bugün

anlaşılan ibb nin park ve bahçeler genel müdürlüğünü hdp ye devrettiği gösteren acı ama çok çarpıcı gerçektir.

gezi eyleminde kesilmeyen sökülüp nakledilen ağaçlar için yaygara koparanlar bu durumu görmedi görse de görmezden geldi. 80 yıllık ceviz ağacına kadar kesmişler vatandan tepki gösterince ağaç kesme motorunu bırakıp alayı kaçmış. dinen şehitliklerde ağacı geçtim yaprak koparılmaz bunu bile bilmiyorsunuz haysiyetsiz herifler nasıl vicdanınız el verdide o ağaçları kestiniz hiç mi utanmadınız yazıklar olsun..

https://www.haberler.com/...-agaclar-14419607-haberi/
doğa ve yeşil dostu olan akepeli kardelşerimizi rahatsız etmiştir.
Yerine AVM mi yapacak?
Yeşile düşman imamoğlu.
Yoksa kanal istanbul buradan mı geçecek?
imamoğlu oradan arsa aldı.
Vs
Vs.
Vs.
Şimdi haberi okudum. Durum şu şekilde adamlar normal olarak. Genel bir Çevre düzenlemesi çalışması yaparken vatandaşlar tepki gösteriyor. Adamlar tepkiler üzerine çekiliyor. Ağaç mezara devriliyor. 80 yıllık ağaç degıl o normal ince bir çam ağacı ben zaten buraya yakın oturuyorum sık sık buradan yürürüm normal daha öncede bu işlem yapılırdı. Şehit aileleri tepki göstermiştir. Pek normal.ayrıca burası cemaatlerin elindedir. Cemaatin önde gelenlerin mezarları hep buradadır.
ağaçlar onurumuzdur, akp ağaçlara yakl... ne dedin ibb mi dedin? abi işte ekrem başkan işte belediyecilik. bir şey biliyor da kesiyor kardeşim.

bir de çevre düzenlemesi diyenler olmuş. gezi parkına nükleer santral yapılacaktı zaten zamanında.