bugün

70 karının dırdırı mi çekilir aq...

1 tane olsun monica bellucci gibi olsun yeter.

Aman neyse bana aq, müslüman değilim. Ateistler düşünsün.
Beni paklayacak tek kız tipi.

Ama dünyayı yaratan şeytanın bizzat kendisi olduğu için huri masalları anlatanlar kaltakların üzerine biniyor bu hayatta.
Şu anda cennette büyük bir arzu ve şehvetle gelecek erkekleri bekliyorlardır.
Hepsi bakiredir. Eğer dayanamayıp kendine mastürbasyon yaparak falan bozan olursa anında cennet'ten cehennem'e gideceklerdir.
Onların da işi zor be.
Denize tükürseler, suyu tatlı yapacak kadar güzel oldukları rivayet edilir.
Cennette selam ve dua ile beni karşılayacak olan varlık.

Hoşgeldin Allah'ın tokatlısı demesini umuyorum.
Huri unisex bir isim olmakla beraber çoğu müslüman hurinin sadece kadın olduğunu düşünür ki bu islam’daki en büyük hurafelerden biridir.
muhammed'in abazan Arapları dine çekmek için uydurduğu mitolojik varlıklar.
Muhammed'den önce pek çok arap süvarisi çatır çutur karı düşürüyordu oysaki.
Cennette erkeklere ve kadınlara vaad edilen hizmetçi olan varlıklardır. Orada sizin isteklerinizi karşılayan, getir götür yapan varlıklardır. Hiçbir huri oradaki insanlardan daha güzel/yakışıklı değildir. Ayrıca hurilerin cinsel ihtiyaç karşılama gibi bir şeyi de yoktur. Bu zamana kadar size yanlış bilgi vererek sizi uyutmuşlar.
sarap ve zina yapabilmek icin ölmeyi beklemeyin. yada o niyetle ölmeyin yani. insan düsününce cennetin genelev olmadigina kanaat getirebilir.
Allah seni aciz kul cennette şereflendirecektir.
özel ve özenle yarattığı insanı kabul edecektir.
Sadece bir tanesini görse aklı başından gidecek dibi düşecek herif allahım bana da bana da ver diye yalvaracak ama işte imtihan bu ya insan kendi nasibini kendisi kapatır ya. Nasipsiz. Mal allahın kul allahın. iftiracı köpekler uluda uluya dursun, it ürür kervan yürür. Hepsinin sahibi belli. Taksimat ilahi. Adil. Hakkaniyetli.
arap yarımadası hükümdarlarının, savaşçılara sunduğu savaş teşviklerinden,
bunlara kapılan insanların günümüzde dahi bu teşviklere kavuşma ümidi ile, öldürüp öldükleri biliniyor.
(bkz: Suri)
Bir kavram kargaşasıdır. Şöyle ki: çevrenizdeki kadın erkek isimlerini bir düşünün naci-naciye, ali-aliye, nuri-nuriye şimdi cennette verilecek olan huri ....
arap hükümdarların, insanları uydurdukları dine tabii tutmak için kullandıkları bir tür teşvik,

bakire fahişelerdir.
--spoiler--
cennette rengarenk döşemeli kasırlar, içinde de tahtlar üzerinde anber saçlı, hilal kaşlı, kara gözlü, güneş yüzlü, tatlı sözlü, edalı, nazlı, inci dişli, mercan dudaklı, gül yanaklı, servi boylu, güzel huylu, gülden taze ve gönül alıcı pakize huri kızları vardır ki, cennet ehlinin temiz hanımlarıdırlar. her biri çeşitli renklerde ve hafif ölçülerde yetmiş kat elbise giymişlerdir. her hurinin taze teni cam gibi şeffaftır. başlarına çeşitli renklerde ışık saçan taçlar koyup türlü cevherlerle işlenmiş tahtlar üzerine yaslanıp müminleri beklerler. karşılarında binlerce çocuk ve gılman saf saf olup onlara hizmet için ayakta dururlar. cennete giren müminler ebedi olarak hizmet için ayakta dururlar. cennete giren müminler ebedi olarak orada kalır, hiç çıkmazlar. selam ile tatlı konuşurlar ve boş sözlerle asla gönül yıkmazlar. cennetteki huriler ve kadınlar hayz ve nifas görmezler, kötü huylardan uzak ve temizdirler. *
--spoiler--
72 çok ya...cennette de olsa çekilmez.
Cennette ki kızlardır . Onlar koltuklara yaslanıp kurularak, birçok meyveler ve içecekler isterler. Ve yanlarında da bakışlarını yalnızca eşlerine çevirmiş (utangaç bakışlı) yaşıt dilberler huriler vardır. (Sâd,51)
işemeli sıçmalı ilişki konusunda malümatı merak ettiğim cinsel objeler. Eğer kısmetse bu şekilde penisinal ilişki düşünüyorum. Dışkının getirdiği friksyon ile cinselliğin tadına varmak önemli hurilerle.
Gözleri kocaman ve simsiyah en çok merak ettiğim o.

O yüzden bazen dünyada rast gelinebiliyor çok nadir, kocaman ve siyah gözlü.
Dinen ilişkiye girmek caiz olan orospulardır.
Edit: kızma Ubeydullah bin Muhammed. Seninki hariç.
allah izin verirse öyle seçmece huriler toplayacağım ki hepsi birbirinden güzel olacak.
Namusunu koruyan ve iman edenlere nasip olan, tek eşlilik diye tutturan yalancıların da inkar ettiği bir gerçektir.
Bu dünyada karı kız kesen sakallı sahte dincinin aşırı isteği ve beklentisi.
görsel