bugün

Yarisi göt kilidir.
Artık söylenecek hiçbir şey olmayan halktır. Facebook'taki paylaşımlarını, sayfalarını gördükten sonra Öküz bile diyemiyorum onlara. Ne halleri varsa görsündür, bu kazmalara her şey müstahak. Bu sözlüktekilerde yine az çok bir mantık, zeka pırıltısı var, daha tabana indikçe bildiğiniz inek oluyorlar.

Cidden diyorum artık bireysel olun ve kendi kıçınızı kurtarmaya bakın. On yıl içerisinde bugünleri de arayacaksınız.
halk geri zekalı olduğu için hepsi enayi.
Zamanında Aziz Nesin'in dediği gibi bu halkın % 80 aptaldır.
.her millet layık olduğu şekilde yönetilir.-Winston Churchill.
kılıçdaroğlunu muhalefet lideri yapanlardan hallice olandır.
vakti zamanında kurtuluş savaşında imkansızı gerçekleştirmiş halktır ayrıca. onlara geri zekalı demek büyük haksızlıktır. şimdiki durum ne olursa olsun.
adam anasını si.se

"eh kaşınmıştır haketmiştir."

diyecek halk.
arapça olan her şeyi seven cahil toplumdur. ama o araplar bir gün sizi sikecek haberiniz yok.
türkiye sınırları dışarısında olan bi' halk falan sanırım bizim buralarda yok böyle şeyler.
saygı felan hak etmiyorlar, gerçek anlamda aptallar, hatta türk değil arap demek daha doğrudur, kaldı ki bütün partiler hırsızdır.
artık her türlü becerilmeyi, sömürülmeyi hak eden halktır. öyle ki, şikayet etmeye bile artık hakkları yoktur bunların. kurunun yanında yanan yaşlar için üzülmeli.
Katiline asik olan halktir. Yukarida bir yerlerde hala demokrasiyi sandiktan ibaret sanan bir guruhun varligini bize gostermistir. Hayir, sonra size cahilsiniz dedigimizde kotu oluyoruz. Siz gidin muslumanlarin amerikayi kolomb'tan once kesfettigine inanin, kadir misiroglu denen sarlatani dinleyin, engin ardic isimli ahlak yoksunu insani okuyun, sonra da gidin tecavuzcunuze asik olun.
(bkz: ateş olmayan yerden duman çıkmaz)
bu arada hırsız demişken, ekmelettin ile demirtaş adayı seçim sürecinde toplanan bağışlarla ilgili belgeleri YSK'ya süresi içinde teslim etmemiş. koalisyonun 'çatı adayı' Ekmelettin 'in faturaları ise eksik çıkmış. (bkz: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan) ise YSK'ya yapılan harcamaların nerelerde kullanıldığına ilişkin 95 klasör belge ibraz etti. Faturaların YSK'ya teslim süresi geçen hafta sona ermiş.

http://www.haber7.com/ic-...asa-agir-fatura-cikabilir

hırsızın kim/kimler olduğu ortaya bir gün mutlaka çıkar.

(bkz: kapak)
bu halk mesut yılmazı başbakan yapmış. neden bahsediyoruz.
Mesele kimin hırsız kimin olup olmaması değil insanların doğruları kaldıramaması. Atatürk tarafından getirilmiş cumhuriyet rejimi var ama bu sözde kemalistler sözde diyorum gerçekten kemalist olduklarına da inanmıyorum eleştirdikleri hakaret ettikleri parti ve siyasi görüşün ajanlarıdır bunlar, ne yapıyorlar siz bu insanları seçtiniz gerizekalısın, şöylesiniz böylesiniz siz nasıl bunları seçersiniz size tüm bunlar haktır revadır diyorlar. yok öyle üç kuruşa beş köfte sizi seçtikleri zaman bu halk demokratik, laik, sizi seçtikleri sürece bu köylü milletin efendisi ibre başka yöne kaydığı zaman bu halk koyun, bu halk uyuyor, bu halk gerizekalı öyle mi ? Bunları konuşanları her ortam da baskı ile susturmaya çalışın küfürler hakaretler havalarda uçuşsun tabii biz kemalist düşünüyoruz hadi ordan sen kemalist düşüncenin yanına bile yaklaşamazsın asıl sen bu toplumu salak yerine koyan birilerinin ajanısının asıl sen eleştirdiğin yerden yere vurduğun insanların uşağı olarak hizmet veriyorsun eğri otururken düzgün konuşmasını bilelim azıcık ha akp li de değilim oradan da gelmeyin hiç boşuna yansa dünya umrumda da değil lakin bu iki yüzlülüğünüze de tahammül edemiyorum artık. Sen adam gibi muhalafet yap da millet kararını versin paşam.
(bkz: Akepe Seçmeni)
bir de halk seçmeden kendi kendini cumhurbaşkanı yapanı vardır,yunan tapığına benzer mezarı vardır,bilirsiniz dostum.
koyun sürüsüdür.
ülke nin Cumhur'una hırsız diyen geri zekalılardan hallice olanlardır.

en ufak bir kanıtınız yok işkembeden sallıyorsunuz, hırsız dediğiniz adamın yerinde olsam hepinizin götünü keserim, dua edin ki o kişi çok iyi ve hoşgörülü bi insan, allah başımızdan eksik etmesin.

ayrıca evet koyun sürüsüdür 12 senedir her seçimde koyuyorlar, hamdolsun.

koymayada devam edicez, istediğiniz kadar yırtın kıçınızı.
KOYUN diyorsunuz her seferinde KOYUYORUZ.
(bkz: göt gılı)
Oy verenlerin eğitimsiz ve %83 ü ilk ve orta dereceli okullardan mezun kitledir. Okumayan zümreler birilerinin kanatları altında olmayı sever. Hep birilerine baba demeyi babalarının olmasını isterler. Ülkenin eğitim sistemide gerçekten insanları okuldan soğutmaya ve okutmamaya programlıdır. Lisede matematikte 4 bilinmeyenli denklemler sorarsan adam sanki uzayın sırrını çözecek, bırak o adam matematiği seviyorsa o zaman yönlendir, sinüs, cosinüse ama yok bizde tamamen okumasınlarda boşver akıllanırlar mantığı var maalesef ve cehalet git gide tehlikeli yerlere de gitmeye başladı.
türk halkıdır zaten türklerden bu beklenir alayı mal bunların müslümanlık başımıza bela oluyor acilen kurtulup ab ye girelim arkadaşlar hadi.