bugün

tanıtımı resme yapılmış olan htc'nin yeni ürünü
http://goo.gl/dkqgTc
htc'nin en yeni modelidir. 13 megapixellik bir ön kameraya sahip olan telefondur. Kısacası Selfie çılgınlarını sevindiren cihaz olacaktır.

http://www.youtube.com/watch?v=L2UkIdKx4G4

http://www.ign.com/articl...s&utm_source=facebook
tam anlamıyla kamera teknolojisi olmuş şık görüntüye sahip htc iyi bir marka ama aksesuar ve servis bakımından Türkiye pazarı iyi degil.
13 mp ön ve arka kameralarına rağmen 16 gb arttırılabilir hafıza yaparak hayal kırıklığı yaratmış telefon. diğer özellikleri ise şunlar:

- 5.2 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü IPS LCD ekran
- 2.3GHz’de çalışan dört çekirdekli Snapdragon 801 işlemci
- 2GB RAM
- 13MP arka kamera
- Android 4.4.4
- 2.400 mAh kapasiteli batarya.

fiyat 2000 tl seviyelerinde. şahsen ben o hafıza ve batarya zayıflığına bu parayı vermem aga...

görsel
Sadece selfie çekilmek için çıkarılan bir telefon 16 GB artırılabilir hafıza nedir ya...
almayı düşündüğüm ve istediğim telefondur. dün itibariyle vatanda 1659 liraya satıldığını söylemekte yarar var.
edit : telefonu alalı oldu bayağı. gerçekten aldığımdan beri çok memnunum tavsiye edilir efenim.
Aman tanrım dedim, HTC mi aman aman evlerden ırak alıp da başını ağrıtmaya değmez o telefon.
Uzun arastirmalar sonucunda aldigim telefon tarafsiz yorumlarimi yaziyorum.sorulariniz varsa yine mesaj atabilirsiniz.
Öncelikle ön kameradan baslayayim
Ön kamera disarida gun isiginda harika cidden efsane ama dusuk isikta flas filan hic fayda etmiyor ha cok kotu degil ama kalitesi dusuyor.
Sarja gelicek olursak sarj %50 ye kadar cok hizli bitiyor Bu biraz sinir bozucu %50 den sonra daha az tuketiyor bataryasi ne cok iyi ne cok kotu bana lg xperia filan onerdiler ama ben bu kasayi daha cok sevdim bunu almazsam note4 alcaktim.
Ses e gelcek olursak acikcasi hic m8 in filan sesini bilmiyorum ama piyasadaki cogu telefonu alt eder one serisindeki gibi gozukmuyor hoparlorler ama altta ve ustte 2tane var dikkatli bakmak yeterli ses gayet iyi
Klavyeye alisamadim eski telefonum biraz kucuktu ondan heralde ,
Kisacasi ben memnunum sorununu gormedim
Arkadaşımda vardı. Ön kamerası 13 mp galiba ama hakkını tam olarak vermiyordu. Beraber iki üç özçekim yaptık. Genel anlamda hoş bir telefon olmakla beraber özellikleri açısından pahalı bir telefon. Ona alternatif olarak sony veya iphone öneririm.
Kullanıyorum daha önce sony kullanıcısı olarak çok çektim. Bu telde su geçirmez sertifikalı akıcı vs. Kusuru siyah ekranda belli bur noktada kırmızı piksel var. Yoğun . Bazen şerit şeklinde tek sıra kırmızı çizgiler ekranda iniyor aşağı doğru yandan bi uyku falan ile geçiyor yani yazılımla veya donanım ile alakalı sıradan sorun olarak düşünüyorum. Kullanıma engel değil. Üzüldüm yeni tel de olmadı bu iki şey ama çok önemli değil. Kaç yıl kullanacağım abi.

Ömürlük değil. Ama gerçekten hoş telefon.nazar değmesin. içimden Geçeni yaptım iphone 5s de aynı fiyata sahipti. Böyle bir şey ışte.
13 mp hayvan gibi bir selfie kamerası olan telefon. O kadar güzel çekti ki bir selfiemi kendimden iğrendim.