bugün

müslümanlıkla uzaktan yakından alakası olmayan bir insanı, müslüman sanmaktır. küçük bir kız çocuğuna sapıkça şeyler yapmak, cehennem de yanmaya işarettir. eğer hüseyin üzmez denen şahıs müslümansa, beni 1 hafta içerisinde yıldırım çarpsın o zaman.

(bkz: hodri meydan)
paris hiltonu bakire sanmaya eş durumdur .
(bkz: hüseyin üzmezi adam sanmak)

bak dikkat edin adam değil demiyorum....
hüseyin üzmez i müslüman sanmaktır. hüseyin üzmez adam değildir; ama bazı insanlar onun üstünden diğer müslümanlar üzerinde prim sağlamaya çalışıyor.
kralın çıplak olduğunu görmemek, görmek istememekle aynı şeydir. *

(bkz: hukuk)
müslümanım diyorsa -ki diyor- bize bk yemek düser afedersin. hüseyin üzmezin yaptıklarını gorüp onun müslüman olmadıgını ima etmek. tanım bu.
(bkz: müslüman kelimesini cümle içinde kullanmak)
yanlıstır. kendisi direk muslumandır. musluman oldugunu ve allah ın varlıgını bir guzel ispat etmiştir. nasıl mı?

bak bu kısımlar cok heyecanlı.

dindar gruplar icin bir inanc vardır ( bir suru var, ben birini cekip alıyorum); bu inanc der ki, iman dolu ve allah ın sevgili kulu olan erkek bireylere allah muhtesem bir iktidar kapasitesi verir. bir gecede yuz posta sevisebilmek, 30-40 kadını orgazm edeilmek cok sevgili kulların marifetidir. cogu hacı-hoca hakkında ne kadar iktidar sahibi olduklarını dair soylentiler vardır. cunku hacı-hoca takımı imanlıdır, bu imanlarının sonucu olarak da ereksiyon konusunda cok guclu ve basarılıdırlar.

elbette ki 78 yasında bir adamın, ereksiyon sahibi olup bir kızla beraber olması bir mucizedir. bu mucize ise, allah tarafından bu beyefendiye yollanmıstır. cunku kendisi iman dolu sevgili bir kuldur. ve bu gucu hak etmiştir.

olaya bak imana gel.