bugün

Büyük iftira.

Cehennemde dişleriniz birbirine vurarak yanarkende böyle söyleyin.

Allah kullarına zulmetmez. Ama onlar kendilerine zulüm ettiler.
Yahudi değildir arap da değildir Hz ibrahim ın soyundan gelmektedir Hz ibrahim de batı semitik dillerini konuşan Sami ammuru kökenli bir peygamberdir ve sümerler döneminde yaşamıştır

Hz Muhammed zaten kendi ben araplaşmış arabım der.
bu kadar saçma şeylerin, bu yavşzarların aklınına nasıl ve nerden geldiğini merak ettiğim başlıklardan biri.
rasulallah s.a.v. hz. ibrahim a.s.'ın soyundan geldiği bilinen bir gerçek.

ancak yahudiler hz. yakub a.s.'ın yehuda adlı oğlunun soyundan gelirler. bu yüzden millet isimlendirilmesinde israil (hz. yakub a.s.'ın lakabı) ve yahudi olarak adlandırılırlar. yahudi kelimesi dinlerini ifade etmek için değil milletlerinin ismini belirtmek için kullanılır.

rasulallah s.a.v.'in hz. ibrahim a.s.'a kadar nesebi biliniyor. bu açıdan yahudi olması için hz. yakub a.s.'ın soyundan gelmesi gerekirdi.

bu iddia baştan yalan ve ne ufku iki katına çıkarır nede tahrif olmuş eski ahit bizi ilgilendirir.
Hz. Muhammed Yahudi evet. Random atcaktım da atmicam sadece saçmalık.
hz. muhammed islam dini peygamberidir, cebrail aleyhisselam ona vahiyleri getirmiş o da bunları ezberlemek değişik tekniklerle yazmak suretiyle bugünlere gelmesine vesile olmuştur.

iş oraya geldikten sonra peygamberin ne menşeili olduğunun önemi yoktur. ayrıca en büyük peygamberler de direkt yahudidir ve kuran´da kendilerinden büyük övgüyle bahsedilmektedir.

yani peygamber yahudi olsa bile, bu kötü birşey değildir.

isterse japon olsun, peygamber değerinden hiçbişey kaybetmez, inanan için.
An geçmiyor ki bir beyin yakan başlık açılmasın. Yahudiymiş, Türk müş Arap mış bu iddiaların hepsi saçmadır. islam ırkçılığa karşıdır. Peygamberimizde öyle, eee o halde saçma bir düşüncedir. Gereksizdir.
bir bu eksikti. artık kimin ne olduğunu bilemez hale geldik.
Yahudiler sami ve asya dan gelen diğer toplulukların(hindistan tarafı ve kısmen mongoloid topluluklar) ortaya çıkardığı bir halktır

Araplar da bu sami,berberi ve zencilerin karışımı ile ortaya çıkardığı bir halktır

Akraba olabilirler ama aynı değildirler

Bir de bu iddia yı öneren için

(bkz: kureyş kabilesi) bir okusun baksın bu kabile arap mı yahudi mi.
yurdum atesitleri hz. muhammed sayesinde nasıl da senden benden teolog kesiliyorlar. eziklik psikolojisi sen nelere kadirsin.
Hz Muhammed elbette Yahudi değildi ama yahudilerin toplum içindeki etkinliği zenginliği gibi durumsal güçlülüklerine kafa yoran hatta göz diken zeki bir insandı. .ve elbette bunu ele geçirmek için iyi çalışacak bir planı da. .
sahininden satılık doğan görünümlü şahin

siyah, faça jantlı, araba maaayyer.
kuranda ve incildeki öykülerin tümü yahudi mitolojisidir. Bütün yaratıkları, mucize olayları da hep yahudi geçmişinden gelir. Saydığı peygamberlerin tümü yahudilerden ya da onlarla ilgili kavimlerdendir. Saçma bir yahudi masal kitabı için bugün bile insanlar birbirini öldürüyor, bir çok zavallı insanın ömrü çalınıyor ben ona yanıyorum. Sonra aynı adamlar bana dinsiz deyip kızsın ama kendi yaptığı kötülüğü görmesin.
başlığı açan yazar ilkokul 5 e falan mı gidiyor dedirten başlık aq.
arap olsa ne? yahudi olsa ne? hem sonra bize ne?
Tum insanliga gelmis olmasi onun irkinin onemli olmadigini gosterir.
Bazıları mahşer meydanında yorumu okunacak ve uludağ sözlükte şu yorumu yazan arkadaşımızı alkışlarla kürsüye davet ediyorum denecek zannediyor. Ödül olarak ta cennetin en üst katında havuzlu hurili villa vereceklerini sanıyor. Arkadaşım evet birgün hayalin gerçek olur ancak ölüler sana alkış çalamazlar. Havuz diye de yağmur suyu ıslatır çürümüş bedenini. Huriler de işine yaramaz kalkacak şeyin çürüyüp yok olduktan sonra. Beynine güncelleme getir artık mk
zulüm 1453 te başladı diyen savaşlara gitmeyip ölüm korkusu yüzünden isim değişikliği yapıp o zamandan bu zamana kadar gelen içimizde barınıp ekmeğimizi yeyip nüfusları yaklaşık 10 milyon üstü olan gayri müslim torununun beyanıdır. topunuzun amk. evet..
Musatafa kemalin yahudi olma ihtimalinden daha azdır.
sami kökenli arap olabilir.