bugün

iyi biri olduğuna inandığı zaman senin için canını verebilecek insandır. ama inanması için ona biraz zaman ver. sakın onu kandırmaya çalışma. unutma ki ikizler farklıdır, hiç kimsenin göremediği şeylerden mükemmel anlamlar çıkarır.
babamdan bildiğim burçtur. Bi karar almaya çalıştığınızda deli edebilir çünkü çok kararsızdır. Az önce sizi a için ikna eder bi bakarsınız b'yi yapmanız için teşvik ediyor.
bir kere dengesiz olduğu kesinlikle doğrudur. sevgili burçdaşlarım, artık kabullenelim bu gerçeği. bizler, ikizler erkeği olarak dengesiz varlıklarız lakin, bu dengesizliğimizi çoğu zaman pratik zekamızla ve esnek kişiliğimizle örtmeyi ya da telafi etmeyi başarıyoruz. zekiyiz bir kere, ona diyecek bir şey yok ve vakuruz fakat, bir o kadar da sağımız solumuz belli olmuyor. bir gün demiyorum bak, bir saat içinde dünyanın en sert kavgasını yaşadığınız varlıkken, bir saat sonra sizin için çok fazla değer ifâde edebilir hale geliyoruz. vintage'ız, retro'yuz. eskiyi severiz, çok da çekiciyizdir. şahsen, isteyip de bir defa sevişemediğim bir kadın olmadı, bir defa olsa bile. eğer istersek dünyanın en piç adamı olabiliriz. ama bir de istersek düzenli ilişkilerin kralı oluruz lakin, genellikle istemeyiz.

not: bizi adam etse etse ya yay burcu, ya da ikizler burcu kadını adam eder. öptüm.
zekiyizdir, espriliyizdir, tamam biraz dengesisiz, hakkımızda hep iyi şeyler söylenir ve egomuz tavan yapar. havalıymışız da.
Erkeğini bilmem ama kadını illettir, sirrettir Allah düşmanımın basına vermesin.
tek konuya konsantre olamayandır. başladığı işleri çoğu zaman yarım bırakır.
birilerinin canlarını fena yakan burç.
--spoiler--
işte bu benim.
--spoiler--
En belirgin huyu kararsızlık olan, sevimsiz erkektir.
uğurlu sayısının 5 olma ihtimali yüksek olan grup
(bkz: tıpkı benim gibi)
dengesiz,
zeki,
karar vermede zorlanan,
olaylara farklı açılardan bakabilen,
dil öğrenmeye meraklı,
planlı,
bir o kadar da plansız kişilerdir.

(bkz: kendimden biliyorum)
herkesin anlayamayacağı erkektir. bilenler bilmeyenlere öğretsin.
sevdiğim heriflerdir şeytanlarımız birdir genellikle.
çift karakterli diyorlar.
bir ikizler erkeği olarak bu kadar ön yargıyı hak etmedimizi düşünürüm.
çift karakter ne demek aklıma kötü şeyler geliyor(karaktersiz gibi)
ikizler olabilirim,allahın yarattığı bir kulum işte herkes gibi.
doğduğum gün bu kadar etkilememesi lazım hayat olayını bence.
halihazırda sahip olduğum burç ama bi ehemmiyetini henüz göremedik. çift kişilikli diyorlar, ne iş?
(bkz: kahrol düşman al sana bomba)
---ergen mode on---

severse tam sever. silerse tam siler.

---ergen mode off---
Çekilmez erkeklerdir.
hakkında ne denilse doğru çıkarabilecek potansiyelde bir karaktere sahip erkektir. karakteri vardır yani.
bi ibne çıkmış kızların canını yakmış. sonra tüm ikizler olmuş güya orospu.

lan çok iyi insanlarız. kararsızlık ancak bizi bozuyor. Sürekli bi düşünme hali. ötesinde kimseye zararı yok. aldatma olmaz. aldatacak erkek tiplerinin en sonunda gelecek kadar sadık er kişidir. sadakati salaklık değil yalnız onu ayırt edin.
eğer feleğini şaşırtıp, pabucunu ters giydirecek bir kadınla beraber değilse, güvenilmez.
daha da iyisi için;

(bkz: yay burcu erkeği)
en iyisi için ;

(bkz: ikizler burcu erkeği)
erkekler ikiye ayrılır.

(bkz: ikiniz burcu erkeği) ve (bkz: diğer erkekler)
ikizler burcu kadını ile bir araya geldiler mi hiç sıkılmazlar.

edit: bu ikizleri kimsecikler çekemiyor valla. yok anam yoookk. zor işimiz.