bugün

Alacakaranlık edward mısın oğlum sen ? Ne değişik değişik fanteziler bunlar ya.
Bazı geceler yaptığımdır...

dün gece sen uyurken
ismini fısıldadım
ve hayvanların korkunç
öykülerini anlattım

dün gece sen uyurken
çiçeklere su verdim
ve insanların korkunç
öykülerini anlattım onlara

dün gece sen uyurken
yüreğim bir yıldız gibi bağlandı sana
işte bu yüzden sırf bu yüzden
yeni bir isim verdim sana

destina

sen öyle umarsız uyusan da bir köşede
işte bu yüzden sırf bu yüzden
yaşamdan çok ölüme yakın olduğun için
seni bu denli yıktıkları için destina
yaşamımın gizini vereceğim sana..
genelde sonu sakat biter.
bi vampir filminde vardı bu. o izliyodu kızı. bizde olmaz bu. kız gece 2 gibi zart zort osurur.
kızdan soğursun.
üstelik sapıklık bu ya. git uyu lan.
eve girdikten sonra uyuyan kızı görünce niyet bozulabilir ondan denemenizi tavsiye etmem.
Evi 12. Kattaysa pencereden giremezsiniz. kapıdan da girmeniz imkansızsa unutun gitsin.
nur topu gibi bir stalker olduğunuzun göstergesidir.
Örümcek Adam, kertenkele bey iseniz işiniz daha kolay Ama böcüyü börtüyü de ben napayım.
bir gün yapacağım şey. sana dokunmaya cesaret edemeyip senin o tatlı nefesini duyup meleksi yüzünü bir süre izledikten sonra girdiğim delikten çıkıp gecenin karanlığına karışacağım kadın. tatlı rüyalar...
tatlıș tatlıș yerim ya kıyamam.
özele girmektir, kamu malına zarardan dava açılabilir. hukukçu olmadığımı söylemiş miydim?

saçmalıktır.
Sonra kızın babası gelir ve ortalık Dallas.
iğrenç olsa gerek. horlamalarını, açık ağzından akan salyaları falan görürüz bütün şehvet gider.
Abi yapman alatıcanız sonunda lan daha biz kızı göremiyoz.
Filmde olsa romantik olabilir, ama gerçekte işler umduğun gibi gitmeyebilir gecelerin gizemli asi delikanlısı kardeş.
Gerçekten sadece uyurken izlemek içinse eğer o sen aşıksın arkadaş.
kız bir sebepten uyanacak olursa aklını yitirebilir veya kafanıza bişey geçirip ölümünüze sebebp olabilir. aman diyim yapmayın böyle sapıkça şeyler lütfen.
salyasını da silmek gibi hizmetleri de içerir.