bugün

gülben ergen'in video'larını çeken kişidir.çektiği video 'dan görüntüler haberin patlak verdiği günlerdeki haber programlarında sansürlenerek verilmişti, gayet net kendisi seçiliyordu.türkiye'ye çok büyük bir yetenek sahibi olunmadan nasıl ünlü olunduğunu görüntüler ile ispat etmiştir.ben gördüm eski bir çekyata uzanmış, gülben ergen tepesine çıkmış cezalandırıyordu kendisini.
liseden coğrafya hocamızın büyükada'dan çocukluk arkadaşıymış herkes maç yaparken o kızları kovalarmış sağda solda walla ben maraton osmanın yalancısıyım.
sakalli tavernaci olarak da bilinen, ozlem savas, aysu basar gibi ünlülerin de kaset koleksiyonunu yapan zat. internetteki resimlerinden birisi için:

http://www.milliyet.com.t.../10/guncel/resim/agun.jpg
yıllar önce gülben ergen'i fışfışlayarak yükselişine katkıda bulunmuş, şu anda kumandasının pili bittiği için kanal değiştiremediğim televizyonumda durmadan gülben ergen'i görmeme sebep olmuş adam.

bu arada malum kaset ortaya çıktıktan sonra "çocuklarımın yüzüne bakamıyorum" diye beyanatta bulunmuştur. e bakma ak zaten.
gülben ergen'in "benimle evlenen bakire birini karşısında bulacak" minvalli açıklamasından sonra, patlayan haberdeki partneri.

bir iç çamaşırı mankeninin yükselişinde katkısı büyüktür.
koleksiyoncu pompacı yada pompalayan tavernacı.
yeniden hortlayan gülben ergen'in uçkuru tartışmaları arasında hatırladığım isimdir. bununla videosu vardı filan.