bugün

*bir kere trip yapmayacak öyle olur olmaz şeylere. kızacak tabii ama uzatmayacak. mantıklı bir açıklama sunacak ha ona mantıklı bi şey söylenirse de eyvallah haklısın diyecek, diyebilecek cesareti gösterecek.

*öyle insan içinde vıcık vıcık olmayacak. en katlanamadığım şey arkadaşlarının yanında öpüşüp koklaşan çiftler. ben rahatsız oluyorum şahsen. dozunda sevgi gösterisi yapacak.

*benim hayatıma saygı duyacak. arkadaşlarımla dışardayken sürekli mesaj atıp beni germeyecek.

bu böyle devam eder gider ancak sözün özü şu ki kendine yapılmasından hoşlanmadıklarını bana yapmayacak. olay budur. bi de 1.70 üzeri esmer yeşil gözlü ve kaslı olması ekstra tercihimdir. ha böyle olmuyorsa da zorlamam tabi..

(bkz: yalnızım dostlarım)
kıvırcık saçlı...170 cm boyunda...elleri güzel hanımdır.
sigarana karışmayan sevgilidir.
ideal değişekendir, ama genellemeyi sevenlere:
kız için erkek
erkek için kız
gay için gay
lezbiyen için lezbiyen
Hiçbir şey olmadan arayan,seni görmek için bir nedene ihtiyaç duymayan, gözünden sakınan, biraz da kıskanç olandır.
ilgisiz bırakmayan ama ilgiden boğmayandır. seven ama bunu her dakika belli etmeyendir. dürüst olan ve sevdiğine zarar vermekten çekinen sevgilidir. Trip yapmak yerine yanlış yapılan şeyleri doğru düzgün anlatan insandır.
Sadece yazılanlar ile kalacak olan istekler bütünüdür.
abi her şeyden önce gönlü güzel daha sonra beyaz ten, victoria beckham saç modeline sahip siyah saçlar, kapkara gözler, 1. 70'in altında boyu olmazsa o hatuna tapın birader. Net
güzel gülümsesin yeter.
ilgili, saygılı, sevgisi aşırı, yakışıklı, esmer, uzun boylu, güçlü, maço ama kılıbık, çevresinde kız olmayan, romantik, üstüne düşen, asla yalnız bırakmayan sevgilidir. tercihen üstüne de çikolata sosu.
beynine, beline, gözüne hitap eden sevgilidir ötesi değil...
Nicelikten(para , mal , mülk) ziyade , niteliğe bakabilen sevgilidir. Yoktur. Varsa da çok şükür henüz bizi bulmamıştır.
sarışın, renkli gözlü, romantik, düşünceli, cömert olmalı ama en önemlisi korkağın teki olmamalıı.
bir adım öte de, ama bunca hatun varken hatta ideal hatun varken karar verememektir.
ideal sevgili sadece bir sevgiliden ibaret olmayan kişidir. yeri gelince dost yeri gelince anne yeri gelince baba yeri gelince vs. işte bu kişi gerçek sevgiyide değeride hakeder. bunları gösterebiliyosa seviliyosunuz. noluyo bana lan..
Sevdiğiniz ve sizi de seven kişidir. Cidden ya daha fazlasını düşünmeyin deneyin, denemeden bilemezsiniz ben öyle yapma kararı aldım bu yaz.
Dönüp baktığımda ne kadar ideal bi sevgili olduğumu görüyorum. Dondurma ve cips dışında kimseden bi talebim olmadı. Ne şekermişim be.
Besiktasli olmalidir.
olmayan sevgilidir.
Çoğu zaman ilk bakışta anlaşılır. "Bu olmalı." denir.
Kişinin karşı tarafta bulduğu ortak yönleriyle onu benimsemesi.
oral ve anal sekste uzman olmalıdır.

midem bulandı yapamıyorum canım acıyor alamıyorum olmamalı.
Nefes almalı.
aynı zamanda arkadaşta olabilen sevgili. yoksa aşkım, cicim bunlar saçma geliyor. insanı aptal yerine koymayan, olduğu gibi kabullenen, dürüst.
jelibon vb şeylerle mutlu edilebileceğini bilen sevgilidir.