bugün

Beni 2 yerken izleyecek kızdır.
Muhtemelen iskender yiyebilmek için ilişki yaoan kızdır.
aç gelip hesabı geçirmiş kızdır. evet.
görmemiştir. hesap ödemeye gelince elini cebine atmaz. evet.
Vallaha bi kız benle ilk buluşmaya starbucksta kahve içmek yerine, döner yemeye gelmeyi kabul ediyorsa yüzüğü parmağına taktığım gibi evlenirim.
yiyebilir sıkıntı yok. sınıflandırma lan insanları.
(bkz: yarmagül)
hesabı bir de size kitler. utanmaz üstüne tatlı yiyelim mi diye de sorar. evet.
1 porsiyon ile 1.5 arasındaki düşük fiyat farkını görüp bir ticaret oyununa düşmüş bir pomçik olabilirliği yüksektir.
başlığı açan oytunkaran'ın ara ara entry girerek canlandırıp bize hatırlattığı kız tipi.
Bu oytunkarana 1.5 iskender takan kız parasını versin şu çocuğda bizde rahatlayalım.
Üstüne de künefe yemelidir.

Yoksa karnı doymaz. Aç kalır.

Laf aramızda ayıp olmasın diye künefeyi paylaşalım diyorum ama utanmasam hepsini kendim yerim.
ohhh afiyet olsun, yarasın.
karşıdaki ile bir ilişki yaşayamayacağını anlamış ,bari karnımı doyurayım demiş kızdır. Haklıdır.
lokantacıdan komisyon almıştır.
v8 motor araç gibi düşün. çok yakar ama bir o kadar da sağlamdır.
Harbidir, samimi, doğaldır. Arada bir hacım macım aga dese de biraz sabırla yontulur.
agzinin tadini bilen kizdir, yaninda acik ayranıda götürür...
aç gelmiş bildiğin.
Bu kişinin bir benzeri ben olabilirim sanırım,erkek arkadaşımla ilk yemeğe çıktığımızda beni lahmacun yemeye götür demiştim. Hayır türk de değilim nereden geliyor bu lahmacun aşkı ben de bilmiyorum
yoğurdu domatesini biberini pilavını bile bırakmam. tabağıda yalarım. hesabıda ben öderim. bizde böyle.
her türlü cigerim.
üstüne bi de dondurmalı künefe.

sonra dişlerimizin arasına kaçan etleri kürdanla temizlicez felam:d.
bir yedi sorun olur mu? dedirten başlıktır.
(bkz: ilk buluşmada kızı iskender yemeye götüren erkek)
Bildiğin hesap geçirmeye gelmiş kızdır. Evet.