bugün

genetik...

kendini beğenmişlikten uzak mavi gözler, beyaz ten, sağ yana hafifçe taranmış sarı saçlar, beyaz ten, küçük ve kibar bir burun, beyaz ten, beyaz ten... aşığım. deliler gibi aşığım.

bir insanın aşık olduğu insandan küçük bir parça istemesi, bir mavi göz, küçük bir burun istemesi, beyaz bir ten istemesi, genetiğini istemesi, doğacak çocuğunda onu görmek istemesi. bu mudur bize çok görülen yaratan tarafından? bizleri her türlü kusurumuzla; aşklarımızla, cinselliğimizle, hüznümüz, isyanımız, benliğimizle yaratan o kendini beğenmiş ukala, şimdi aşık olduğumuz insana benzemesini istediğimiz kızımıza karışıyor. "hayır" diyor, "aşık olduğun çocuğa benzeyen bir çocuğu kucağına alamayacaksın hiçbir zaman".

bilim- yaratan, laboratuvar- camii, hz muhammed- darwin, anarşizm- şeriat...

imkansız...

hayaller? her gece yatağımızda düşündüğümüz isimler... ayçe, mısri, vera, deniz, aleksandra, ira, mina, abir... yetiştirilme tarzı, alacağımız oyuncaklar, gideceği okul, seveceği erkek, öğreneceği diller, siyasi tercihi, cinsel kimliği, dini, dili, ırkı, ülkesi...

ya ömrümüzü, cinselliğimizi, benliğimizi o ufak kız çocuğu için hiçe sayıp heteroseksüel bir kadın ile evleneceğiz... ya da kız çocuğu hayalimizden vazgeçip cinselliğimizi yaşayacağız.

her şeyi konuşuyoruz detaylı bir şekilde. "evet, senden bir çocuğum olmasını deliler gibi istiyorum" diyorum imkansız olduğunu bilerek. bir ihtimal daha var aklımda lakin söylemeli miyim?

annesi, ben, yapay döllenme, küçük bir burun, beyaz bir ten, bir kız çocuğu sevgilime benzeyen...

her şey tuhaf. kızımın hem babası hem dedesi mi oluyorum bilmiyorum. kızımın babannesi hem babannesi hem annesi olacak, eminim. kızımın birbiriyle sevişen iki babası -ki bu babalardan biri kardeşi de oluyor aynı zamanda-, aynı zamanda babannesi de olan bir annesi, ufak bir burnu, beyaz teni, sarı saçları... yazmam bile heyecanlanmama yetiyorken, bir de yanımda olursa o velet...

nolur allah' ım, her şeye karşı çıkmak ya bu, tüm kuralları hiçe sayıp seninle iddialaşmak ya, sevdiğim çocuktan bir kızımın olmasını sağlamak ya yaratılıştaki boşlukları kullanarak, nolur allah' ım. af dilemek değil amacım, ama bir de olursa bu saydıklarım, işte o zaman en büyük tapınağında sabahlayıp gece gündüz sana dua etmek boynumun borcu olsun.

kız: mısri vera
erkek: boran andre

xx/xx/xxxx
homoseksüel ilişkinin ulaştığı son noktadır.
hayvanlarla insanları ayıran duygular vardır ve özgürlüklerin sınırları... hatta dilek ve temennilerin sınırları...

ama işte haddi aşanın hududu olmuyor. bir kere zıvanadan çıkınca dur durak bilmiyor heva, heves.

insanlar yarın çok sevdikleri evcil hayvanlarından da çocuk sahibi olmak isterlerse hiç şaşırmayacağız, çünkü; birileri çıkıp sözlükte bunu meşru göstermek için ajitasyon yapacak.

insanlar yarın öp öz annelerine aşık olduklarını anlatacaklar, burada kardeşinin hem abisi hem babası olmanın hazzını anlatacaklar ve biz susacağız. çünkü birileri çıkıp bunu normal göstermek için ajitasyon yapacak.

