bugün

Tdc adlı grubun şarkılarından birisi.
Lise şarkısı, gençlik şarkısı gibi tabirler bol kullanılmış olsa da halen güzel giden şarkı. adam gontier de ayrı grubuyla takılıyor gerçi şimdi tam nostaljiye dönüşmüş ama bağıra çağıra söylemenin keyfine de yok diyemeyiz. Eh içimizden bir şeyler bulursak biraz da tam şükela.
Telefonumda zil sesi yapacak kadar sevdiğim şarkı.

ı hate.
--spoiler--
i havent miss you yet.. only when i stop to think about you..
i hate everyting about you why do i love you!
--spoiler--

three days grace parcası.
Me too diye cevap verilmelidir.
az dinlemedik lise yıllarında son ses açıp şarkıya az eşlik etmedik.
ergen şarkısıdır.
Lise 1 şarkısı.
atarlı, haşin ve azgın bir liseli olduğum zamanlar, okulda kızlara yürüdüğümde red cevabı aldığımda kulaklığı takıp yağmurun altında yürüdüğüm zaman dinlediğim şarkıdır. oysaki kızlara birlikte jilet atmayı bile teklif etmişimdir. hepsi sadece bana göre ' helalim' dir. eski zamanlardır, ama taaşak geçtiğimin farkına varamayanlar için belirtmek isterim. yaşamadım öyle şeyler.

tokyo hotelde vardı o zamanlar. olm klibinden duvarda ataatürk resmi koymuşlar. kralllar yaaaa.
orospu çocukları türklere sövüyo. chhop suey dinleyen net pkklıdır, bizden değildir...

az yaşanmadı bu ikisi sayın sözlük.

edit:

giriş cümleleri bazen en can alıcı noktalar oluyor.
sonraki dizede why do i love you geçtiği için efsane şarkıdır.
bazı sokaklarda yürüyebilmeyi mümkün kılan şarkıdır. çünkü sokaklar artık nefret edilen güzel anıların tozunu her zaman saklar.
"i hate everything about you, why do i love you?!"

https://www.youtube.com/watch?v=d8ekz_CSBVg
Gençliğimin şarkısıdır. Görünce duygulandım. Yok oglum gözüme toz kaçtı asdfsas
Three days grace grubunun en sağlam ve en sevdiğim şarkısıdır.
Everybody olunca ruh halimi yansıtacak. You la me le işimiz olmaz bu saatten sonra..
daha henüz yeni dinleyen kişilere "yaşıyonuz mu olm siz? adam gontier gruptan ayrıldı, yeni gruba katıldı, ohooo..." demek istediğim şarkıdır.

https://www.youtube.com/watch?v=d8ekz_CSBVg
Cooperdrummer dan drum cover' ı da dinlenmelidir.

Bu çocuk bi harika...
Dinlerken bir yazayım dedim ve iliklerime kadar hissettim ki (bkz: vay amk).

*yıllardır playlistte aq.
yıl olmuş 2016, arada halen dinliyorum.

evet bu klişe entry mi de girmiş oldum.

Every time we lie awake
After every hit we take
Every feeling that I get
But I haven't missed you yet

Every roommate kept awake
By every sigh and scream we make
All the feelings that I get
But I still don't miss you yet

Only when I stop to think about it

I hate everything about you
Why do I love you?
I hate everything about you
Why do I love you?
(bkz: eski sevgiliyi hatırlatan şeyler)
three days grace in muhteşem şarkılarından yalnızca biridir. yıkıp dökesiniz gelir.
bu parçayı bilip de bu zamana kadar bana bildirmeyenlerde ahım kalsın. yıl olmuş 2015, şimdi aradaki 12 yıllık farkı kapatma zamanı.
Çok net lafı sokan TDG grubunun favori parçalarından biridir. ilk çıkan parça olmasının yanısıra izlenme ve dinlenme oranı da yüksektir.
sözleri dümdüz, derinlik yok ama bu netlik ve vokalin sesindeki acı şarkıyı harika hale getiriyor. bahsettiğim three days grace'e ait olan tabi
son günlerde anlam bulan şarkıdır.