bugün

birde iftirayı genele sallayıp doğru söylüyorsan isim ver herkesi itham etme dediğinde ben ispiyoncu değilim diyen oç lar vardır.
Milli sporumuz.
Günahtır.
suslu suluman terorist deyip meger iftira atmis.

ooooohhh ohhhh oylar muslumanlara gidiyorskjhdsg.
Çok kolaydır. Hele hele günümüz Türkiye sinde çocuk oyuncağıdır ama bir şey unutulur ilahi adalet diye bir durum var. Sonunda zelil olacak kendisidir. Bu hiç şaşmaz.
Döner sizi bulur.
Orospu çocukluğudur evet ama her ne hikmetse herkes ağzının suyu aka aka izleyip, onaylar. Sadece iğrençsiniz.
Kötü bir eylem. Atılan kişide iz bırakır.
günahtır, ayıptır.
https://twitter.com/i/status/1031612027591000064
Kişinin yapmadığı veya söylemediği bir şeyi yalan ile yaptı ve ya dedi diye o kişiye iftira (yalan) atmaktır .
eskiden kadınlara yapılır, tertemiz bir kadının adı fahişeye çıkarılırdı. şimdiyse hoşa gitmeyen, reddeden adamlara filan yapılıyor tecavüzcü tacizci filan. acıyor muyum tabiki hayır.
iftira atan kişiye karşı soğukkanlı olmak çok önemlidir zira atılan iftira insanı genelde çok sinirlendirir.
Nefret ettiklerim arasındadır. insan biraz mert olmalı, kişinin yüzüne söyleyemeyeceği şeyi arkasından konuşmamalı. Gözleri ile görüp kulakları ile duymadığına da inanmamalı!
sözlükte birçok kişinin yaptığı şey.
galiba öyle yapınca karmaları yükseliyor..
evleneceğiz aşkım dedi. ona inandım ve verdim. ama beni kandırınca polise gidip bu adam bana zorla kaydı dedim ve şikayetçi oldum. o biricik zarımı alıp beni ortada bırakan adamın kalafatı kıyma makinesinde çekilsin istiyordum olmadı iftira attım.

kanlı orkidimi yiyesice ibne.
hayasızlıktır.
aciz insanların yaptığı gereksiz eylemdir. sonunda gerçek ortaya çıkar.
hayatta yalan atın. palavra atın. desteksiz atın. yalnız kimseye iftira atmayın. çünkü allah
iftira atanı asla affetmiyor. atılan iftiralar, ters tepip size geri olarak dönüyor. çok tehlikeli olup sakın denemeyin.
iktidar karşıtlarının yaptığı tek şeydir . çözüm filan beklemeyin onlardan yok öyle bişey .
insanın gözünü döndürüp kan dökmesine neden olabilecek namert ve sinsi bir silah.
gücünü çenesinden alan insanların yaptığı gerçeklerden uzak, yıkıcı ve bölücü söz ve yazılardır.
bitikliğin, acizliğin göstergesidir. kendisini kurtarmak adına başkalarının canını yakmak veya kendi canı yandığı için onunda canı yansın diye iftiralar atmak. insan olanın yapmayacağı birşeydir.
günahtir.
karsindakini kirmaktan korkmuyorsan allahtan kork.
hadise göre iftira atılan kişi, iftira atan kişiyi affedinceye kadar Allahü teala onu cehenneme sokacaktır. bugün şahsıma iftira atılmıştır ve iftiraya uğramadan, insanın başına gelmeden olayı tam olarak idrak edilmesi mümkün değildir.