bugün

Eskiden harp okulu komutanlığı yapmışlığı olan orgeneral.
tayibin sağ kolu;

görsel
şaibeli, fetöyle bağlantısı olması olası asker. tayyibin milletle geçtiği taşağın parçası.
görsel
Hak etmedik.

Çevik Bir falan şuan nerde acaba.
görsel
Namaz kılan bir genelkurmay başkanı. Boşuna rahatsız etmiyor birilerini. Evet.
Şişirilmiş balondur.
Cumhurbaşkanı baş-yaveri.
Rte ile gezip duruyor amk. Ordu kendi yağında kavruluyor.
türk ordusunda köktürkçeyi yasaklatan cb yaveri.
https://m.facebook.com/st...66&id=816018118491740

Gelmiş geçmiş en tırt genel kurmay başkanlarından biri. Diğerleri de zaten son 6 seneyi kapsıyor.

Videoyu izleyin. Bu adam bunlara izin verdiği için harbiye nin yüz karasıdır. O harbiye bir gün sike sike yeniden kurulacak. ittihat ölmedi. Bu ülkede o sarıklı pezevenklerin anasını ağlatana kadar mücadele sürecek.
Herhalde 1950 lerden sonra gelmiş milli iradeye teslim olmuş ilk genel kurmay başkanı. iktidar olmadan iktidarları yönetmeye alışmış jakoben Kemalist kesime fırsat vermediği için sevilmez.
Benim hâlâ bu adamdan umudum var, az önce canlı yayında erdoğan konuşurken arkasında Hulusi akar da vardı,

Ben tanırım o bakışı. Kimse tarihteki en vasıfsız genelkurmay başkanı olmak istemez.
hulusi akar pkk bakar demek istediğim genel kurmay başkanımız. an itibarı ile pkk lı hainleri hoplatmakta.
namı diğer seri paşa olarak bilinen doktoralı genelkurmay başkanıdır.
düğünüme davet etmek istediğim sayın genelkurmay başkanım.

eminim beni kırmayacaktır.

edit: sayın bakanım demeliymişim.
türk tarihinin kendi makamında esir düşen tek komutanıdır.

kendisinin yerinde ilker başbuğ olsaydı acaba nasıl davranırdı? kendine bunu sorup "aynı şekilde davranırdı" diyen tek kişi yoktur bu ülkede, başbuğ'u sevsin veya sevmesin. biraz kararlı olup beylik silahının ve omuzlarındaki rütbenin sebebini anlasaydı belki yüzlerce vatandaşımız hayatta olacaktı.

bana göre darbe gecesinin en büyük kaybedenidir hulusi akar. kızmıyorum, acıyorum.
görsel
Bence savunma bakanlığı koltuğunu hak etti artık.
görsel
görsel

O yanındaki adam bir zamanlar PKK ile türkü söylüyordu. Çıldıracağım!
görsel

Komutanın yanında fotoğraf çeken, telefonu kurcalayan bir asker. Üstelik komutan dediğim teğmen falan da değil orgeneral. Üstelik genelkurmay başkanı.
eski pkk destekçileriyle eğlenirken fotoğraf çektirmesi hoş olmadı.
iyi bir insan iyi birbasker olabilir lakin uzulerek soyluyorum ki bir genelkurmay baskani agirligi yok, yok....

su fotograflarda bana kalirsa pek hos degil. taniki gulup eglenebilir bir komutan ama bu sekilde bu halde degil abi agirligin olacak.
olmali.
Sadece soyadı akar... Kendi ne akar, ne bulaşır.... Emekliliğim gelene kadar bana dokunmayın diyen bir tip...
Olm ben sivil halimle bu adamı görsem nefesim kitlenir mala bağlarım lan. Adam koskoca Genelkurmay başkanı. Sen ne cesaret adamın tepesinde selfie çekiyon. Öttürürler lan adamı öttürürler.

Edit:he yarram he senin antimilitarist kişiliğini sikim ulan askerlik biteli 10 sene olmuş Halen daha televizyonda rütbeli gördüm mü dikkat çekip esas duruşa geçiyorum pezevenk.