bugün

beyin ameliyatı geçirirken bile saçları kestirilmeyen ilk türk vatandaşı olarak tarihe geçti.

http://www.nationalturk.com/wp-content/uploads/2011/03/ibrahim_tatlises_hastane_fotograflari1.jpg
hala ölmedimi bu diye sorulan kişi.
(bkz: kına yakacağım)
nefret ettiğim insan. günahım kadar sevmiyorum kendisini. vurulmasına da zerre kadar üzülmedim. üzülecek çok daha mühim şeyler var.
eğer aynı durum normal sıradan bir vatandaşın başına gelse çoktan ölmüştü fakat ibrahim tatlıses için amerikadan özel doktor, özel ilaç vs. getirtilmiş. demek ki neymiş herşeyin başı paraymış.
tedavi rehabilitasyon için almanyaya gitmeye hazırlanıyormuş.allah muhtemel pkk saldırısından korusun kendisini.çünkü almanya için pkklıların cirit attığı memleket denildiği vakidir.
bobiler örg;

http://www.bobiler.org/ta...k_bas_vuru_formu_m202712n
en nihayetinde kıyıdan köşeden de olsa saçının akı gözüktü.
kendini alman hekimlere emanet etmiştir.
beni garip düşüncelere saran insandır. şöyle oluyor ki;

nihat doğan yok, ibrahim tatlıses yok, yoksa yoksa bu bize bir işaret mi?
Zerre üzülmedim, lakin bu ülkeye kıroyum ama para bende düsüncesini ilk getiren kisidir.
bana göre akp nin içine girmesine samimi bakmak çok yanlış. bu akp nin oylarını da düşürecektir. akp yanlısı insanların bir çoğu ırkçılığın dibine koydukları için ve ibo da kürt olduğu için, insanlar olayı içine sindiremeyecektir. ayrıca benim için akp değil hiç bir partiye girmemesi lazım. adamın sabıkası benim aylık maaşımın 5 katı, adam öldürmek, silah taşımak, efelik, kadın dövmek, mafya... hangi partiye girse bir gariplik sezilir. tayyibimin biraz aklı varsa iboyu akp nin vitrini falan yapmamalı. ve zaten onu alan partininde ne kadar ayrımcılık yaptığını düşünür dururum.
tedavisi almanya da devam edilecek şarkıcı. devlet tarafından görevlendirilen kişiler koruyacaktır kendisini. acaba akp den aday olmasaydı da korunur muydu böyle ? gazanfer özcan ın borcu vardı ya hani. o büyük tiyatrocunun. devlet vardı bir de borcu söke söke isteyen. bu mu adalet anlayışı yani ?
tedavinin devamı için almanya'nın münih kentine getirilen şarkıcı. ayrıca tatlısesi korumak için, koruma şube müdürlüğü 2 polis memurunu koruma olarak atamış.
kendisi son haftaların en çok "dinlenen" şarkıcısıdır.
allah uzun ömürler versin. umarım sağlığına kavuşur.
şanlıurfa'dan bağımsız aday olan türkücü.
hasta haliyle kalkmış milletvekili adayı olmuş türkücü. sol yanın felçli değil mi gözüm senin..
"Foro" diye bir sayı olmadığı halde "Foro" diyen. Bazı şarkıları güzel bazı şarkıları berbat olan. Beynini karnında taşıyan, 11 el ateş edildiği halde hala hayatta olan. Her programında bir dansöz meşhur eden bir kişilik .
beyin gittikten sonra yapılacak en güzel işi yapmış ve milletvekili adayı olmuştur. yürü be ibo bu kadar duadan sonra oyları da alırsın sen. millet beyine bakmıyo ne de olsa.
tayyip in ne kadar "delikanlı" olduğunu acı bir şekilde öğrenen şahıs.
hakkında bir facebook iletisi:

"ibrahim tatlıses'i almanya'ya sağlık bakanlığının uçağıyla yollayan devletim, 33 işçi maden altında kaldığında niye kılını kıpırdatmadı? 6 aylık hamile kadını 9 hastane almazken bu devlet neredeydi ? ne güzel istanbul.."
ölmüş olduğu duyumu geldi kulağımıza.
milletvekilliği adaylığından çekilen şarkıcı.

neden acep?

bir baskı olduğu kesin, akp tarafından mı, yoksa urfa'da seçime giren diğer aşiret liderleri tarafından mı...
(bkz: öldü mü öldü mü)
adaylıktan çekilmesini manidar bulduğum insan.

milletvekilliği'nden çekilmesi incelenirse türkiye'de siyaset yapılış biçimi hakkında hemen her şeyi öğrenebilirsiniz.

insan bu devirde akp'yi karşısına alırsa pek akıllılık etmiş olmaz. yöredeki aşiret reisleri de pek rahat vermezler.

kazanma şansı varken neden adaylıtan çekilinir ki? o başvuru parasını zaten yatırmışsın, hiç olmazsa şansını deneyebilirsin. yapmıyorsan korktuğun bişey var belli ki.