bugün

Ne güzel bir şeye nasip olmuşsun.
günahtır.
Kişinin kafası iyiyse bu da dahil herşey mümkündür. Daha önce görmediğin , algılamadığın algılayamadığın şeyleri bilinçaltına atamayacağından ve rüyalar da bilinçaltının uyku sırasında dışa vurumu olduğundan mümkün olmayan olaydır. Belki peygamber sanarak sabah yolda gördüğün herhangi birini gördün ve yahut ta tanıyıp hatırlayamadığın birini. Ama tabi Allah isterse olur diyorsan orası başka.
Çok nadir seçilmiş insanlara nasip olandır.
Çünkü rivayetlere göre peygamberimizi rüyasında gören gerçekten görmüştür.
Bu rüyanın şakası olmaz.
Ben görmedim henüz.
Rahmetli babam görmüştü 2 defa

Öyle namazında niyazında Bi adam hiç olmadı 365 gün içerdi ama sağlam adamdı.
iyi de gördüğünü nasıl anlıyorsun ki?
islam dinine hakim namazlı niyazlı kişilere nasip olan hadisedir. peygamberimiz hacı hoca alimleri pas geçip kartoncunun alkolik babasına görünmüş vay anasını.

bakın babam 364 gün içerdi alkolik biriydi diyen kendisi : görsel
Ergenliğimde görmüştüm. O rüyayı ömrüm boyunca unutamayacağım. Efendimiz (sav), Beni sahneye çağırıp bana diploma vermişti. Çok güzel bir yüzü vardı.
Tabi o zamanlar çok masum, çok iyi bir insandım. Bir daha da görebilir miyim? bilmiyorum bu yüzden.
Ben rüyamda cenazesini görmüştüm. Rüya tabirinde bu rüyayı gören töbe billah bir daha iflah olmaz diyordu dedikleri gibi de oldu.
Görsen tanıyacaksın sanki. ben Allah'ı minare zannediyordum eskiden. rüyamda Allah'ı görmüştüm. Ama şimdi ateistim. Yani bunlar boş işler.
gecenlerde ben gordum.
yuzunu tam secemedim ama ruyamda cariyeleriyle, amcasinin, halasinin, dayısinin ve teyzenin kizlariyla beraber olan birini gordum.
bi gece once izledigim almanca filminde etkisi olmus olabilir tabii.
sanki görsem tanıyacam ha. hadi diyelim kendi söyledi, ne belli beni kandırmadığı.
adamın birini rüyasında görmek için her gün dua edip yatanlar erkekler var bir de. tarikatlarda olan bir takım olayların nedeni bu tarz isteklerdir. sonra lgbtlere laf ederler.
selam verin aleykum selam deyip alirsa o'dur.
--spoiler--
ateistlere nasip olmaz.
--spoiler--

Ben rüyamda Allah'ı gördüm direkt. Nasıl nasip olmaz?
Hiç görmedim.
Kalbi temiz ve imanlı kullara nasip olan eylemdir.
Zaten peygamberimizi rüyasında gören, onu gerçekten görmüştür. Kendisi söylemiştir bunu.
inşallah bize de nasip olur. Yatıp uyuyorum bakalım. Hayırlı geceler...
Keşke benim rüyama girse. Ben rüyamda hep karı kız görüyom..
bilhassa islam fıkhı kitaplarında, peygamber efendimiz (s.a.v.)'i görmemiz takdirinde kimseye anlatmamamız gerektiği çokça vurgulanır.
Şakası olmayan iştir.
Eğer Bir kişi peygamberizi rüyasında görmüşse gerçekten görmüştür.
Kendisinin rivayetidir.
Rahmetli babam 2 defa görmüştü.

Öyle namazı orucu olan biri değildi ama sağlam adamdı.
millet peygamber görüyor, biz de karı kız görüyoruz, sonra da aman efendim ben niye yanıyorum cehennemde...
Hiç olmadı beni sevmiyor sanırım adını anmayı arada unuttuğum için.
alaya almayın, dalga geçmeyin. böyle bir durum yaşanmışsa pek kimseye söylemeyin.zaten o rüyadan sonra hayatınız değişir.
--spoiler--
rahmetli babam 2 defa görmüştü.

öyle namazı orucu olan biri değildi ama sağlam adamdı.
--spoiler--

Parayla imanın kimde olduğu belli olmaz kartoncu.