bugün

htc'nin android 2.2 (froyo) işletim sistemine sahip mobil telefonu.
(bkz: http://www.htc.com/www/pr...sirehd/specification.html)
htc'nin en son çıkardığı telefondur. maalesef htc marka telefonların son model ürünleri ülkemize yasal yolla giriş yapmıyor. Sanırım bu model doğubank'a da henüz düşmemiş.
samsung i9000 galaxy s e göre daha iyi sanırım şu anda piyasadaki en iyi telefondur.
en sonunda ingiltere'den getirterek sahip olduğum yeni oyuncağım. uzun araştırmalarım sonucu finale kalan üçlüden** en iyisi olduğuna karar vererek aldığım ürün. pişman olacağım bir karar verdiğimi sanmıyorum, umarım yanılmam.
özellikleri itibariyle piyasada ki en iyi telefon. ip4 den tek kötü yanı ekran çözünürlüğü sanırım, boyut olarak o farkı kapatıyor gibi ancak çözünürlük olarak biraz geride diyebiliriz.

not : yurtıdışından bu ya da herhangi bir telefon almış, süreci ve yaşanabilecek sıkıntılar konusunda yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
nedense bana bir geek telefonu olarak geliyor. kendisinden bir tane edinme niyetim var.
Vodafone ile Türkiye'de satışına başlanan telefon.
2011 yılının en iyi cep telefonu olması muhtemeldir.
htc nin bir diger iphone killer modeli. 1ghz islemcisi ve 768mb ram'i ve android 2.2 froyo os ile tam bir canavar. rakip olarak gosterilen samsung galaxy s ve iphone 4'den cok daha ustun bir model. alan kesinlikle pisman olmaz.
samsung galaxy s ile neredeyse hiç bir farkı yoktur, sadece şekli şemali biraz daha iyi. iphone'la karşılaştırmak ise ios ve android farkı yüzünden elma armut karşılaştırmasına benziyor. bir tarafta google destekli bir açık kaynak, diğer tarafta inanılmaz bir customer support ve app store desteği var çünkü. ben açıkçası iphone 4'ten geçtim desire hd'ye ve çok da memnunum. daha mı iyi daha mı kötü daha karar vermedim açıkçası zaten çok da umurumda değil, değişiklik olsun diye geçmiştim. milletin abarttığı gibi felaket bir pil ömrü durumu söz konusu değil, evet pilin 1250 mah olması biraz can sıkıcı ama durum bir smartphone için "vahim" değil. kimse 1 ghz cpu'ya sahip bir cihazdan 3310 pil ömrü beklememeli zaten. iphone 4'ün neredeyse tamamının koca bir pilden oluştuğunu düşünürsek onunla pil ömrü konusunda kıyaslama tabii ki yapılamıyor ama bir smartphone olduğunu düşünürsek, insan gibi kullanımda 1-1.5 gün hiç de fena bir rakam değil.

bu arada "pili çok gitmiyor diye duydum o yüzden task killer yükledim" diyenler için gelsin: http://forum.xda-develope.../showthread.php?p=6426198

ayrıca nasıl bir kamera varsa bu alette, çözemedik. nikon d5000 kullanan hendrix cep telefonumun kamerasını beğendi. 8 megapiksel filan kullanmıyorum 5 ya da 3 megapiksel olarak kullanıyorum ama flaşı olsun, lens kalitesi olsun, insanı yanında dijital fotoğraf makinası taşıma derdinden rahatça kurtarıyor. 720p video da çekiyor. daha ne olsun be hafız.
doğan görünümlü şahin.
(bkz: iphone 3g-3gs-4)
kılıfları ankara balıkçıoğlu iş hanında bulunabilir.

aylar sonra gelen edit: duyduğuma göre sense 3.0 arayüzü desire hd için sunulmayacakmış. htc nin vaatleri arasında olan devamlı güncel olma sözü ne oldu bilemiyorum.bir anda inanılmaz soğudum. daha alalı bir yıl bile olmadan yeni çıkan arayüzü kullanamayacağını duymak insanı cidden çok üzüyor. diyebilirsiniz ki custom rom yükle. çok sorunlu çalışıyormuş sense 3.0 olanı. ayrıca o kadar güvendik android marketa adam gibi uygulama sayısı yüzü geçmez. gelişecek gelişecek diyoruz ama ne zaman bilemiyorum.
dünya devi smartphone üretici olan htc ve desire hd modeli, iphone 4 ve sgs(samsung galaxy s) daha iyi bir telefon üretmiştir. Almadım almayı düşünüyorum fiyatlar biraz düşsün diye kesinlikle tavsiye edilir...
reklamındaki mantığı ve pazarlama tanıtım stratejisini anlamadığım telefondur.
9192 modelinin türkiye'deki 3g bantlarıyla uyum göstermediği telefon.
haziran başından beri kullandığım teknoloji tanrısı.
demin konuştum kendisiyle ; apple,samsung ve hele hele nokianın bazı modelleri ile karşılaştırılmaktan çok mustarip. yapmayın böyle şeyler, rencide oluyor.
Günümüz tarihi ile xda forumlarındaki Sense 3.0 ve Beats Audio lu Sense 3.5 içeren custom romları , official romundan çok daha hızlı ve stabil çalışan HTC telefonudur.
kör telefonu o kadar büyük yazıları var ki çok büyük. ahh kardeşim birde büyük ki kücücük ellerine hiç yakışmıyor kızların.
htc elinden olmayan ics portu yapılmış olan telefon.
http://www.teknohaberim.c...ellerine-port-edildi.html
ayağında abibas olup elinde bu telefon olanı gördüm. ey htc sen nelere kadirsin.
nokia 3210 ve iphone serisini tokat manyağı yapan sahibi olduğum teknolocik tanrı.
ulan sim kartımı okumuyor kafayı yiyecem .