bugün

hoşlandığım kızın burcu olmakla birlikte yorumlarını merakla beklediğim konudur.
fazla olumlu görünmemekle beraber ikizler erkeğinin yükselen burcuna fazlasıyla bağlı olan ilişki türüdür. eğer yükseleni akrepse mesela gayet uyumlu bir çift olabilirler.
insanlığa bir ceza olarak verilen ikizler burcuyla ne yazık ki hiçbir burcu yakıştıramıyorum! üzgünüm!!!
Çok iyi anlaşırlar ikizler erkeği zordur ama yengeç çok sakın olmalı. Her dediğine evet deyip sırtını sivazlarsa olur.
ikizler burcu erkeğinin başına çok gelir bu ilişki çeşidi. dolayısıyla yengeç kadınının da yaşamışlığı çoktur. kadın kişisel zevkleri olan, kültürel anlamda boş olmayan bir tipse çok güzel oluyor bu ilişki. hee, bir de depresyonun bokunu çıkartmamak gerekiyor. gir ve çık. çok takılma yoksa, çekilmiyor. yengeç kadınının duygusallığıyla ikizler erkeği kedi gibi oluyor. ne bileyim, bir aslan kadınını ve kovayı akıllandırmak için burnunu sürttürmeye çalışan adam bunun masumiyeti karşısında koruyucu kalkan olma triplerine falan girebiliyor. vicdanlı insan sonuçta. onun, o sıkıntılı, tehlikede hissettiği anlarında saklandığı kabuğu da ikizler erkeği için bir tutku oluyor bence. ama en önemlisi ilişkiyi salya sümük kıvamında yaşamamak. yoksa oluru zor bunun.
ikizler erkeğini mahveden bir ilişkidir daha doğrusu ilişkiyi dahi kurmanız çaba gerektirir.
ikizler erkeği ukala,egolu,BENCiL varlıklardır bir yengeç kadını olarak ağzımla kuş tuttum yaranamadım o kadar ki o yüzden uyumlu değiliz ama yengeç kadını bütün herkese uyum sağlar mesela onu kaldırabilmek.ikizler erkeği bunu yapamadı çok şımardı ve bitti.Yani demem o ki yengeçler uzak durun bence bütün burçlar uzak durun ikizler erkeklerinden.
Tam tersi olsa hiç şansları yoktur.
(bkz: ikizler burcu kadını yengeç burcu erkeği)