bugün

piyasadaki en iyi telefondur.
işlem gücü olarak samsung galaxy s2 ile yakın sonuçlar vermekle beraber *, malzeme kalitesi, android in en iyi markası olma * özelliği taşıması, dr Beats Audio'nun 400 tl değerindeki iBeats kulaklığı ile beraber geliyor olması ve şekli * itibariyle şu an için rakipsizdir.
SGS2'nun SAMOLED+ ekranı yanında fark edilir derecede sönük kalan ekrana sahip, sensation'dan pek farkı olmayan cihazdır. performans olarak sgs2'nun gerisindedir zira işlemci mimarisi olarak samsung öndedir.
sanırım bugün itibariyle türkiyede de android 4.0 ics güncellemesine kavuşmuştur. ayarlardan güncellemeleri kontrol et diyerek güncellenebilir.
edit: evet şu an bu telefon ics'ye güncellenebiliyor. telefon çok hızlanmış tavsiye ediyorum.
işletim sistemi android konusunda gördüğüm incelediğim duyduğum her türlü samsungun eline veren telefondur yanlış bilgilendirmeyiniz. kendisini almayı düşünüyorum fakat bir de sony xperia s var aklımda henüz karar veremedim. sony mi htc mi net bilgisi olanlar yardım ederlerse sevinirim.
piyasadaki en harika telefondur. ısrarla istemekteyim, ısrarla gökten bana para yağmamakta.

ahh ah hayat. nolurdu böyle bi telefoncunun ya da zengin bi insanın içinden bana hediye etmek filan gelse.
üç aydır kullandığım ve fazlasıyla iyi bulduğum telefondur. tek sorunu bilgisayarda disk sürücüsü olarak kullandıktan sonra bir süre mala bağlamasıdır. onun dışında gayet iyidir. tavsiyemdir.
4.2.2 ye nasıl güncelleyeceğimi merak ettiğim telefondur.
şu aralar iyice sıçan telefondur. kasıyor, iyice ısınıyor. lanet ettirdi resmen. öneri kabul edilir.