bugün

http://www.bloomberght.co...imam-hatipleri-kapattiniz

boşbakan'ın her zamanki gibi ağzından çıkanı duymadan yaptığı açıklamadır. imam hatipleri terörist yetiştirmediği için mi kapattınız diyor. yani diğer okullar terörist yetiştiriyormuş.
teröristi bilmem ama teröristlerle pazarlık yapabilme becerisine sahip kişiler yetiştirilir.
(bkz: terörist yetişmediği için mi imam hatip kapattınız)
imam hatip öğrencisi ya da mezunu bir tipten kaynaklı olası terör olayında yüzüne vurulacak erdoğan beyanatı.
gerçi vursan ne olacak, şu son on senede on binden fazla sözü yüzüne vuruldu ama zerre geri çekilmedi, hata yaptım gibi herhangi cümleyi asla kurmadı bilakis çalkalamayı tercih etti..
başbakanın imam hatip için yapmış olduğu bir demogojidir.

bu olaydan sonra gazını alamayan başbakanın.. meslek lisesilere sataşmasından korkuyorum.. '' efendim bunlar kurtlar vadisi gibi, habire mafya çıkartıyor'' gibi sersenişlerinin çok yakında olduğunu düşünüyorum.
-teröristten daha çok teröristirler efendim -işte bu yüzdendir her şeydir.
imam hatip yuvası karşı devrim ocağı. bu cümlenin ne anlama geldiğini yakın çağ türkiye tarihini inceleyen herkes anlar. başbakanın beyanatlarının kronolojisi dahi bizzat her şeyi anlatır.
artık bu adamı görünce asabım bozuluyor. kafalarına göre hareket ediyorlar. bu milletin uyuyan çoğunluğunu (çünkü yüzde ellinin yüzde otuzu oyları bilinçsizce veriyor diye düşünüyorum) hipnotize ettiler. kırıp döküyorlar.

eğitimin halini öğretmenler görüyor, biliyor en iyi.

insanları fişlediler etiketlediler.

şimdi eğer bir adam badem bıyıklı, beyaz pantolonlu gömlekliyse, bir kadın da türbanlıysa akpli etiketini yapıştırmıyor muyuz.

bunu kim yaptı. bu ayrımcılık bölücülük değil de nedir?
doğru bir söylemdir. imam hatipler terörist yetiştirmez imam hatipler teröristlerin sırtını sıvazlayan, onlara istedikleri her türlü hareket serbestisini sağlayacak kanunları çıkaran, yeri geldiğinde ayaklarına hakimleri götürecek kadar terörist sevdalısı din tüccarı siyasetçiler yetiştirir.

imam hatipler ırakta milyonlarca masum insanın ölmesine çanak tutacak ama yeri geldiğinde de suriye de mazlumlar ölüyor, eziliyor diye büyük abileri ABD nin politikaları doğrultusunda kıvırtabilecek kadar dansöz siyasitçiler yetiştirirler.

imam hatipler one minute çekip millete şov yapan, gaza getiren ama yeri geldiğinde siyonizme hizmet ödülünü boynuna takacak kadar omurgasız siyasetçiler yetiştirir.

şimdi bir bakalım terörist mi daha tehlikeli bizler için yoksa bu tanımlanan siyasetçi modeli mi?.
tanrının bizi manen cezalandırmak için kulları arasından "seçilmiş" bir araç kullandığı inancını pekiştiren hede. biz bu zatın beynimizi her gün kemirmesini hak edecek ne günah işledik ?
hizbullahçılar fen lisesi mezunu mu? sorusunu akıllara getirir.
sözlükte kötü niyetli insanların olduğunu gösteren söylemdir.halbuki, 66 aylıkken okula gönderilmek istenmeyenler geri zekalı, imam hatipliler dışındakiler terörist maşallah inşallah çocuklarımız en azından bir sıfat sahibi olabiliyorlar üst merciler tarafından. iyi tarafından baksanız nasıl mutlu olursunuz hesabı yok.

