bugün

Gına geldi artık, bitin ulan bi ! Bitin !!!
yandaş medya sürekli kanallarına davet ediyor. nerden ne çıkarırız adına.

dün a.hakan bugün negehan fötocusu.

lan götler bu ülkede şehit aileleri, en üst düzey "görevli" tarafından hakarete uğrayıp vatan haini damgasını yedi. cibilliyetinizi slkeyim. ne tokatı, o tokat olsaydı o şahıs kendini yere atardı, amaç belli.

sokağa tek başına çıkabilecek bir akp'li bürakrat, ve ona ukalaca soru soracak daşşaklı bir vatandaş bulun. eyvallah edelim.
hangi okulu okudun diye soruyor. okumadım diye cevaplıyor. düşünün bu devirde bile bi okulu bitiremeyecek kadar cahil, tembel birisi. piskopat bir bir tipi var. konusmadan anlamıyor. saygi yok, dinleme yok, kuru kuru kabadayı cevaplar vererek artislik yapmaya çalışıyor. nasilsa arkasında hükümet var. bu cümlelerin bir tanesini diğer adaya söyleyebiliyor musun? ciddiye bile alinmayacak başıboş tip.
Az bile yapmış. Ben olsam amerikan güreşindeki gibi iplere tırmanıp üstüne uçan takla atardım.
ekrem osmanlı torunu tokatlıyor hd izlaaaa....
Videoyu izlerken sinirden dişlerimi sıktım lan. Karşısında öyle biri var ki; cehaletine zeval gelmesin diye dinlemiyor bile. Ulan sikik bi izin ver adam açıklasın sana gerçeği.. adamın izlediği videonun montaj olduğunu açıklamaya çalışırken nasıl zorlanıyor imamoğlu ya. vallahi sabır taşı olsa çatlar he..
yaklaşıyor yaklaşmakta olan.

ekrem başkan asıl tokadı seçimde basacak yalancı pezevenklere.

ne oldu lan, hani esenyurt belediye başkanı beka, kudüs, filistin diye saçmalayarak oy istiyordu. herifin asıl derdi tabii ki filistin değildi. ne olduğunu gördük.

götünüzü de yırtsanız imamoğlu bu sefer % 3-4 oy farkıyla başkan seçilecek. bakalım o zamanki yalanlar ne olacak merak ediyorum.

ben normalde böyle siyasi mevzularda kalem oynatmayı hiç sevmem ama ekrem imamoğlu'na yapılan haksızlık, linç girişimleri beni kusturacak noktaya getirdi. yazmadan edemiyorum bunları.

götünüze girecek *