bugün

alişan'ın aklıma geldikçe kahkaha atmama neden olan şarkısıdır.

(bkz: grup seks yaparken dinlenebilecek sarkilar) (#369407) *
bir beraberlik söz konusu olduğunda her iki tarafın ailelerinin ya da arkadaşlarının bu beraberliğe şiddetle karşı çıktıklarını anlatabilen cümle.
(bkz: bana yüklendiler sen kaç)
(bkz: aşırı yüklenme)

(bkz: alişan yetersiz bir akıl yürüttü ve kapatılacak)
Grup yaparken söylenebilecek bir şarkı.
(bkz: ikimize birden küfrediyorlar)

(bkz: yanlış anlaşılmış şarkı sözleri)
(bkz: downloading 51%)
(bkz: grup)
alişan'dan nağmeler. Ama sen ağlama, durma git buna da alışırım, olmasan da seni yaşatırım diye devam eden şarkı.
ikimize birden yükleniyorlar
Ama sen ağlama
Durma git buna da alışırım

"ohoo alişan biraderim maşaallah ın var" dedirten şarkıdır.*
burada önemli olan kişilerin yalnız kalmamasıdır fazla yüklenilen az yüklenileni teselli edecektir.iş başa düşer.
(bkz: grup seks yaparken dinlenebilecek şarkılar)
http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=1255174827989&ref=nf

alişan burdan ilham almış diye duydum ben. yok rıfat abinin yalancısıyım ben. *
(bkz: iki vize birden yükleniyorlar)
erkek tarafının güçlü olmaya çalıştığı gösterilerden biri daha.
tarkan: yine sensiz şarkısı da bunların arasındadır sanırım. evet evet kesinsikle öyle.
http://www.facebook.com/v...deo.php?v=176469342399651
şu videoya cuk oturmuş alişan şarkısı.
efsane alişan şarkısı.*
lan bide şarkı sözlerini ezbere biliyorum.

ama en azından bu ismail yk nın bas gaza şarkısını ezbere bilmek kadar üzücü değil.
rock müzikle uğraşan biri olmama rağmen söylemeliyim ki, hakkını vermek gerekirse tarzının en iyi şarkılarındandır.
çok güzel şarkıdır. eskiyen her güzel şey daha da güzelleşiyor lan bu şarkı gibi.
Çok güzel alişan şarkısıdır.
üzerinden çok geyiğin döndüğü şarkıydı. 2005'te çıkmıştı piyasaya. alişan'ın en güzel şarkılarından biridir.
Ama sen zırlamaa... Alişan şarkısı. Evet, bir zamanlar şarkıcıydı. Uzun zamandır çağla şikelle kadın programı sunduğu için yeni nesil bilmez.
Şarkı kara delik gibi. Bu ne diyorsun ama içine çekip yutuyor bir zaman sonra ekrana bakıp hayatı sorgulamaya başlıyorsun.

Bir metalci olarak söylemek isterim ki Mahmut tuncerden önce kesinlikle dinlenmeli.
gruba girdiyseniz olasıdır.