(bkz: 18 yaş ve üzeri kişilerin yüzde 62 si mutlu)
uzun uzun anlatma gereği duymuyorum. araştırın, her yerde ulaşırsınız bilgilere.
(bkz: hizbullah)
imam hatip okulları terörist yetiştiriyor. açılın ben teröristim.
hüseyin velioğlu
isa altsoy
sülhaddin ürük

din adına insanları domuz bağıyla öldürüp, evlerinin temeline gömen adamların elebaşları. 2010 yılında saçma sapan bir yasa ile serbest bırakıldılar. ertesi gün sehven bıraktık geri tutuklayacağız dediler. oysa ki adamlar soluğu yurt dışında almışlardı bile...

bir de nazlı ılıcak gevşeğinin şöyle bir savı var ki, insan götüyle gülmeden edemiyor. hizbullah terör örgütü mü? başlıklı yazısında yazdıkları normal insan beyni ile yazmanın imkanı yok.

http://www.sabah.com.tr/Y...hizbullah_teror_orgutu_mu

2000 li yıllarda şiddet uyguluyormuş da, hüseyin velioğlu liderliğinde zaten kendileri gibi düşünmeyen dindanlara süikast düzenliyorlarmış da, şimdi şiddetten uzakmış, bir çok insana yardım ediyormuş, hizbullah terör örgütü müymüş.

pkk da dağıldıktan sonra tema vakfı adına çalışsın amk, ya da ne bileyim eğitim gönüllüleri vakfında gönüllü olsunlar. 10 yıl sonra diyelim ki, pkk terör örgütü mü?

imam hatiplerin terörist yetiştirmediği gerçeği bu! bu adamlar terörist olarak kabul edilmiyor.

http://www.utsam.org/imag...ah%20%C3%96rne%C4%9Fi.pdf
türkiye nin gördüğü en büyük dolandırıcıyı yetiştirdi daha ne yapsın amk.

yukarıdaki cümlenin nesnesinin sarf ettiği söz.
El kaide, hizbullah, taliban gibi hümanist, çevreci orgutlere sempatizan yetistiren okullar hakkında yapılan bir saptama.

imam hatipler el kaideci demiyorum kesinlikle. Ama mevzu dindar yetişen neslin terörle alakasi olmayacağı iması ise, yukarda adı geçen orgutlere mensup militanların ne kadar dindar yetistirildiklerine bakmak lazım. Bugün bazı muslumanlarin cihad adı verdikleri olusum çoğunlukla sivillere yönelik olmakla beraber tüm dünya tarafından terör olarak nitelendirilmektedir. Müslüman devletlerin tamamen çıkar uğruna birbirlerini kesmeleri bu konuda ne kadar samimi olduklarını gösteriyor zaten.
Yarın bir gün ya da çok yakında imam hatiplere gitmeyenleri fislemeye başlarlarsa potansiyel pkkli olarak hiç sasirmam.
Demiştim, yine diyorum; allah, dini kullanıp, adını kirletenlerden inananlari ve dini korusun. Amin.
Yanlış bir genelleme. Nasıl Türk askerinin içinden Türkiye Cumhuriyeti hükümetini devirmeye çalışan darbe yanlısı generaller çıkabiliyorsa pekala imamhatipden de teröris çıkabilir. Hasılı imamhatip terörist yetiştirmez ama imamhatipten terörist çıkabilir.
ama çok iyi hıyar yetiştirdiğine tanık oluyoruz.

nitekim rte'nin sözü şöyle olmalıydı: "imam hatipten asla terörist çıkmaz ama benim gibi kantincilikten elif sucuk mamüllerine geçip eşek eti satan bir hıyarto çıkabilir. "
Teröristi sadece pkk'dan ibaret sanan cisimlerin anlayamayacağı durum.
Not:imam hatipli değilim.
demek ki diğer ilköğretimler, liseler, üniversiteler terörist yetiştiriyormuş bunu anlıyoruz bu açıklamadan. milli eğitim bakanı şapkasını önüne koyup düşünmüştür ulan biz napıyoruz diye.yıllardır bakanım meğer terörist yetiştiriyormuşum diye öz eleştri yapmıştır heralde.
terörist değil ama teröriste strateji uzmanlığı yapan kişileri yetiştirdiği kesindir. oslo fatihi mit, buna örnektir.
(bkz: terörist yetişmediği için mi imam hatip kapattınız)
oslo da teröristle fingirdeşen, terörist başı ite sayın demekten iki büklüm olan ve ve terörün bugünlere gelmesinde büyük emekleri geçen kişileri de yatiştirmiştir bunun yanında.
bana; ''madımak oteli'ni yakan yobaz ve kinci zihniyeti laik okullarda yetişen öğrenciler mi yakmış '' dedirten başlık.