bugün

tigananin yeni sag bekidir.
son erciyes kupa macinda sag bek olarak gorev yapmistir.
biraz tecrube eksikligi oldugu belli.
fc sheriff maçında ibrahim toraman ile birlikte stoper olarak oynayan futbolcu.
ertem şener'in soyadıyla espri yapabilmek için kendini zorladığı oyuncu. (#2339067)
norveç ve bosna hersek milli maçları öncesi açıklanan milli takım kadrosunda kendisine yer bulmuş olan futbolcu. nevzat demir tesislerinde gerçekleştirilen son idman maçında şov yapmış olma ihtimali üzerinde duruyoruz.
neye dayanılarak milli takım kadrosuna çağırıldığını merak ettiğimiz futbolcu. 8-0 dan sonra amaç "lan beşiktaştan da şimdi futbolcu alınmaz, adamlar rezil oldu-bari bi iki oynamayan adamı alalım da gönülleri olsun" idi galiba.
şimdiye kadar oynadığı maçlarda harika oynayıp, oynadığı dönemde değil, oynamadığı dönemde a milli takım kadrosuna çağrılan futbolcu.

a milli takım'a oynamadan çağırılan ilk futbolcu olmadığını unutup, oynadığı maçlardaki performansı göz önünde bulundurulmadan, desteksiz sallanmaması gereken futbolcu.
fm 2007 de kesinlikle alınması gereken futbolcu.
sağ bekten çok sağ açık oynamasını dilediğim zeki çevik ve ahlaklı genç yetenek. galiba tigananın beşiktaş'a yaptığı tek kıyak bu olsa gerek.
17 kasim 2007 norvec turkiye macinin 13.dakikasında sakatlanmış oyuncu, dileriz kötü bir durumu yoktur.
türk basınının 17 kasim 2007 norvec turkiye maci'ndan sonra itin g.tüne soktup, aşağıladığı futbolcudur.

ben olsam, gökhan gönülle başlardım. fatih terim'in ilk 11'indeki tek hata da bana göre budur ancak, bütün haber bültenlerinde, gazetelerde "maçın kırılma" anı diye, ibrahim kaş'ın çıkıp, gökhan gönül'ün girdiği dakika gösterildi. ulan adam sanki çok kötü oynadı. taçtan gelen topa müdahale edemedi ibrahim! adam daha 13. dakikada sakatlanmış, 4 dakika sonra çıkmış... belki ibrahim muhteşem bir maç çıkaracaktı? kabul ediyorum, gökhan gönül muhteşem oynadı ancak, gökhan'ı överken, ibrahim gibi genç ve yetenekli bir çocuğu bu derece küçümsemek de neyin nesi?

biz bu grupta 3 ihtimalli bir maçta, tek ihtimalin bize yarayıp, diğer iki ihtimalin rakibe yaraması durumuna, fatih terim'in kişisel egosu yüzünden geldik... sen bölesine grupta malta gibi takımlara puan kaybet, sonra gel "destan yazdık" de... hem de maçın kırılma anı, ibrahim'in çıktığı pozisyon... adam sakatlanmış çıkmış, geçmiş olsun diyen yok...

iyi ki sakatlandın lan ibrahim, keşke 5 dakika önce sakatlansaydın da golü yemeseydik, senin yüzünden yedik golü, hatta geberseydin lan ne biçim vatanseversin sen?

(bkz: ibne basın bunu da yazın)
bosna maçı kadrosundan çıkarılmış futbolcu.
norveç maçının bahtsızı. hakkında çok lüzumsuz ve bir o kadar da çirkin yorumlar yapıldı. yerinde olmak istemezdim. ona bir özür borçluyuz.
sakatlanıp çıktığı norveç maçından sonra hakkında ipe sapa gelmez yorumlar yapılan genç futbolcu. hayır zaten maçın 8. dakkasında sakatlandı. bi 5 dakka idare etti sonra çıktı. millet de sanki 90 dakika boyunca sıçmış batırmış gibi hakkında atıp tuttu. bu yaşta bir topçuyu ne kolay harcıyor spor basını tayfası arkadaş?

bu arada kendisi drc oynayabilmekte olup beşiktaş'ın kadrosunda gelecek yıllarda da olmasını beklediğim bir oyuncudur.
sezon sonunda sözleşmesinin bitecek olmasına mütevellit beşiktaş'tan ayrılacağı söylenen genç fitbolcu.
getafe ile anlaştığını açıklayan futbolcudur hayır uğurlu olsun.
bonservisi 10 miyon euro ya yükselmiş futbolcu.

http://www.haberturk.com/...cat=170&dt=2008/04/21
4 seneliğine getafe ile ön protokol imzalamış genç yıldızdır. beşiktaş taraftarı maldini'ye ithafen kendisine paolo ibrahim diye hitap etmekteydi. alt yapısında yetiştiği beşiktaşımıza neredeyse hiçbir şey veremden gitmiştir. keşke biraz daha olgunlaşıp gitseydi. yolu açık olsun, inşallah o da nihat kahveci gibi ilerde göğsümüzü kabartacak işler yapar.
karabük'ün yetiştirdiği ender futbolculardan biridir.
ayrıca kendisi kapı komşum olmakla beraber mahalle maclarında beraber oynamısızdır.
şimdi ise televizyonlardan gurur duymaktan başka yapacak bişeyimiz yok.

bir zamanlar beraber top oynadıgın adamı böyle büyük yerlerde görmek hem insanı heycanlandırıyor, hem de olmaz diye bişey yok dedirtiyor.

seninle gurur duyuyoruz ibo.
bir an once imza atmasi gereken futbolcu. nereye gidiyorsa artik..

zira biktik son 1 aydir her gazeteyi actigimizda ''ibrahim yuvadan uctu'', ''ibo ispanya'ya uctu'', ''ibo'dan umuda yolculuk'' gibi haberleri gormekten. bir an once at su imzayida kurtulalim arkadas.
getafe forması ile çıktığı ilk hazırlık maçında gol atmış defans oyuncusudur. 2007-2008 sezonu kapanış maçında manisa ya attığı iki golü hatırladım da; anlaşılan golcü bir defans oyuncusu.
dün akşamki şili maçında sol bek oynayan 7 numaralı defans.
(bkz: ibrahim kas)
yeniden beşiktaş' a dönmesi gündemde olan futbolcudur. millet deco diyor, pavlyuchenko diyor kıymetli başkan, itim söylemiş götüm dinlemiş misali 3 yıl evvelinde beşiktaş' tan kaçarcasına ayrılan futbolcuyu transfer etmeye çalışıyor.
kaçınılmaz çağrışım;

(bkz: tek kaş)
büyük ihtimal tüpçü'nün yönetiminin bahsettiği "c.ronaldo transferini gölgede bırakacak transfer yapacağız" transferi bu olsa gerek. tamam beşiktaş'ın şampiyonluğu garanti. önce ismail sonra ibrahim kaş. "yürek dayanmaz" diyor şampiyon takımın içine nasıl edilir'e örnek olarak sunuyorum.