bugün

Yalandır. Yalan üzerinde mutluluk kuranlar bir gün acı bir şekilde yıkılmaya mahkumdurlar. yalan söylemeyin lan. hayatım karardı, dünyam yıkıldı. Masum bir çocuk gibi gördüğüm insanın söylediği yalanları görünce öyle bir yıkıldım ki aylar geçti hala o enkazda kendimi aramaktayım.

Çok canım yandı lan sözlük. Birisi size gerçekten değer veriyorsa sakın ona yalan söylemeyim. yatırın ağzına sıçın ama yalan söylemeyin.

Kim sevdiğine yalan söylerse allah onun belasını versin.
bir başkası.
cahilliktir. (bkz: sebep)
aldatılmak.
gurur. kibir.
aldatmak da bir yalan türü olduğundan kelli genel başlık olarak yalandır. pembesi beyazı kırmızısı moru ufağı büyüğü hepsinin amına koyim yalan gibi.

insan sevgilisinin esas soyadını iki ay sonra öğrenir mi lan?
insan sevgilisinin esas yaşını dördüncü ayda öğrenir mi lan?
hatunun vermemesi, erkeğin verileni sikmemesi.

asker arkadaşları sanki. ibneler.
kimsenin kimseden bir beklentisi olmaması gereken durumlarda sadece vefasızlık bitiriri bir ilişkiyi.
Aynilasmak, kisiler birbirine benzeyip bir fark kalmayinca hatta iliski tekrar girdabina girdiyse ve hatta siradan bi kari koca yada filörtüz olunduysa bitmistir artik doktor, okeyde tek tasa kalmak gibidir ya bitersin yada okeye donersin.
güvensizlik.
gurursuzluk ve yalan demekten kendimi alamayacağım ve yaramı deşen bir başlık.
hepsi vesile olur bir yere kadardır hepsi tek geçerli sebep kısmet nasiptir nasipse kısmetindeyse o her türlü oluyor değilse otur ağla.
istemektir. bir ilişkiyi bitirecek tek sebep; bitmesini istemektir. istemezseniz, bitirmezsiniz çünkü.
kolumun alçıya alınması.
başka birine anlık olarak kapılmak..
güvensizlik.
yazılan mesaja geç cevap vermek ya da hiç cevap vermemektir.net.
karşılıklı anlayış, sevgi, saygının kalmayışıdır.
Aldatmak değil aldatırken yakalanmaktır. Yıllardır aldatıyorum fakat şu ana kadar, ilişkimizde tek bir anlaşamamazlık görmedim.
can sıkıntısıdır. yeter de artar bile. ne lüzum var bir başkasının derdini tasasını çekmeye ?
sağ elimin kırılmasıdır. allah korusun.
ihanettir.
telafisi yoktur çünkü.
aldatmak.
Taraflardan birinin cinsel tercihini değiştirmesi. Daha kötüsü olamaz sanırım.
iki yüzlü olmaktır, dedikoducu olmaktır, arkadan vurmaya çalışmaktır, çıkarcı olmaktır, sana gülmeyip x kişisine gülmektir, yalan söylemektir. bunların hepsi birer sebep ama bu sebepleri ortaya çıkaran asıl sebep şerefsizliktir.