bugün

Stresli bir hayata sahip olmak,herseyi kafaya takmak.bu ikisi varsa gunden gune erirsin ama tavsiye etmem.
Gerçekten zayıflamanın, boğazdan geçtiği gerçeği ortadadır, fakat biz bunu asla kabul etmeyip yok sayarız.
Gerçekten zayıflamanın, boğazdan geçtiği gerçeği ortadadır, fakat biz bunu asla kabul etmeyip yok sayarız, hiç işimize gelmez çünkü.
YYS yeşil çay -yoğurt -salata
YGS yoğurt -galeta - salata.
hopi dansı yapmak.
stres depresyon spor ne yersen ye .
spor ve boğazı tutacaksın arkadaş.
(bkz: tenya)
Vücuduna tenya yerleştirmek suretiyle Kilo veren insanlar olduğunu okumuştum. Hayatımda duyduğum en ilginç Kilo verme yöntemi ve tabiki çok iğrenç. insanların Limitleri ne kadar zorlayabildiginin bir örneği. Kabus gibi...
Hızlı ve sağlıklı bir şekilde kilo vermek için hcg programı yeterlidir.
Tabii parası olana ki çok da pahalı değil.
her gün 3 kilometre yürüyün.
her zaman ki gibi hak yolunda oruç tutarak verin kütledir.
--spoiler--

kalkan balığının, o erkeği olucak ama... beykoz'dan alıcan, onun sırtındaki boncukları g*tüne sokuyosun süper oluyo.

--spoiler--

pardon bu başka konuyla alakalıydı sanırım.
Stres ve baskı altında calısmaktır. Zaten sonunda ya zayıflıktan ölüyorsun ya da kanser oluyorsun.
aşk acısı yaşayacaksın arkadaş.

ramazanın başında 8 yıllık sevgilin seni terk edecek, sende bu süreç içerisinde 7 kilo vereceksin.
canan karatayı dinlememek.

Az önce denk geldim kadın lahmacun yiyin diyor. Kuruyemişi eksik etmeyin diyor. Yağlı yiyecekler ile ilgili bir şey diyordu ne diyor bu diyerek zapladım. Büyük ihtimal bol bol yağ tüketin diyecekti.
Yiyip yatma.
iyi ve düzenli bir Spor, az yemek, yeterince uyumak, bol su içip hazır gıdalardan ve şekerden uzak durmak, ama yapabilene tabiki.
Günde 4 kere seks.
yemek yedikten sonra spor yapmayın. spor yapın sonra yiyin.
yememek.
Çok su için hele bi de bu havalarda soğuk su için. Vücut soğuk suyu ortalama sıcaklığa getirmek için ekstra kalori harcıyor. Hem serinle hem zayıfla yani. Win+win.
bol kefir.
Eğer bünyem ateş ediyor diyorsanız isveç diyeti yapabilirsiniz.
Çok çalışan insanlar (ben de böyleyim) kendimden örnek verecek olursam çalışma saatlerim sabah 8 ile akşam 9 arası 9’da işlerim bitince spor salonuna atıyorum kendimi 11’e kadar spor yapıyorum:
25 dakika yürüme+koşma 6.5’in(km/h) altına inmiyorum 2 dk 6.5 sonra 2 dk 7.5 hızında takılıyorum.
15 dakika bisiklet sürüyorum onda da 92’nin altına düşmüyorum(yaklaşık olarak 22.6 km/h) ediyor.
Ardından sırasıyla hafif ağırlık çok tekrar mantığı ile spor salonundaki tüm aletlerle çalışıyorum.

En önemlisi diyet: günlük ağırlığımın yüzde 15-20si kadar protein alıyorum.
Akşam saat 7’den sonra yiyecek olarak bir şeyler tüketmiyorum, sabahları 2 haşlanmış yumurta, biraz lor, domates tüketiyorum, öğlenleri klasik ev yemekleri, akşamları da ton balıklı salata ile et tercih ediyorum. Aralarda acıktığımda salatalık tüketiyorum, gün içinde iki küçük activia probiyotik yoğurt yediğim de oluyor.

Tüm fabrikasyon, hamur içeren yiyecekler, meşrubatlar ve alkolden uzak duruyorum.

Kendimi zinde hissediyorum, tavsiye ederim.
1- ekmek cinsini değiştirmek gerekir. (beyaz ekmek yerine tam buğday ya da çavdar ya da tam tahıl)
2- ekmeğe abanmamak gerekir. kadınsa her öğün birer erkekse ikişer dilime çıkılabilir. tabii ki ortalama ifadeler bunlar, ama yanıt verir.
3- pilav ve makarna tüketilecekse yanında ekmek tüketilmemelidir. maksimum 6-7 yemek kaşığına çıkılabilir.
4- abur cubur, market ürünleri , asitli içecek ve meyve suları, fast food, hamur işleri, şeker ve şekerin girdiği şeylerin sıklığı azaltılmalıdır.
5- kaçamak yapılırsa, dengelenmelidir, diğer öğünler hafifletilmelidir.
6- su için böyle kana kana için, öğünlerden önce için. su için demiş miydim. kişinin kilosu başı 30 ml, ortalama 2-2.5 litre içilmelidir.
7-düzenli beslenin, ana öğünleri atlamayın. aralarda acıkma durumuna göre 1 ya da 3 ara öğün yapılabilir.
8- hareket şart (haftada en azından 4 gün 45 dakika- 1 saat yürüyüş). oturana ekmek yok, yok bu burada olmadı.
9- yatmadan 3 saat önce beslenmeyi kesmek gerekir.
10- tek sınırsız tüketebileceğimiz besin çiğ sebzelerdir. acıktıkça bolca tüketin.
sağlıklı günler efenim,