bugün

rüştü'nün her yerini öpen adam değil mi bu?
emre tilev den sonra en kötü maç spikeridir.
futboldan soğutulmak istenilen ülkeye her hafta 1 doz ilker yasin'i çakacaksın. ulan el classico'yu anlatsa tv'nin sesini kısar izlerim.
artık yeter dedirten, maç anlatmakla, futboldan anlamakla uzaktan yakından alakası olmayandır. ruhsuz, vurgusuz, dikkatsiz, laçka bir maç anlatımı sergilemiştir yine bu gece. allah belasını versin de yokolsundur artık futbol dünyasından.
yüksek doz antidepresan kullandığını iddaa ettiğim spiker. zira bir insan bu kadar künt olmaz olamaz...
--spoiler--
-nihat vuruyor!
-hayır bobo bobo!

pozisyona giren holosko!

-ibrahim topu çizgiden çıkarıyor!

topu çizgiden çıkartan ersan!

-nihat topla beraber dripling yapıyor!

topu süren hilbert!

-hulk'un ataklarına dikkat etmeliyiz!

hulk duşunu almış evine gidiyor!
--spoiler--
herkesi nihat yapan spikerdir.

-nihat pasını verdi ve evet top nihat'a geldi vurdu nihat kurtardı evet sayın seyirciler.

ve maçın gidişatıyla hiç alakası yoktur. 20 dakika önce hulk oyundan çıktıktan sonraki yorumu takdire şayandır.

-hulk'un yarattığı ataklara dikkat etmemiz lazım kendini çok unutturuyor.

ilker abi unutturuyo çünkü 20 dakika önce adam oyundan çıktı zaten.*
sayıyla mı verdiler lan seni bize? ne günah işledik bunu haketmek için?
(bkz: 4 kasım 2010 porto beşiktaş maçı)
yeter be kardeşim. bu adama beşiktaş maçı sundurmasınlar artık. (bkz: sundurma) lan kendisi özel hayatında da böyle ruhsuz mu, yoksa beşiktaş'tan mı tiksiniyor da böyle uyuz maç sunuyor ben anlamıyorum. bir de ahkam kesmesi yok mu.. senin haddine mi ilker "schuster holoskoyla başlamalıydı, şimdi hatasından döndü" demek, "aurelio yerine daha dinamik necip oyunda olmalıydı" demek. sen kimsin lan?

bunları yaparken maç içinde 13 kere "beşiktaş'ın CSKA maçından beri deplasmanda yenilmediği", 8 kere de "porto'nun da 3 maçtır evinde yendiği" bilgisini verdiği için kendisine ayrıca teşekkür ediyoruz.
ilker Yasin mi maç anlatıyor yoksa ilker Tahsin mi?
maça henüz yarım saat var ve goooooooooooollllllllllll daha sahaya çıkmadan milli takım 1-0 öne geçti. ilker yasin bir siktir git ya.
Futbolcuları, hakemleri, kuralları yani herşeyi birbirine karıştıran lanetlenmiş bir spor spikeridir.
Ayrıca Ercan Taner'den spikerlik dersi alması gereken, zavallı ama hepimizden çok para kazanan bir şahsiyettir.
maçın daha beşinci yada onuncu dakikasından itibaren beşiktaşa saydırmaya başlayan ruhsuz adamın tekidir. daha maçın başında ibrahim üzülmez'den başkası koşmuyor, oynamıyor falan diye sayıklamaya başladı. bir dur lan bismillah. nitekim ikinci yarıda beşiktaşın güzel oyunuyla göt olmuştur kendisi.

hulk'un ataklarına da dikkat etmeliyiz dediğinde; hulk soyunma odasında duş almaktaydı. *
''porto şimdi çok tehlikeli bir yerden korner kullanıyor'' cümlesiyle tarihteki yerini alan spikerimsi.
cevad prekazinin monacoya attığı gol sonrası kasılmaktan hemoroid olduğunu düşündüğüm spiker.aslında o dönemlerde baya iyi anlatırdı.işte bu yüzden,sırf bu yüzden işte o dönemlerde kalmalıydı.
1-1 biten 4 kasım 2010 porto beşiktaş maçı nda bütün çabalarına rağmen porto'ya 2. golü attıramayan spiker.

( dakika 87 falan ) ...evet beşiktaş porto ile daha önce 3 kez karşılaştı ve hepsini kaybetti..maçta eşitlik sürüyor...porto korner kullanacak...evet önceki 2 maçta quaresma beşiktaş'ı yıkan isim olmuştu. ( beşiktaş'lılar o iki maçta da beşiktaş'ın kötü oynamadığını bilirler - istanbul'da da q7'nin son dakika golüyle yenilmiştik )
( dakika 90 ) ...beşiktaş 1 puan almak üzere...daha önceki 3 maçta hiç puan alamad.....

allah peygamber aşkına artık beşiktaş maçı anlatma ilker tahsin ! hatta mümkünse maç anlatma....yalvarıyorum sana !
1951 yılında spikerlik mesleğine tepki olarak doğdu.
önder sav ve necmettin erbakan gibi emekli olması gereken insan.
maçları anlatırken muhtemelen bir yandan demleniyordur. sever alkolü.
porto takımının her sene 150 milyon euroluk oyuncu satışı yaptığını iddia eden spiker.
edit:porto takımı son yedi yılda 400 milyon euronun üzerinde satış yapmıştır.yani ortalama yıllık 60 milyon euro.
hiç suçu olmayan adam. suç bu adama bu işi yaptıranda.
maçı izlerken acaba yavuz seçkin bizimle dalğamı geçiyor, yoksa ben 1980 dünya kupası ilk maçınımı izliyorum.yemin ediyorum kapattım maçı fatma gülün suçu neymiş onu çözmeye çalıştım hoş onuda çözemedimya neyse.bu arada bu kızın suçu ne ya?.
tanım:ilker yasin lütfen futbolumuzu kirletme,hata futbolla ilgilenme,hata türkiyeden git ne olur.
[null http://www.youtube.com/watch?v=l5MlxzEtdK4] porto maçını anlatan yavuz seçkin gerçekten ilker yasine taş çıkarmış.
yıllar sonra ilker yasin

http://www.fistik.com/films/spiker_tr.htm
bir akşam anlattığı maçta, 'bu akşam yağmur çok ıslak yağıyor' cümlesiyle sülalecek kalbimizi durduran şahıs