bugün

cinsel zikin.
erkekseniz dibini görmeye çalışmayın, dipleri yok.
"Cinsel seks demekten ne zaman bikacaksiniz amk" lafini akillara getirir.
Herşeyin bir ilki vardır. Aslında bu konularda aile büyüklerinden yardım alınmalı...
allah bu cinsel sex diye çıkaranın da devamını getirenlerinde belasını versinde kurtulalım yahu. nedir ulan bu cinsel sex aşağı cinsel sex yukarı kim uydurdu da aldı başını gidiyor böyle. hayır komikte değil insanı irrit ediyor. sexten soğudum diyeceğim de yalan olacak diye diyemiyorum.
eğer bekaret alıcaksanız öyle filmlerde ki gibi hatunu aldım öptüm girdim çok romantik değil.en az yarım saat uğraşırsınız girmek için ayrıca kızın canı çok yandığından daha fazla da sürebilir.

yapmanız gereken ön sevişmeyi çooook uzun tutup oranın sıvılarla bayağı bi yumuşasını sağlamak yumuşadığı için hem acımayacak kadının canı.

önemli olan sert olmak hızlı olmak penisin büyük küçük kalın kısa olması değildir.

kollarınızın üzerinde ya da hatunu üste aldığınızda g noktası dediğimiz vajinanın çatı kısmına vuruşlar yapmalısınız orada sinirler toplanmış vaziyette ve çok daha fazla zevk alırlar.

2 tür boşalma vardır normal ve kritoral.

kadınlar 10 dakikaya yakın bir sürede bir iki kez sadece vajina çevresi zevk alarak boşalırlar ama pes etmez süreyi uzun tutarsanız doğru yerlere yüklenerek o zaman gerçekten boşaltabilirsiniz onu.

siz çıktıktan beş dakika sonra bile hala zevk alıyodur ve yüzünde aptal bir tebessüm vardır o derece iyidier.
cinsel seks yapmayın, sadece seks yapın.
partnerinize duygusal aşkla bağlanmayınız.
kökleee bastır yalayut mıncıkla.
sivri tarafını sokacaksınız.
(bkz: sakin ol ve elindeki sabunu yavaşça yere bırak)
türkçe öğretmeni ile yapmayın.sıfırı basar.
(bkz: cinsel seks)
(bkz: cinsel olmayan seks)
hayvanlığa gerek yok kibar seviyeli yaklaş bahtsız bedevi hikayesine dönmesin.
tadını çıkarın lan, arkası zaten gelir *mına koyim. hiç.
Heyecan yapmayin. insanın yaratildigi ilk gunden itibaren neredeyse tüm insanların yaptığı bir şeyi bu kadar abartmanin alemi yok.
Korunun abi sonra bokunu çıkartıyorsunuz.
Cinsel seks yapmaya kalkmayın.düz normalinden seks yapın.
dirty talk olayina girmeyin karşı taraf rahatsız olabilir, korunun ve biraz içki için gerginliği atarsınız.
seks yapmayın!
malum ramazan çarpılırlar mazallah.
alttan alın. *
ilk defa yaptığınızı belli etmemeye çalışın çünkü çok komik oluyor.
görsel
kızsanız ve evlenmediyseniz, bekarete önem vermeyen biriyle olsun. sevgi ve aşk da şart tabii..
Bi partneriniz olsun mutlaka. Tek başına biraz zor olsa gerek.
Loş bir ışıkta olsun.