bugün

Okulu bırakır.
helal lan istediğim adamın birebirini gördüm de neden bu kadar geç oldu onu anlamdım derdi.

bende ona geleceğin çok boktan olduğunu söyleyip bu acıları seve seve çekeceğini bildirmiştir.
https://youtu.be/MH1-RyusWNg
Anlatabilse neler söyleyebilecek olan dayımız
Bu dayının beynini okuyacak makine geliştirin uzaya çıkarsınız uzaya.
"suratıma tükürürdü" cevabına sahip mevzudur..
gurur duyardı.
Tipsizlik dönemlerimi atlatmışım diye bir derin ohhhh çekerdi. Ben de ona gelecekle ilgili olacakları söylerdim aynı hataya 300. Kez düşme derdim ama yine düşerdi o ayrı bir şey.
Olum, noldu lan sana, şuradan şuraya adım atamayan sen, şimdi nerelerdesin?

Hıı, bi de unutmadan, bu ülkenin hali ne böyle, on yıl önce hiç böyle değildi, allah allah??!
halâ mı zayıfsın amk.
bir insan hiç mi degişmez derdi.
ensesine bir tane şaplatır okuldan kaçmamasını öğütlerdim.
Ilk okulda daha ozguvenli ve burnu havada bi tiptim simdi ki halimi gorse anani skm bu ne derdi.
Kesinlikle reddeder istemez hahah.
Tinere başlarım.
Hala teksas tommiks okuyo musun derdi ben de Teks daha güzelmiş derdim.
büyümekten korkuttun beni, hayatın kabusa dönmüş abi derdi. olanlara pek inanamazdı. *
Bu kadar kiloyu nasıl aldın, ama kilo da yakışmış der. Du bakiyim boy da atmissin der. tip gelmedi de hukuk mu yazdin der. Der de der.
gururlanırdı, çoğu yönden fakat, ona her şeyi anlattığımda, gerçek anlamda rahatlar ve, aynı şeyleri yapmasını, daha dikkatli olmasını tembihlerdim.
Hangi zihinde varlık bulduğumuz önemli. Eğer şimdiki aklımla ilkokuldaki halimi görsem sadece geçmişe duyulan özlem canlanır. Ama ilkokuldaki halim ile şimdiki halimi görsem bu duruma inanmamı bırak algılamam bile imkan dahilinde değildir. Fakat güzel bir buluşma olacağı aşikar.
Eminim çok şaşırırdı.
Hala catlaksin der.
Kafasına sıkardı büyük ihtimalle.
O bana Amca der, ben üzülürüm.
amk hala mal derdi.
Tebrik ederdi herhalde hayallerimden birini gerçekleştirdiğim için. Bir de keşke hiçbir şey hak etmeyen insanlara bu kadar çok değer vermeseydin diyebilirdi. Şaka şaka. ilkokul çocuğu böyle bir şey diyebilir mi allasen ?
o göt kadar boyuyla beni dövmeye çalışırdı sanırım. Annesini bu kadar üzdüğüm ve hayallerini sikip attığım için.