bugün

Sözlük için milat, yazar için doğum günüdür.

Tanımı sikindirik yaptım sırf format ayağına, nasıl zeka? zehir değil mi?

Sene 2007 açmışım sözlükte bir üyelik lan amına korum ben de yazarım demişim ve yazmışım. ---> (#1618482)

şimdi bakıyorum 7 yıl geçmiş üzerinden. Bir çoğunuzun ( 17-18-19 hatta 20 yaşnda olan yazarların ) çükü kalkmazdı. Hanım kızlar regl olmazdı. Daha bir çoğu bakir bakireydi. Gelmişim buraya basmışım (gbkz: ekle) butonuna ve varlığa ilk adımı atmışım.

Şimdi benden eski kardeşlerim, arkadaşlarım, manitalarım da vardır burada elbet lakin 7 sene? emekli olmama resmen az kalmış. zall efendinin sakalı yoktu o dönem düşünün. ben bir fotoğrafını gördüm sivilceden suratı görünmüyordu keratanın. şimdi kocaman coder oldu.

Neyse salla zall'ı. hiç sevmem sözlüğe geldiğimden beri zall'ı sevemedim. zall'ım herif.

kıdem olsa bir çoğunuza taşağımı üfletir, bu saatten sonra ben mi entry gireyim sen gir derdim. nöbet tutmaz, bot bağlamazdım. hatta kıdem olsa şu an ezerdim alayınızı anti şerefler.

vel hasıl-ı kelam, ilk entry girilen gün geçmişlerde çok uzaklardaysa ya yaşlanıyorsunuz ya da artık çok yaşlısınız demektir. eskilere hürmet saygı gösterin ibineler. siz de eskiyince size gösterilsin.
(bkz: ilk entry girilen gün)

Sizli bizli başlık açmamayi öğrendiğim gündür. Subjektif oldu ama artık yasak degil. Evet.
çaylak olduğumu bilmeden çok ciddiye alıp yazdığım entry idi .