bugün

ekmek arasına yenilecek farklı türlerdir. haşlanmış yumurta ile tere. mükemmel. * *
Ekmek arası ekmek.
Tuzsuz beyaz peynir + gül reçeli. Nefistir.
ekmek arası lahmacun.

Buralarda bir yazar bunu yedikten sonra bir de kilo veremediğinden şikayet ediyordu.*
ekmek arası kaşar,haşlanmış yumurta,domates üzerine bol pul biber yanında çay içerek yemişimdir.
salcadir. Canim yine cekmistir.
Doğru ben dicektim, elma ve portakal. Ama tost diye sorsaydınız classic kasarım yanında yeşil (acisiz) biber ve domates... Tek atar.
ekmek arası damla çikolata.
Ekmek arası muz. Evet.
ekmek arası patates kizartmali nutella.
yoğurtlu yaprak sarması ya da biber dolması..
Hepsi denenmiştir:
Ekmek arası mandalina ve kahvaltılık çikolata.
Konyada yaşayanlar bilir konya sarması diye kremalı birsey vardır bunu ve salatalık turşusunu ekmek arasına koyup yiyince efsane oluyor.
Ekmek arası ceviz.
Ekmek arası Simit.
Ekmek arası çiğköfte.
Not:normalde ekmek tüketmiyorum fakat bunlar çok güzel olan absÜrt şeylerdi. Ekmek arası reçel filan da iyi gidebilir lafım yok.
ekmek arası makarna yiyeni gördüm.
ekmek arası çim ve taş bizim bi deli var yiyiyor üzerine de sos olarak kum serper neden güzel olmasın ki .
Az önce yaptigimdir.

Ekmek arası çiğ köfte, marul, maydonoz, yeşil soğan. Lavas gibi olmasa da fena değil.
Ekmek arası bonzaidir. Müthiş bir etki yapar. (bkz: Sakın denemeyiniz)
(#26757717)

fena sayılmaz.
ekmek arası havuç ve kuru üzüm mükemmeldir. portakal taneleri de katıyorsanız karışık meyveli keke benzer. ekmeğiniz de sandviç ekmeğiyse aman tadından yenmez.
Ekmek arasi fındık.
Ekmek arası cips.
Ekmek arası BurÇak Bisküvi .
ekmek ,labne peynir ,üstüne bal.
Ekmek arası muz yapardı bi tanıdığım.
seçenek olarak
ekmek arası domates, salatalık, krem peynir ya da labne peynir, bimden alınan acılı kahvaltılık sos
önerisini ekleyebileceğim, listede top 10'a rahat girebilecek kombinlerdir.
ekmek arası pastırmalı nuttella.
ekmek arasi eti tutku. hem aç olanlar icin hem de cani tatli çekenler icin bire bir.