bugün

Apple, iCloud fiyatlarına %100 zam yaptı.

50 GB 6,49 TL 12,99 TL
200 GB 19,99 TL 39,99 TL
2 TB 64, 99 TL 129,99 TL.
Kullanmayı bilmiyorsanız almayin şu iphonelari ya.

Ne zaman iphonelularla aynı ortama girsem memeleri sikleri telefonumun galerisine yükleniyor.
Allahtan benim telefonumda bu tarz şeyler yok.
Memesini gördüğüm kadınla,sikini gördüğüm adamla yüzyüze bakıyorum birde.
Ünlü değilseniz sıkıntı yok.
görsel
Bu sefer hacklanmemiş mi yani ilginç.
görsel
geçenlerde adamın birinin idildo sunu hacklemişler 'üç saat boyunca içimde didredi durdu' diye mahkemeye vermiş elmayı.
elma olsunda didresin diyenler dikkatli olun.

görsel
yedeklenmiş müstehcen fotoğrafları telefonumdan silmeme rağmen tekrar telefonuma tekrar tekrar gelmesiyle beni delirten apple yedekleme üssüdür.
son fiyat artışından sonra kendisini bıraktığım şey. 200 gb için 20 lira istiyo. lifeboxa geçtim şimdi 500 gb alana 15 lira veriyorum. ayrıca fotolarımı telden sildiğimde icloudtan da silmesi çok canımı sıkıyordu.
ismini solda görünce yine hacklandi sandım.
fiyatlarını zamlandırarak beni yeni arayışlara sokmuş sonunda da lifebox'ı bulmamı sağlamıştır. fiyatları daha uygun. icloud'un 200 gb için 20 lira istemesi canımı sıkmışken, bunlar 500 gb için 15 lira istiyorlar
icloud'u boşverin. açın bir yandex mail hesabı. sonra yandex disk uygulamasını telefona indirin. ondan sonra istediğiniz ne varsa yandex buluta atabilirsiniz. icloud ve itunes leş ötesi uygulamalardır. boşa kendinizi heba etmeyin.
Birileri hacklesede gözümüz bayrAm etse.
dünya çapında 768 milyon kullanıcıya sahiptir.
ister tek apple cihazı üzerinden kullan, ister 3 farklı cihazdan, sadece 5gb ücretsiz yer hakkı veren sistem.
senkronizasyon konusunda rakiplerinin baya gerisinde kalmış apple bu konuda. iphonedaki fotoğraf ve videoları macbookta görebilmek için 40 dağdan su getirtir. macbookdaki fotoğraflar uygulamasının da ondan eksik kalır yanı yok.
Aklımın almadığı uygulama. Benim gibiler için nokia 6300 teknolojinin doruk noktasıydı sanırım. Fazlasını kafa almıyor.

Şimdi ben bir arkadaşla aynı apple ve icloud kimliğini kullanıyorum diyelim, çektiğim tüm fotoğrafları onun da görebildiği anlamına mı geliyor bu?
Ünlü değilseniz sıkıntı yok .
hayatımda gödüğüm en boktan cloud sistemi. Apple'ın burnu nasıl bu kadar havada hala anlayabilmiş değilim? Ay başı yeni çıplak ünlü fotoları sızıyor nete. Web işlerinden kesinlikle anlamıyor apple. Mobil tarayıcıdan olarak neymiş sadece firefox yada safariyle girecekmişim illa. bilgisayardan girelim diyoruz sunucuyla bağlantı hatası diyor. rezalet.
Geçen telefonumu güncelledikten sonra açık unutmuşum.
Fotolarım milletin telefonununa fotoğraf yayınıma eklenmiş rezil oldum yine aynı şekilde fotoğraf yayınım ı açık olanların bana yüklenmiş.

Çok dikkatli kullanılması gerek bu Meretin. Bi an boşluk bırakmaya gelmiyo kate upton ı jeniffer lawrence yi falan şimdi daha iyi anladım.
Olmayan meme zaten görünmüyor fotoda merak etme.

(bkz: türk kızı memesi)
bu hack olaylarından sonra artık fotoğraflarımı yüklemediğim uygulama.

memelerimizi, çamaşırlarımızı sağa sola poster etmenin anlamı yok.
kullananların çoğunluğunun nasıl kullanıldığını bilmediği mucize sistem. ulan arkadaşlar, bakın son kez söylüyorum. resimlerinizi paylaşıma ve yayına kapatırsanız, resim ve hack olayı olmaz.
Hackerlar sağolsun 158 ünlü fotoğrafı ve 4 video barındırmaktayım.
Edit : Neden eksi yani açklr msn brz¿?
yunanistan da bir ay bedava olan bulut sistemi.
Hack yemesinden sonra icloud diyince bir irkilme tiksinme oluyor. Gidiyorsun telefona 3 milyara yakın para veriyorsun sonra hackleniyor hesap.. Fotoğraf olduğundan ya da başka bir şeyden değilde ne biliyim.. Bence o olayı patlatan apple'ın içindendi. Yani adamlar virüs bile yemeyen işletim çıkarıyor ama hacklenmeleri anormal. Satışları etkiledğini düşünmüyorum. Neyse icloud bellek açısından iyidir. Yedekleme ıvır zıvır.