bugün

Hemen hemen bütün Türk kızlarıdır. Ceplerine 10 TL nakit ve otobüs kartı koyup gelirler. Sanki erkekler parayı sokaktan topluyor aq. Bu hesabı erkek öder olayını kim çıkardı çok merak ediyorum. Bir yerde işe girince erkeğe 5 bin kadına 3 bin mi maaş veriyorlar? Paranız yoksa dışarı çıkmayın.
ya parası yoktur ya da sevgisi

sırf eğlenmek için ve olabildiğine para harcayabilmek için sevgili edinmiştir.
muhtemelen, cafede ödeme sırasında tuvalete gider, veya kasaya giden erkeği ayrılırmışcasına siklemez.
bu önermem her kıza değil, öğrenci olduğu halde buluşma için para biriktiren, parası olmadığı zaman güzel bi şekilde dile getiren, çözüm arayan güzel kardeşlerimiz olduğu sürece bu amk avelleri böyle küfür yemeğe mahkumdur.
buluşma baz alınıyorsa sıkıntı olmayacak ancak buluşmadan sonrası baz alınıyorsa sıkıntı yaşayabilecek kızdır. bu buluşmada hesabı erkek öder bir gelenektir arkadaşlar. yani bunun erkek olmak/üstün olmak ile ne bileyim başka şeyler ile alakası yoktur. bu olması gereken bir şeydir yani kural demeyelim de kuralımsı bir şeydir işte anlayın lan zorlamayın öğlen öğlen *
Ne demek param yok? Bende öğrenciyim sende öğrencisin ne demek erkek ödeyecek? Ben erkek öğrenciyim diye bin tl burs/kredi verilmiyor. Ayni sartlarda okuyoruz. Karsiliksiz parami yedirecegim tek
Insan karımdır, karım olacak kisidir.
Buluşma için zar zor para denkleştiren oğlan beyanı.
Hep söylüyorum fakirler sevgili yapmasın. Sonra ortalıkta böyle saçma salak laflar dönüyor.
nasılsa akşamına veririm düşüncesindedir.
Normal kızdır. Sen erkeksin lan, para sende olacak. Evet.
bir bardak çayın, bir kaç parça yiyeceğin lafını konuşan ibişdir, dombilidir

ama sende adamı kıllandırma, param olmadığı için geldim yoksa nah görürdün hesabı.
kadın kökenli bireylerin kahir ekseriyetini oluşturan tiptir.

kadınların çoğu yiyicidir rkdşlr. bunlar hayatlarının finansal sorumluluğunu alamıyor olmalarına rağmen ilişkide eşitlik isterler. yarrak eşit olursunuz. sen herifin eline bak, ondan sonra niçin benim kararlarımı sallamıyor diye ağla.

parası, işi, gücü olmayan kadın ilişki milişki istemesin.
aç kalır.
parasını yolda düşürmüştür.
Parası olmayan kızdır, aksini düşünen zihniyet üç gün sonra
"qiz benimle paramm icin ciqiyor" diye söylenir.

Ama size müstehak usta.

Bir simiti paylaşamayacak yüreğinize müstehak.
parası olmadığı için gelen kızdır. çoğu seks için buluşur. üstüme çıksın da gerisi önemli değil kişisi.