kusura bakma dostum, dünyanın dört bir yanında zeka pırıltısı çocuklar piç bir bombanın altında can verirken, ben senin götün ve gerçekleşmesi imkansız hayallerin için dua edemem.

hiç olmazsa sus.

tanım: sınır tanımazlığın sınırsızlığı.
bencilliktir. doğacak çocuğu düşünmemektir.

o çocuk demeyecek mi, benim annem kim, babam kim, kardeşim kim. doğru veya yanlış bunu tartışmıyorum, ama toplumdan dışlanmayacak mı o çocuk? olağan dışı bir görüntü çizmeyecek mi? erkeklerden hoşlanan bir erkek olabilirsin. ama kabul et, olağan dışı bir insansın sen, malesef normal değilsin. veya normalsen bile toplum bunu kabullenmemiş, istersen kıçını yırt, kabullenmeyecek de. işte bütün bu şartlar altında bi de acayip bir ilişkiler silsilesi sonucu bir çocuk dünyaya getirirsen, kendine değil doğacak çocuğa yazık etmiş olursun.
(bkz: derdime çare baytarım yok)
akrabalık ilişkilerinde çuvallamaktır.
ibneliktir.
kuzenle evlenmeyi ve sevişmeyi normal gören bir dinin mensuplarının çok kızdığıdır.

edit: yalan mı? ikiyüzlüsünüz...
(bkz: bu tam ahmet yıldız ölmedi ye göre bir iş)
bencilliktir.
doğacak çocuğun gelecekte bir çok anlamsız soruyla cebelleşmesi demektir. hayatımızda kendimize o kadar çok sorduğumuz soru varken, o bebeği bir de bu kadar zor bir duruma sokmak daha da anlamsızdır. herkese keşke anne ve babalık hakkı verilmeseymiş. ne anne ne de baba olmak, sadece göz rengine bakmak, saçlarının buklesine dalıp iç çekmekten ibaret değildir. o çocuğun gelecekteki problemlerini de düşünmektir.
beyinde üretilip, kamuya sunulabilecek en son sapıklığın bir alt versiyonudur.
bir üstü için; aile içinde seks yapmanın dayanılmaz zevki

inanın böyle bir konu da bekliyorum ilerde. babamla yattım, annem süperdi, ailecek grup yapıyoruz vs tadında yaşadığını anlatan denyolarla dolar bir zaman sonra. biz halk olarak insanların kişisel tercihlerine her daim saygılıyız ama bu diğer kişilerin psikolojisini etkiler nitelikte olursa dur demeyi de biliriz. neymiş efendim, ''yaradan nasıl bize bu şansı çok görür'' babababa, bir de yaradana çemkirme var bu yüzden?

hadi yaptın diyelim lan, gerçekleştirdiniz böyle bir iğrençliği. peki ya sonra? o çocuk büyüyüp, serpildiği zaman kime anne, kime baba diyecek? ben nasıl oldum diye sormayacak mı? verdiğin cevap ne olacak e be zekalı!?
annelerimizi saklama zamanı gelmiştir. en azından biz kızınca birbirimizn anasına sövüyorduk ama daha faaliyete geçmeyi düşünenimiz olmamıştı.

