bugün

kürt ırkçısı tatlı mı tatlı bir adet hewal.

davet edilmediği yere teşrif etmezmiş.

bu da bizden açık çağrı olsun genç kardeşimize;

gel mübarek sen de gel!

https://www.youtube.com/watch?v=3D4l6K4HBgo
aşırı hümanist bulduğum yazar. gereğinden fazla vicdan sahibi.
Yine haksız yere çaylak olan türk.

Teröristler içerde, vatanseverler dışarda.
namaz kılarken vidyosu, oruç tutarken fotosu olan adam gibi adamdır.

insanlar yanlış tanımasın, ne olduğumuz bilinsin diye sol yumruğu havada dolaşır hep.

yoldaştır, hakiki yoldaş.

evladım gibi severim keratayı.

bu parçada benden sana gelsin güzel insan, mutlu ve huzurlu bir ömür yaşa, inandığın yolda öl.

baskı, zulüm ve kan seni yıldırmasın.

https://www.youtube.com/watch?v=imzmqXQFR4I

Düşmesin kirpiklerinin gölgesinden başka gölge .
Doğacak yarının şafağı olan o gözlerine.
Az önce annesinin zorla akşam sütü içirdiği asil türk kızı sözlük yazarı.
Buradan tüm türk aleminin bayramını kutluyor.
Bozkurtlar ulusun, tanrı türkü korusun.
Bana kürt diyen Büyük olasılıkla arap kırması olan yazar 3 hayırla uğurluyoruz.
sözlükteki solcu ve demokrat yazarlara saldıran gereksiz yazar. benim nick altıma da gelmiş dün. 'malum grup'tan olduğumu iddia ediyor.
Atsız ata'nın adını kullanarak trollük yapan zavallı. Doğu anadolulu türklerin karşısında konuşsun yiyorsa. Doğu kürtmüşmüş. Doğulu türk'ün yüzüne edemeyeceği lafı burada konuşmaktan utanmıyor da.

Türkiye türklerindir. Doğu anadolu'nun türklüğüne laf etmeden önce açıp prof. Dr. Osman turan'ın doğu anadolu türk devletleri tarihi kitabını okusun. Onun evvelinde 467 yılında kuman-kıpçaklar doğu anadolu'da karasu ve fırat havzasına gelmiştir. Dünkü bebeler gelip burada ahkam kesiyor ya deli oluyorum! Cahil cahil konuşup milletin asabını bozmasın. Hüseyin nihal atsız'ın adını kullanarak türkçülük yaptığını sanan ergenlere acıyorum. Yolbaşçımızın Tırnağı olamazlar.
(#28530041) Yakışmıyor bayram günü hiç yakışmıyor. Yaptığı sadece biçarelik.
nick altında korkunçlu krt fotoğrafları dolaşan yazar.
kürt düşmanı olmakla beraber, ırkçılıkta son noktaya ulaşan yazar parçası. inşallah uludağ dan çeker gider, zira nefret ettik kendisinden.
Adam gibi madamdir. Turkcudur. Her daim takip edilesidir.
Adamdır.
Çok fazla kürdün canını yakıyormuş yazarı.
Böyle devam etsindir.
(bkz: Çak bi selam baksana)
olmayan bir ülkenin yerini bilmemesi gayet normal olan yazar. haritayı açtım öyle bir ülke ben de bulamadım.
makaleleri okudu mu merak ettiğim yazar özellikle basılmayan makaleler.
küçük tatlış yavru kurt. gülerek okuyoruz.
kısa bir tatile çıkmıştır.

bir daha abilerine sayıp sövmeden önce iki kere düşünsün.
boş yazarımsıdır, ali ismail korkmazlara yaptığı ettiği hakaretlerden sonra kimin devletinden bahsetmediği sürece boştur. kimin devletinden bahsediyorsundan, ali ismail korkmazların boş yere devletine anarsistlik yaparak katlediliğini ileri sürebiliyorsunuz sen kimsin sen neyin necisisin boş beyinli yobaz!
sen kimsin de herkes hakkında böyle atıp tutuyorsun yobaz herif, yobazsın sen yobaz kal lan sen!
umarım sonun, ali ismail korkmaz yoldaşım gibi olur, bir köşede başını başını ezerlerde sonra suçu arkadaşlarına atarlar - küççük beyinin ezilmiş -büzülmüş diye sonunda kimse anmaz yazıklar olsun, o taşıdığını sandığın beyne -yazıklar olsun! utanmaz! ahlaksız!
(#28097853) ile güldürmüş yazar. Gel katlet, bekliyoruz ailecek.

ırkçılığıyla gurur duyan, entryleriyle 0-10 yaş arası bir profil çizen yazar. Bozkurtçuk.Çaylaklığı daim olsun.
(bkz: ocak dışısın yavru kurt)

çaylaklığı daim olsun.
Anlaşılan faşist temizliği başlamış sözlükte.
türkçü andalarımızdan.