bugün

Kıçını dönme. Şeytan doldurur.
korunmayı unutmayın. sonra pişman olursunuz doktor doktor gezersiniz kürtaj için haberiniz olsun*.
Yalancıktan uyuyun. Asla sevgiliniz uyumadan * ciddi ciddi uykuya dalmayın. Maazallah salyanız akar, pırt yaparsınız, sayıklarsınız falan o duruma girmek hoş olmayabilir.
Uyumayın. illa uyuyacağım diyorsanız da tekrarlamayın. Yani ne olursa olsun alışmayın. Sonra bir bakıyorsunuz birlikte uyumuyorsunuz.
eğer sadece uyursanız belki şirinleri göremezsiniz ama bir ömür karısı olarak yanında uyuma ihtimaliniz artar. bunu bir düşünün.
Yineliyorum ''uyumayın''.
sakın kızı becermeye çalışmayın. Adam gibi uyuyun. Olurda kız kaşınırsa o zaman gidin kanapede yatın. Kız yataktan kalkıp kanapeye yanınıza gelirse tekrar kızla beraber yatağa gidin ve onu becerin. iyi sevişmeler.
benim gibi osurmayında ne yaparsanız yapayın.

ters tepki olmuyor ama komik olduğu kadarda utandırıcı.
baş ucunuza su ve çokokrem koyun. gerekli olacak.
Tadini cikartin. Belki o firsat bir daha elinize gecmez...
Akşam yemeğinde kesinlikle kuru fasulye tarzı yemekler yiyip uyunmamalıdır . Zira sevgiliyle birlikte hem ilk hem de son kez uyuyacak olma olasığı kuvvetle muhtemeldir.
(bkz: Uyandığında sevgiliyi yanında bulamamak)
uyumayın. o uyusun siz onun saçlarını sevin, göz kapaklarını öpün, nefes alış verişini izleyin.
Pipinize dikkat edin kontrolü ele geçirmesine izin vermeyin.
vurmazsan, vururlar. duygusallık yapma. ne demişler, siken sevilir.
nasıl olsa uyumayacaksınız o yüzden kasmayın. dişinizi fırçalayın ve güzel, hafif bir koku sürün.
uyku değil seks olacaktır. kasmayın uyuyacağım diye. *
mümkünse göğüsleri fazla zorlamayın.
Prezervatif kullanın, parfüm sıkmayın, seks konuşmayın.
Temiz olun ve osurmayın.
kızı gözlerine bakarak sikin. Hiç acımayın amk.
dus alıp yatın.
Dönüp götünüzü yatmayın. Bırakın kadınınız göğsünüzde uyusun. Nefes alirken inip kalken gogsunuz ona ninni gibi gelecektir.

Bir kadını sadece aşağıdaki tel maşanın inip kalkması mutlu etmez zira.
sarılın.
kanepede o uyuyacak amk.
ben yatağımda uyuyacağım.

bir kere de kadın yerde, balkonda veya kanepede uyusun.
3 değişik kız arkadaşımla beraber uyumayı tattım, özellikle omzumla ğöğüsümün birleştigi noktaya yatmalarına bayılıyorum. Saçlarından birebir kokusunu alıp, alnını Öpebilirsin. tavsiyelere gelince; dişinizi fırçalayın, üstünüze bir şey giyip teninize temas etmesini engellemeyin, başını kolunuzun altına almayın uyuşur, sevişmekten çekinmeyin sonrasında daha güzel uyunuyor, ter kokmadığınız sürece parfüm kullanmayın çünkü önemli olan teninizi koklaması ve ya ğöğsünüze yatırın ya da yan yatırıp arkasından sarılın.