bugün

Alçak gönüllülük.
Allah'a boyun eğme,gönlü korku ve saygı ile dolu olma.
içinde namaz kılınan şey.
dinginlik. yüksek mertebede içten bir sessizlik.
kulağa tüylü, kaşındıran bir şeymiş gibi gelen kelime.
(#5220015) almancılara ayar vermeyi ihmal etmemiş nesildaşım hoş gelmiş.
not: altıncı nesil yazar.
(#5433498) nolu entrysi ile başbakana kuduz diyebilen şahsiyettir. başbakan duymasın. birine kuduz demek hakaret değilse aynı önermeyi bende bu yazar için "husu kuduzdur" diye yazabilirim. kendine daha çok yaraşır. hakaretse yönetim müdahale etsin.
Günün kahramanı, içten geçenlerin sözcüsü olmuş kahraman yazar. Yazdığı silinmiş ama olsun.

(bkz: Ailecek takip ediyoruz)
kayser sözer kimse ona hasta olmuş yazar. parası neyse vereyim de sen bi kayseri'ye git. hasta etti kayser kayser diye yahu.

ya da çok film izlemiş. usual suspects'deki kayser soze'nin etkisi altında kalmış.
(bkz: #7671950) başlıktaki hatayla bakınız vererek dalga geçtigi için şiddetle kınadıgım yazardır. özel mesaj denilen bir aygıtımız oldugu halde bunlar niye yapılır hala anlamış degilim.
#8188561 nolu entrinin sahibi yazardır. kendisini bilmeyiz lakin entri oldukça sığ bir bakış açısına sahip.
kurnaz olduğunu belli etmeyi seven yazardır.
bir mesaj vermeye çalışan yazardır. (#8343880) *nolu entrysinde ırkçılık kokan bir tanım yaparak ardından (#8343845) entrysinde milliyetçilik ile ırkçılık arasındaki farkları anlatmış ve ırkçılığı israilliler e yapılabilecek işkenceler olarak tanımlamıştır. bir şeyler söylemek istiyor ama...
sözlükte politikadan anlayan nadide yazarlardan. laylaylom komünizmcilik oynayalım havalarında değil gerçeği gören bilen yazardır.
(#8698133)
mantıklı düşününce tespitine hak vermemenin elde olmadığı yazar.
bira hakkında aynı düşüncelere sahip olduğumu düşündüğüm yazar.**
#12838290 da on numara, fevkaledenin de f
evkinde bir bilgi entrysi girmiştir.

Boş küpe yellenen bölücü piclerin ağızlarında gevelemekten bikmadiklari sakızı alıp, ağızlarına başka bir şey vermiştir.

Helal olsun diyoruz.
#12888730 entrysini okuyunca bende öle olduğumu anladım.
(#12965251) gece gece tebessüm ettirmiştir, hem düşündürmüş hem güldürmüştür.
tdk terk tanımına uymaya çalışan ama faka basan yazar kardeşimizdir. *
sağolsun yazarı.nick altı başlığımı açtığından ve bana hosgeldin dediğinden,entarilerinde sözünü esirgemediginden.
(bkz: osmanoğlu hanedanı/#15081343) çıkarıp masaya koymuş yazar.

ama çoluk çocuğun arasında ortalıkta bırakmaması lazım böyle şeyleri.*
(#15223159) erkekleri iyi tanıyan biri.
(#15424382) görüşleri takdir edilen yazardır.
uzun zamandır giden gelenin olmadığı nickaltımı şenlendiren yazar. sağ olsun eksik olmasın allah razı olsun tuttuğu çeyrek altın olsun az pişmiş olsun.
(#15892453) hakkını savunuyorum yazar.