bugün

200 küsür bölüm kurtlar vadisi izledim, bu kadar atraksyon ve actionu bir arada görmedim. Ulan polat bile arada bir vuruluyor be.
Paul ölmemiş filmin sonuna kadar beklemiştim oysa.
Paul walker öldükten sonra filmin bir kısmında kardeşi oynuyor.
(bkz: spoiler)
her dakikası aksiyon dolu bir film olmuş. Tanrı'nın gözü kafalarda bazı düşüncelerin oluşmasına neden olmuştur.
paul walker öldükten sonra 2 kardeşide filme alınıp sinema tarihinde denenmemiş bir programlama teknolojisiyle paul walker'a benzetilmiş. tüm bu yapım için bir araya gelen ekip tamamiyle gönüllü olarak çalışsada 50 Milyon dolar civarı masraf yapılmış.
an itibarıyla imdb puanını 8.1 olarak gördüğüm şahane film...
sadece paul walker'ın anısı için bile izlenmelidir.
dün akşam izlediğim filmdir . filmin montaj kısımları olağanüstü .
dün akşam izlediğim filmdir . filmin montaj kısımları olağanüstü .
--spoiler--
seri ilerledikçe abartı sahnelerin haddinden fazla olduğunu düşündüren film. tüm aksiyon sahneleri aşırı abartıydı. dom ve ekibi artık özel birlik gibi çalışmaya başlamışlar amkk. ulan siz araba sürmeyi yarış yapmayı seven eskiden de adi hırsızlık yapan çakallardınız noldu böyle? son filmde bir yarış bişey göremedik doğrusu. hele tokyo driftin devamından hikayeyi almaları acayip dandik olmuş. adamlar tokyoya gidip hanı gömdükten sonra teknoloji bir anda 20 sene ileri gidiyor ve günümüz teknolojisine varıyorlar. hele tokyo drifttek liseli elemanımız 40 yasşına yaklamış nerdeyse o kafa nedir arkadaş ya. bir gökdelen sahnesi var ki zleyen herkese hassiktir ordan pezevenkler dedirtiyor. efekt kalitesi 10 numara ona laf yok yalnız efekti yi adama yaptırmaları senaryosunun bok olduğu gerçeğini değiştirmiyor. ulan geçen 6 da bile senaryonun bi derinliği vardı insan sonunda hayret ediyordu ama bu filmde bildiğin görsel şölen ve paul walke ın ekmeğini yemişler belli. herkes senaryo gereği paulun öleceği sahneyi falan bekledi açıkçası. ha bi de şu zencimiz var. bizim millet bu zenci bok dese gülüyordu arkadaş. adamın ilk flminde baya belalı plan kuran yapan bir zenciydi iyiene şamar oğlanına çevirmişler. snemadan eve gelip torrente düştüğünü görünce açıkçası üzülüdüm verdğim paraya.
--spoiler--
yine yeniden harika ötesi bi film olmuş, gerçekten helal olsun. özellikle son sahne çok anlamlıydı..
Dün izlemiş olup, beğendiğim bir filmdir. Serinin hoş bir devamıdır. Paul'un öldüğüne inanmamakla izliyorken son sahnede çok duygulandım. Gözlerimin altı şiş. işe gözlükle gidiyorum. En kısa zamanda da mezarı başında ziyaret edicem.
jason reyizin öfkesinden korkun. zira reyiz adamın rüyasına girer adamı yine de döver.
film hakkını vermiştir.
paul walker ın her sahnesinde tüylerim diken diken olmuştur.

adrenalinse adrenalin, kahkahaysa kahkaha, gözyaşıysa gözyaşı hepsini hissettim. tanrının gözü muhteşem bir zeka ürünüydü.
harika film ama abartısı çoktu.
son sahnesiyle "akıllı olun devamı gelecek" dedi.
Film hızlı ve öfkeli olmaktan çıkmış özel kuvvetler olma yoluna girmiştir. Birde aşırı fazla abartılmamış mı?
her ne kadar beklentilerimizi karşılayamasa da dünya ortalamasının üstünde bir filmdir. istenilen zevki verdi diye umut ediyorum.
vin diesel'in bir roportajinda bahsettigi uzere 8'in gelecegi kesin gibi.

-spoiler-
Furious 7 Was For Paul And 8 Will Be From Paul
-spoiler-

http://comicbook.com/2015...-and-8-will-be-from-paul/
bugün izlediğim ve çok beğendiğim film.gerçekten gelişmiş efektler kullanılmış.aksiyon sahnelerinde gerçekten heyecanlanıyorsunuz daha öncekilerde olduğu gibi ama bu bir başka olmuş dedirten benden tam puan alan filmdir.
Saçma sapan bir filmdir. Sen istediğin kadar kaliteli film yap istediğin kadar iyi oyuncuları koy o saçma sapan mantık dışı sahneleri görünce insan biranda soğuyor filmden.
merak ettiğim ve izlemeyi çok istediğim filmdir. zaman bulursak izleyeceğiz inşallah.
Komedi filmidir aksiyon diye gitmeyin tabi her sahnede yoh eşşean amısı dedirtir.
izlediğim ve tavsiye ettiğim filmdir.

ben askerde anlatılan helikopterden helikoptere atlarken şarjor değiştirmeyi sorgulamayan adamım. binaların tepesinde uçan arabayı mı sorgulayacağım?

gidin. sorgulamayın. keyif alacaksınız. film bittiğinde solandan cikarken yüzünüzde pis bir tebessüm kalıyor. toplum içinde çaktırmadan osurup kaçmış gibi.
(bkz: hızlı ve öfkeli 7)

he bi de bu var

(bkz: fast and furious 7)

edit : tamam doğru yere taşımışlar başlığı...mal gibi kaldım ben de...