bugün

yazar, sunucu, yardım sever, sevgi kelebeği abla, teyze, ..... fazla yapmacık bir intiba uyandırır insanda. esra ceyhan'la uyumlu bir ikili olurlardı daa*. potansiyel sulugöz insanlarımızı ağlatmaya müsait ses tonuyla stv'de bir yardım programı yapmaktadır.
trt , kanal a ve samanyolu tv de görev almış anchor-woman ve şiir okuyan bayan ..
seviyorum seni diye bir albümü de mevcuttur ..
espiri yapamayan,gülmeyi bilmeyen ama şiir okuduğunda stüdyodaki kadınların yarısını* ağlatmayı beceren sunucu.
(bkz: turk pollyanna)
oynadığı koltuk reklamında koltuğu evirip çevirip sırtını alta getirmeye çalışan ve bu konuda oldukça zorlanan hatun kişi. belki de reklamı hazırlayanlar daha kuvvetli birini seçmeliydi. bu haliyle ikbal hanım çeviremiyorsa o koltuğu yurdum kadını nasıl çevirsin?*
ankarada hasta hakları ile ilgili çağırıldığı bir toplantıda saçmalayan şımarık hatundur. konuşmasının bir bölümünde hitler'den alıntı yaparak, hitler'i referans gösteren, sanki kadınların cuma sohbetlerine katılmış hoca edası ile iki de bir gerekli gereksiz allahın adını anarak alkış bekleyen şaşkın kendini ve haddini bilmez kişidir.
dünyalar tatlısı abla.
islam' da aradığı huzuru bulduğunu söyleyince, eski sevenleri tarafından iftira deryasına atılan örnek insan.
kimse yokmu derneğini kurarak, tüm dünyaya yapmadığı hizmet kalmayan insan.
hakkında iyi düşünmeye çalışsak da çoğu zaman yapmacık görünen sunucu,yazar.
anneannemin "kadın dediğin böyle olur" diyerek bana gözdağı verdiği hatun kişiliktir. içimden geldiği gibi kitabı diğer kitapları gibi fazlasıyla satmıştır.
islamcı brujuvazinin karasularında yelken açmış bir şahsiyet! kimin arabasına binse onun borazanını çalmakla yükümlü tombiş bir abla! 3 yıl sonra acaba neler yapacak merakla bekliyorum.
mükemmel türkçe konuşan sunuculardan birisi.
akp milletvekili adaylarından.
akp değil demokrat parti milletvekili adaylarındandır kendisi.
başarılı bir televizyoncudur. özellikle anlattığı hikayeler dinlenmeye ve ders çıkarılmaya değerdir. genç yaşına rağmen görmüş geçirmiştir. hoş sohbet insandır.

televizyonda kadın programcılığında en önemli ve tek isimdir. diğer kadın programcılarının da onun gibi olması dilenmektedir.
kanal 7'de ikbal'le küçük mutluluklar adlı programı sunan, insanı daraltan şahıs. programında 2 dk.da bir şiir okunan ve kendisi ile birlikte konuklarının da (kanalın etkisinden midir nedir bilinmez) konuşmasında gereğinden fazla inşallah, maşallah kelimelerini kullanan sevgi yumağı görünümlü insan.
trt'deki işine ''çok şuh kahkaha attığı'' için son verilen kadın.
olum tehditleri aldigina kendisinden baska kimsenin inanmayacagi sunucu.
annemin ayıla bayıla izlediği kadın, oldukça yapmacık bulduğum insan modeli, bunlar kesin esra ceyhan, serap ezgü ve bilumum kadın programı sunucuları toplaşıp gün düzenliyorlardır.
gülüşü çok fazla dikkat çekici bayan.
islamî esra ceyhan modeli...
Kimin niye öldürmek isteyebileceğini anlayamadığım,akmaz kokmaz, ağlak sunucu.
1969 Kırıkkale doğumlu sunucu. Anadolu Açıköğretim Üniversitesi'nden Ankara Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümüne geçmiştir. Trt'den çok güldüğü için kovulduğu söylenmektedir. Stv'de ve Kanal7'de program yapmış olması kendisine islamcı Esra Ceyhan+iclal Aydın benzetmesi kazandırmıştır...
12 Nisan'da Bursa'ya beklenilen sunucu, yazar vs. çok yönlü kişilik. örnek kişilik. Dağder'in büyük danışığında görev alacak. sunacak, şiirler okuyacak.
rahatsız edici derecede anaç hatun.
son zamanlarda kadın programı sunuyor.
son olarak yine rahatsız edici derecede melankolik.
ne zaman denk gelinse programına, ağlıyor. programı kadının psikolojisine hükmetmiş.
kitapları ölümcül olan insan.
küçükken onun kitabını okumak hatasına düşmüştüm.
sonra anlıyor insan tabi iyi kitap nedir, kötü kitap nedir, kitap nedir, öylesine bir yazı nedir, boş olmak nedir.
bir de kola şişelerinin renkli kağıtlarının iç tarafını da okurdum ben.