bugün

cemaatin başındaki fetoş'un, göz yaşlarının sırrını açıklayacakmış bu kitap. korkmalarının sebebi o.
bahsi geçen " ordu" yu hafif bir yusuflatmayla harekete geçiren kitaptır.
basılmadan, okunmadan eleştirilen (pardon bazı dallamalar okumuş sanırım. örgüt dökümanı felan demişlerde) türkiyenin ileri demokrasi gerçeğidir. mussoli'nin kemikleri sızlıyor .
imama da ordusuna da geçirim.takunya tipi cumhuriyete yer yok bu topraklarda.nafile çabalar.
özgürlükler ülkesine bir adım daha. türbana özgürlük diye kıçını yırtan liboş yavşakların her zaman olduğu gibi ibnelikleri tutmuştur.

liboş denilincede alınıyor tosbağlar. iltifattır aslında.
ileri demokrasinin kitaplara karşı tutumudur. günümüz türkiye sinin gerçeğidir. aslında kitabı okumaya bile gerek kalmadan kitap mesajını vermiştir. her yerde vızır vızır kitap arayanlardır imamın ordusu, ve amerikan uşağı bu "imamın" ordusunun yaptıkları göstermektedir canım ülkemin halini.
(bkz: benim ordum)
Daha basılmadan bazı kişileri bir hayli rahatsız eden kitap.
daha kimse tarafından okunmamış olsa da, ileri demokrasi takımı kitabın hakkını vermiştir. şu isme ve şu uygulamaya bakıyorum, içim acıyor. ne hallere geldik.
ulusalcı takılan insanların sürekli karalama kitaplarından biri.

Türklüğe hakaret eden türkan saylan içinde bir kitap yazmanızı bekliyoruz ey ulusalcı takılanlar.
imamı korkudan sıçırtan kitap. ileri demokrasi amına koyayım bunlar hep.

o değil de, dijital kopyası internete düşse de .pdf, .docx ne varsa indirip indirip okusak, dağıtsak; adını da, imamingotunekoyayimsanabisiolmasin.docx koysak.
basılmadan imha edilen kitap.

(bkz: götümden sikselerdi bu günleri görmeseydim)
daha yayımlanmamış bir kitaptan ötürü ergenokonlu diye göz altına alınıyor. bu ülkede kulağını kaşısan organ mafyası diye içeri alıverirler adamı.
taslak haliyle bile terör suçu işlediği iddia olunan kitap. harddisklerden mahkeme kararı olmaksızın sildirilen kitap.

tabi yakın bu kitabı. yakmayalım da okuyalım mı?
şakirt ve liberallerin götlerinin başlarının oynaması sonucu taslağı toplatılan kitaptır. bu gidişle bu kitap bir şekilde yayınlanırsa bu kitapların okunduğu evlere baskın düzenlenecek...
hadi kopyasını aldın tamam da; hard diskten neden silindiğini anlamadım ben hala. yani suç ise, tutanı yakalarsın o zaman. değilse nasıl silebiliyorsun adamın datasını. çok komik bir faşizm. ah imam faşizmi bile götünden anlamışsın evladım sen.
ileri demokrasinin dilimize kazandırdığı...
(bkz: tutuklu kitap) tabirinin karşılığı.
dünyanın hiç bir ülkesinde görülmüş olduğunu sanmadığım bu uygulamayı "ülke temizleniyor" diye şak şaklayanların olabileceğini göstermiştir.

daha basılmamış kitap için sansür! pes doğrusu.

(bkz: gestapo)
(bkz: hukuk tarihinden ibret levhaları)

böyle bir hukukun dünya tarihinde eşi yoktur herhalde. kitap ergenekon kapsamında yazılmışmış. (resmi açıklama bu!) bu mantıkla toplatılmayacak, daha matbaaya gelmeden defteri dürülmeyecek hiçbir kitap yok!

falanca kitap filan dava kapsamında... topla ve yok et! (bkz: bunlar acaip şeyler beyler)
kitap yazarının içinde patlamıştır.
ileri demokrasi sevdalısı büyük akp seçmeninin görmezden geldiği bir gerçek daha.

--spoiler--
ama o örgütsel döküman :(((
--spoiler--

ne adamsınız ya.
(bkz: mao)

(bkz: hitler)

(bkz: mussolini)

(bkz: stalin)

(bkz: nicolae ceausescu)
masumiyet karinesinden bile bihaber hale getirilmiş güzel ülkemin son marifeti.

o kitabı daha çıkamadan yasakladınız ya, daha ne diyeyim ben. korkaklar...
sonraki aşaması zihinlere müdahale etmek olacaktır.
(bkz: bu bir sevgi olayı ercan)