bugün

oy çaldığı mahkemece kanıtlanmış hırsız parti akp'den referandum oylarını koruma yollarıdır.

2007 seçimindeki gibi abuk elektrik kesintilerinin yaşanmaması için öncelikle sayım zamanı elektrik sistemlerinde görevli bulundurulmalı. kesinti engellenmeli.

sandıklar çok iyi korunmalı. akp'lilerin el atması engellenmeli.

oyların yüklendiği kamyonlar takip edilmeli, başka bir yola girip girmedikleri öğrenilmeli.
oyların sayımı sırasında jenaratör bulundurulmalıdır.
akpli namussuzlar hokus pokusu pek severler birden milletin oyları mekan değiştirebilir dikkatli ve tetikte olmak lazımdır.

gereksiz edit: namussuz;
oy çalan, oy çalanı koruyan kollayan, oy çalınmasına göz yuman, haberdar olan, o oylarla kendine mevki ve makam yapanlar için kullanılmıştır. efendi gibi oyunu veren etliye sütlüye karışmayan seçmen rahat olsun. onların gözlerinden öperim zihinlerinin tez vakitte karanlıktan kurtulmasını temenni ederim.
oy pusulalarını japonlara saydırmak olabilir ama onlarıda parayla satın alır.
herhangi bir geçerliliği olmayan yollardır.

paranın satın alamayacağı insanlar vardır, geri kalan herkes için master card...
evet çıkmasından korkan ve korktuklarının başlarına geleceklerini çok iyi bilen hayır cı * kişilerin referandum sonrası herzaman ki çamurluklarını yapacaklarının göstergesi. bir kere de yenilgiyi kabul edip saygı duyun be!*

(bkz: züğürt tesellisi)***
paranın satın alamayacağı insanlar altın ya da zemzem suyna bile tav olabilir ya da kömüre, ya da ramazan paketine.....

bu adamlar oyle hırslıhırsız ki hayır kagıtlarını yerler bile....
(bkz: kondom)
kişi kendinden bilir herkesi.

bir fıkra:
iki kör dolma yiyormuş. biri diğerine, bilader ayıp oluyor ikişer ikişer yeme demiş. diğeri, ne ayaksın nerden biliyon demiş. cevap gelmiş: ben öyle yapıyorum.
kişi kendinden bilir işi

seksenli yıllardan beri tanıdığım birçok chp seçmeni birkaç farklı yerde seçmen kütüğüne yazılır ve seçimlerde birden fazla oy kullanırdı.

biz pislik yapıyoruz onlar da kesin yapıyordur diye düşünen chp seçmenlerinin iftiraları.
pompalı ile beklemek lazım ani bir oy çalımında onları kıçlarından vurup oyları yerlerine koymak lazımdır.
akp yerine ismet inönü yazlıması gereken durumdur. zira türkiye de ilk seçim düzenbazlığını yapan insan kendisidir.
görünen o ki; oyları götüne sokarak çalan adamlardan nasıl kurtarabilirsin ki? adam açıkça veriyor taktiği... ama herkesin götü öyle orduya gelecek kadar değil ki sayın abicim.*
(bkz: yavuz hırsız ev sahibini bastırır)
işler yolunda gitmeyince hüsranları "oy çalıyorlara" getirmeye çalışan chp'li yazarların uydurması oy çalınma olaylarından korunma yollarından her biri. böyle bir olay olmayınca korunmaya da gerek kalmıyor.

bilindiği gibi her sandıkta her partinin temsilcileri duruyor. ve bir kaç objektif olduğu sanılan sandık görevlisi. çok çok eminim ki akp'nin çalınan oylarından bahsedilebilir fakat diğer partilerin çalınan oylarından bahsedilemez.

tıpkı playstation oynarken 6-0 çaktığınız arkadaşınızın "kol bozuk" demesine benzer.

tıpkı galatasaraylıların her yenilgiden sonra söylediği "hakem hatalarına" benzer. hakem hataları iki taraf için de olabilir bir şeydir.

ve yine galatasaraylıların her yenilgiden sonra söylediği "kaçan pozisyonlara" benzer. aslında iki taraf için de kaçan pozisyonlar mevcuttur.

tıpkı hiç bir şekilde düzenli seks hayatı olmayan ve hatta henüz bir hatunla münasebeti olmamış kişilerin ceplerinde prezervatif taşıyıp "korunuyorum" demesine benzer.
zordur efendim. cebimdeki parayı çalan zihniyetten sandıga attıgım oyumu nasıl koruyum.
yoktur.
kamu kuruluşlarını, bağışları, ülke onurunu koruyamadıysak; oyları korumanın da yolu yoktur.
aziz nesin haklıdır.

(bkz: yavuz hırsız ev sahibini bastırır)