELDEN ULAŞABiLiR.

EDiT. BU ÇOK FAZLA OLMUŞ, BU KADAR iLERi GiDECEKLERiNi GERÇEKTEN TAHMiN ETMiYORDUM. YAZIK ETMiŞLER KENDiLERiNE.