bugün

yorum yaptığı maçlarda bir türlü başarı elde edemediğimiz uğursuz insan
yıllardır spor spikerliği yapan uğursuzluğuyla bilinen ve bu başarıyla hala nasıl kanal d spor müdüru olduğunu hatta nasıl spor medyasının içinde olduğunu anlayamadığım şahıs
23 agustos 2006 fenerbahce dinamo kiev macinda "rüştü mü topu kurtarıyor, top mu rüştü'yü kurtarıyor anlamadım" demiştir, yine bombayı patlatmıştır.
alex'in kaçırdığı gol sonrası semih'in düşünce olarak; "en babamız, en kralımız" şeklinde kafasında canlandırmışcasına verdiği pası yorumlayan ve ciddi anlamda yarılmamı sağlamış yüce insan.

(bkz: arabesk muzigin yeni sesi alex baba)
fenerbahçe'nin uefa kupasında yolunun açık olduğunu, kupayı kazanabileceğini söylemiş ve bunun üzerine uzandığım koltuktan bir anda yere düşmemi sağlamış eski spiker, yeni yorumcu. *
kanald'de maç izleme talihsizliğine mecbur bırakılmış futbol seyircisine yapılan bir işkence yönteminin orijinal adıdır.

önümüzdeki dönemde de , fenerbahçe, beşiktaş ve kayserispor'un uefa kupasındaki maçlarının yayın hakkının da kanald'de olduğunun öğrenilmesi üzerine, bu maçları izlemek isteyen tüm bahtsız insanları hezeyanlara sevk etmiş futbol yorumcusu * şahıstır.
sözlük formatını delerek küfürler etmek istediğim adam.ya bir adam bu kadar mı antipatik olur.bir insanın ağzından bu kadar mı olumsuz cümleler çıkar.bir adam bu kadar mı uğursuz olur?
"Tümer o pası iyi atamayacağını biliyodu,atsada ümit 'in o pasa yetişemeyeceğini.Ümitte o pası yakalayamayacağını biliyordu.Öyleyse niye pas atıyorsun tümer" diyerek tümer'e ve ümit'e ayar vermiş kişidir.Ayrıca bin kere keselense cenabetliği gitmeyecek adamdır.
(bkz: şom ağızlı spiker yorumcusu)
yeter artık ;
(bkz: ilker yasin futbol spikerliğini bıraksın kırkpınar yağlı güreşlerini sunsun kampanyası)
yorumladigi 23 agustos 2006 fenerbahce dinamo kiev macinin bitmesine yakin yaptigi yorumla, beni benden alan insan.. kendisi mac boyunca, ukrayna lobisinden ve lugano'ya izin verilmemesinden bahsetmis ve mac bitisinde su yorumu yapmistir..

"henuz lugano kimdir, nasildir bilmiyorum ama, bugun oynasaydi o golleri yemezdik.."
artık daha fazla insanların küfür ederek günaha girmemesi için derhal emekli edilmesi gereken,konuştukça insanın bütün sinirini tepesine çıkaran,her dakika başka bir şey yumurtlayan,dahası insanı televizyonun sesini kısarak maç izleme durumuna kadar getiren,som ağızlı insansı varlık.**

(bkz: allahın adını verdim bi sus)
uefa maçlarını da kanal dnin vereceğini ve büyük bir doğal afet gerçekleşmezse maç yorumcusu olarak katılacağını düşünürsek, uefa kupasına katılacak takımların acil önlem alması gerekiyor, hem de en acilinden! eskiden sunucuydu sadece, o günleri hasretle andırıyor bize!lanet etmeden gel bırak şu işi, git bir müstakil ev al, kafanı dinle, bak yaşında geçiyor.
fenerbahçe'nin kiev maçı öncesi, "fb uefaya katılırsa kesinlikle finale ya da kenarına çıkar" gibisinden laflar ederek fenerbahçe'yi övmüş müdür yermiş midir anlaşılamayan değerli bilim adamı.

(bkz: finalimin kenarı)
fenerbahce - dinamo kiev macindaki yorumlari sonunda ismail yk'dan allah belani versin isimli sarki yollanasi insan.

ornekleme gerekirse;

-semih "en babamiz, en kralimiz vursun" diye dusunup alex'e verdi.

unutulmayan yorumlarindan biride turkiye - belcika macinda oliviera'nin golunden sonrada aynen sunu demistir.

-bizim hakanimiz, bizim oktayimiz uyurken elin zencisi hat-trick yapiyor. *

haber spikeri olan versionu icin;

(bkz: reha muhtar)
fenerbahce - dinamo kiev macindaki yorumlari ile beni benden almis yorumcumsu.
i.y-tum planlarını lugano'nun oynamamasına yapan dinamo kiev takımı fenerbahceyi eleyerek sampiyonlar ligine katılmayı basariyor.
hatta masonlarda yardım etti dinamo kieve.
doğuştan bestow curse yeteneğine sahip (as a special ability at will) spiker. babası onun bir cyric rahibi olması için çok uğraştı ancak o dinlemedi. sonra böle türk futbolunun başına bela oldu.
3-1'lik dinamo kiev maçı rövanşı öncesinde bir radyo programında tiplemesi yapılan 'fenerbahçe'nin bu turu geçmesi için 21-6, 19-3, 9-7 yada 2-12 gibi skorlar elde etmesi gerekiyor' şeklinde saçma sapan anlatımları ile göz dolduran ve güldürmelik malzeme çıkarttığı için şükran duyulan güzide spikerimiz.
fenerbahçeye uğurlu gelen spiker. *
maç izlerken mısır yemeyi tehlikeli hale getiren insandır, gülmekten boğazıma mısır kaçtı , az daha ölüyordum.
http://www.youtube.com/watch?v=tQFdHPqtiecmükemmel valla...
fenerbahçe randers fc maçında bizi yine güzide saçmalama bombardımanından mahrum bırakmayan en son spiker olması gereken lüzumsuz adam..
(bkz: yavuz un minibüsü)
dün akşam uğursuzluğuna bir kes daha inandığım spiker.
(bkz: biz tukendik bari bitkiler yasasin)