bugün

üşengeçlikten hesabını açmadığım uygulama.
Allah korumuş...
bilgisayarı yeni açtığımdan neden bu kadar konuşulduğunu anlayamadığım zaten kullanmadığım boktan şey. çok kakaymış. beni aydınlatır mısınız?
yakın zamanda bu linkteki python betiği ile hacklenmiş olan apple'ın bulut depolama servisidir:
https://github.com/hackappcom/ibrute

(bkz: 31 ağustos 2014 hollywood hack saldırısı)
kate upton'ı ifşa eden servistir. ve daha nice ünlüyü.
iphone'un yapıp yapabileceği en iyi uygulama.
iki gündür memeye doyduk. asdfg.
son zamanlarda güvenilirliği bir hayli sarsılmış apple servisidir.
Yeni logosu ile güven tazelemiştir.
görsel
i'ından apple'ı cloud'undan bulut hizmeti olduğunu anladığım ancak, hakkında daha derin sorular barındırdığım bir tür senkronizasyon aracı. kurdu olanlar bana bir pm atsa da yesek.
1,79 tl verip 20gb satın almak mantıklıdır, fazlası israftır.
malzeme çıktı sandim geldim emenikeyim.
Hack yemesinden sonra icloud diyince bir irkilme tiksinme oluyor. Gidiyorsun telefona 3 milyara yakın para veriyorsun sonra hackleniyor hesap.. Fotoğraf olduğundan ya da başka bir şeyden değilde ne biliyim.. Bence o olayı patlatan apple'ın içindendi. Yani adamlar virüs bile yemeyen işletim çıkarıyor ama hacklenmeleri anormal. Satışları etkiledğini düşünmüyorum. Neyse icloud bellek açısından iyidir. Yedekleme ıvır zıvır.
yunanistan da bir ay bedava olan bulut sistemi.
Hackerlar sağolsun 158 ünlü fotoğrafı ve 4 video barındırmaktayım.
Edit : Neden eksi yani açklr msn brz¿?
kullananların çoğunluğunun nasıl kullanıldığını bilmediği mucize sistem. ulan arkadaşlar, bakın son kez söylüyorum. resimlerinizi paylaşıma ve yayına kapatırsanız, resim ve hack olayı olmaz.
bu hack olaylarından sonra artık fotoğraflarımı yüklemediğim uygulama.

memelerimizi, çamaşırlarımızı sağa sola poster etmenin anlamı yok.
Olmayan meme zaten görünmüyor fotoda merak etme.

(bkz: türk kızı memesi)
Geçen telefonumu güncelledikten sonra açık unutmuşum.
Fotolarım milletin telefonununa fotoğraf yayınıma eklenmiş rezil oldum yine aynı şekilde fotoğraf yayınım ı açık olanların bana yüklenmiş.

Çok dikkatli kullanılması gerek bu Meretin. Bi an boşluk bırakmaya gelmiyo kate upton ı jeniffer lawrence yi falan şimdi daha iyi anladım.
hayatımda gödüğüm en boktan cloud sistemi. Apple'ın burnu nasıl bu kadar havada hala anlayabilmiş değilim? Ay başı yeni çıplak ünlü fotoları sızıyor nete. Web işlerinden kesinlikle anlamıyor apple. Mobil tarayıcıdan olarak neymiş sadece firefox yada safariyle girecekmişim illa. bilgisayardan girelim diyoruz sunucuyla bağlantı hatası diyor. rezalet.
Ünlü değilseniz sıkıntı yok .
Aklımın almadığı uygulama. Benim gibiler için nokia 6300 teknolojinin doruk noktasıydı sanırım. Fazlasını kafa almıyor.

Şimdi ben bir arkadaşla aynı apple ve icloud kimliğini kullanıyorum diyelim, çektiğim tüm fotoğrafları onun da görebildiği anlamına mı geliyor bu?
ister tek apple cihazı üzerinden kullan, ister 3 farklı cihazdan, sadece 5gb ücretsiz yer hakkı veren sistem.
senkronizasyon konusunda rakiplerinin baya gerisinde kalmış apple bu konuda. iphonedaki fotoğraf ve videoları macbookta görebilmek için 40 dağdan su getirtir. macbookdaki fotoğraflar uygulamasının da ondan eksik kalır yanı yok.
dünya çapında 768 milyon kullanıcıya sahiptir.
Birileri hacklesede gözümüz bayrAm etse.
icloud'u boşverin. açın bir yandex mail hesabı. sonra yandex disk uygulamasını telefona indirin. ondan sonra istediğiniz ne varsa yandex buluta atabilirsiniz. icloud ve itunes leş ötesi uygulamalardır. boşa kendinizi heba etmeyin.
fiyatlarını zamlandırarak beni yeni arayışlara sokmuş sonunda da lifebox'ı bulmamı sağlamıştır. fiyatları daha uygun. icloud'un 200 gb için 20 lira istemesi canımı sıkmışken, bunlar 500 gb için 15 lira istiyorlar