heteroseksüeller-0
ahmetyıldiz-1

bilimsel olarak gerçek olabilendir.
içinde bi ibnelik bulunan durum.
Hoşlanılan kızdan hamile kalınamayacağı için lezbiyenlerinde hoşlandıkları kızın babalarıyla yapmayı isteyecekleri sapıklıktır.çivisi çıkmış dünyanın azizim durumudur.
kuzey avrupa ulkelerine gidin. sevgilinize benzeyen bir kiz cocugu evlat edinmeye calisin. sevgilinizin annesini rahat birakin ki kadin kalpten gitmesin bu sapikliginizi duyunca.
(bkz: parafili) cinsel sapkınlıklar diyebileceğimiz olağandışı nesne veya cinsel aktivitelerin kişi için çekici gelmesi ile ilgili bir bozukluktur. Kelime anlamı olarak çekici bulunan (philia) nesnelerde bir sapma (para) olması durumudur...
Parafililerin oluş nedenleri ile ortaya atılan birçok kuram vardır elbette ama en temel ve enteresan olanı psikodinamik bakış açısından gelmiştir. Psikodinamik bakış açısına göre parafilik kişinin egosunu bastırılmış korku ve anılar kaplar ve psikoseksüel gelişimlerinde pregenital aşamada saplanmış kişiliklerdir. Parafilik kişiler aslında cinsel ilişkiden korku duymaktadırlar. Bu kişiler cinsel ve sosyal anlamda gelişme gösterememiş yetersiz kişiliklerdir.... yetersizliğin saçmalamalarıdır kısaca....
ayrıca (bkz: obsesyon)
(bkz: bambaşkaymışsınız)
boyle bir haber vardı hatırlıyorum. ingilterede olmustu yanlıs hatırlamıyorsam. baba ölmüş döl bankasında dölleri mevcuttu ancak anne hamile kalamıyordu. anneanne kızı mutlu olsun diye o dollerden hamile kalıp bu olayı gerceklestirmişti. yani yaratıcı bir fikir değil bunu yapan var ve evet okumustum.

bu tanım olaylarına gelelimde silinmesin entry'miz.

herkes anne ve baba olmak ister ister hotro bilmem ne olsun ister homo bilmem ne herkes ister bu olayı bende isterim sende istersin o da ister.

simdi bu olay eger gercek yoldan cinselliğin gerceklesmesi olarak olacaksa yani cidden sevdiğin kişinin annesiyle yatma olarak olacaksa gercekten igrenc ötesi bir durum ki kimsenin bunu kabul edeceğini sanmıyorum.

ancak evet ancak dollenme bir laboratuar ortamında suni bir bicimde gerceklesecekse mümkün olabilecek hadisedir. efendim bu olayı mesrulastırmak icin değil ancak bu olay var zaten. haa anne degilde baska bir kadını tasıyıcı olarak alıyorsun. babayla yatmıyorsun ama tanımadıgın bir adamın spremini kullanıyorsun buradaki tek fark annenin dolleriyle yapılan bir işlem. evet igrenc geliyor kulaga ama bu normal gibi geliyor bana. eger diger dollenmeyi kabul ediyorsanız.

bedensel engellilerin cocuk sahibi olma sansı cok düsüktür, benim arkadasımın 3 cocugu var ve dedigim gibi olmus bir olaydır. ama baya cocuklarıdır babalarına yardımcı olurlar ve huyları babalarına benzer.

elbette anneyle yatmak falan cok igrenc geliyor ama ortada bir kan bagı yok arkadaslar. kendi annesiyle yatmaktan değil sevdiginin annesinde cocuk sahibi olmaktan bahsediliyor. ha ben yapar mıydım? asla.
biseksüellik, ensest ilişki sonucu oluşan durumdur.
bir adım ötesi kendini beğenmişlikten uzak mavi gözler, beyaz ten, sağ yana hafifçe taranmış sarı saçlar, beyaz ten, küçük ve kibar bir burun, beyaz ten ve benden bir meyve istiyorumdur... bunu yapan bunu da yapar!
(bkz: hep halit ziya nın başının altından çıkıyo bunlar) *
Orul orul orospu çocukluğudur. Lan oğlum eşcinsellerin cinsel yönelimine saygım sonsuz ama yapma be gülüm. Yapma be yavrum. Sevdiğin erkeğin annesini döllemeyi nasıl düşünürsün? Nasıl düşünülebilir bu? Kafam basmıyor benim. Hadi sevdiğin adamın kardeşine kızım demesini, annenin kızına torunum demesini, sevdiğin erkeğin babasının karısının başkasından hamile kalmasını falan hepsini geçtim de o kızın(ki kız olup olmayacağını bile bilmiyoruz) yaşayacağı travmanın hesabını nasıl vereceksiniz? Bu nasıl bir bencilliktir? Bu kadar mı insafsızlaştınız? Kafanızı sikeyim sizin.
O ne demek aminüm?
Cok sacma, akil fikir versin size ne diyim, halk aptallasti artik.