bugün

"ağlama kıyamam sana oy oy" şeklinde teselli etme isteğine yol açar. Hoşlanma duygusu bitince ise "sus sikerim bebek gibi ağlama" şeklinde yanıt vermeyle sonuçlanır. Ah bu hormonlar...
kendinde ağlıyormuş hissi olur ve sonra düşünürsün siktir et bu kız benle çıkmaz dersin ve ordan uzaklaşırsın.
gidip muhabbet etmenin en iyi yoludur. böylelikle gerçek bir aşk yaşayabilirsiniz dostum kanımca.
ağlama nedeni sen değilsen omuzunda ağlayacak. teselli edeceksin ve paylaşacaksın sıkıntısını. amaaa ağlama nedeni seninle alaklıysa abi durma topuk. kaç kaç kaç.
harekete geçmenin tam zamanıdır.just do it!
"Salak, sen lezbiyen değilsin ki!" dememe sebep olan durum (olurdu herhalde).

Gider sıkıntısını sorardım "arkadaşın"
insanlık, başlık açılırken yok sayılan hatun milletinde kalsın. (!)
tabiki de sizin içinizi parçalayan durumdur, ama aynı zamanda da bencilce düşünceler içinde bu duruma az da olsa sevinirsiniz. hele bir kenarda için için ağlıyorsa ve yalnız başınaysa yaslanacak bir omuz, ona sırt gerecek biri arıyordur. bu da size gün doğduğunu gösterir, sevginizi, desteğinizi göstermek için.
Hayatın ne kadar boktan olduğunu düşünmenize sebep olan andır.
insanın içini parçalar.
iğrendirir.
iğrenç lan.
salya sümük.
onu ağlatanı öldürmek istersin, bu kişi sensen bile bu istek değişmez.
erkek kişisinin dünyayı yıkacak güce sahip olmasını sağlayan eylemdir.
yersen tabii teselli amaçlı yumulur hemen.
ağzına vermek suretiyle susturulması yeni bir aşkın kıvılcımlarını çakabilir.
kıza destek olup moral vererek güvenini kazanmak için bulunmaz ortam.
erkekler ağlamaz adlı duygu yuklu olguyu yıkan sebeplerdendir..

not: o kızı gorunce ağlarız demiyorum gerçekten üzülürüz.
Ağlamam diyen insanın bile gözleri dolar.
Her seferinde yiyip, heyecanlaniyorum. Numarayi yiyorum efenim.
Sizin ondan hoşlandığınızı anlamıştır. Kahrediyordur.
ağlatır.
Yüzünü güldürmeyi başarırsan kendini ağlatana; ağlatacak olana gidecektir..
Hoşlanılanı bilmem de, hoşlanmadığı kızı ağlarken gören birini tanıyorum. Boş boş beklersin, bir şey de diyemezsin. Bir an olur, iki taraf da duygusallaşır, sarılırlar. Biter sonra. Her güzel şey gibi.
Azıcık insan olup senin için yapabileceğim bir şey varsa yardımcı olmak isterim, şimdi konuşacak durumda değilsen bak bu kitaba numaramı yazdım hani konuşmak istersen iyi bir dinleyici olduğumu söylerler diyebilirsiniz.
Yüzünü güldürürsen yüzünü ağlatıcaktır.
Bir arkadasimin yazdigi bir siirdeki bir dize geldi aklima. "Guzel yuzlu huzun." iste tam olarak oyle hissederim.

Huzun benim zayif noktam. Canimin ici, sarip sarmalarim.